Свалял е жената на брат си...

  • 17 690
  • 145
  •   1
Отговори
# 135
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Sissi_82, аз вече се поизвиних още на 1-во чете и моля те, позволи ми да имам инакво мнение по тоз въпрос Wink

# 136
  • Мнения: 636
Телерика, извинявай но мъжът ти е голямо говно. Направо съм отвратена. Мислех, че само в Дързост и красота се чукат по роднински ooooh!
Съчувствам ти , момиче Tired

# 137
  • Мнения: 636
Аз пък си правя друг извод - просто умственият и багаж си е толкова.
 





..."
]
Единственото,което ми хрумва в тая ситуация,колкото и да е болезнено,е,че един мъж е така заядлив с жена,която не му е пуснала и той се дразни от това.

Да,да и тук отново сте прави-момичето е доста посредствено-и до ден днешен не знае как се работи с компютър,ей така поне да влезе в интернет и да се забавлява,веднъж я питах коя и е любимата книга,тя каза че не чете книги,няма любим поет,няма любим артист-ако я попиташ коя е Анджелина Джоли или Брат Пит гледа като "самолет".Но за това пък е доста хитра явно и печели симпатия със мълчанието си ,понеже в наше време нали всеки иска да се изкаже и да го изслушат-тя просто какво да каже-нали умее добре да се гримира и да носи сутиени с подплънки...Точно това ме подлудява-аз цял живот уча и се интересувам от хиляди неща,сама се справям и гледам детето си,мъча се да изкарвам пари,вярвайте обръщам внимание и на външния си вид...и какво става....да, моят дом е прекрасно подреден и чист,в секса уж съм на ниво....но това е : може би съм прекалено перфектна ,явно на моят мъж му трябва жена ,която каквото и да даже да му отговори с "Бееееее".


А за заяждането точно това накрая си помислих-яд го е на нея и не може да се примири,а ако утре пак се скарат и имат дете,той пак ще тръгне да ги сдобрява "заради детето".Както казва свекърва ми "НЯМА ОТЪРВАНЕ,НЯМА ОТЪРВАНЕ!"

От това съдя, че става въпрос за хипер прости хора. Братята да не работят като строители в града, а въпросната фатална дама да не би да е чистачка в някоя обществена тоалетна Joy hahaha

Все пак радвам се за развръзката. Дано се е осъзнал и да преосмисли отношението си към теб.
Но ако искаш наистина да се промени изкарай го от тъпата му среда и контактувайте с хора на ниво Peace

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 17:48 от baba_iaga

# 138
  • Мнения: 448
Престанете да се гаврите с чуждото нещастие.Това, което за някои е "сериал" за други е пронизваща болка.Всеки с проблемите си.Както за едно дете това, че му се е счупило моливчето напр. е голям проблем, съпроводен с рев и истерии, а за вас е комична случка, така и за някои хора ежедневните унижения, пренебрежението, самотата, чувството, че си отритнат, нежелан и т.н. е драма в живота им.Винаги ще има някой по-зле от нас и по-голям проблем от нашия, но това не омаловажава ситуацията и не ни кара да се чувстваме по-добре. Peace

На авторката искам да кажа, че това е една малка победа за нея.Дано наистина мъжа ти се е "отрезвил" и си вземе поука.Дано осмисли истински съвместия ви живот и е готов да положи максимални усилия нещата да тръгнат в по-светла посока.Но...ти си имай едно наум и не гради огромни надежди.Човек не се променя за два дни, но може и да се промени.Аз лично съм се променяла, когато съм желаела нещо истински, когато съм осъзнавала къде е грешката ми и съм си поставяла за цел да се променя.Така, че не съм съгласна с поговорката "Вълкът козината си мени-нравът не"Човек се променя с всеки изминал ден неусетно.Дано сте щастливи оттук нататък и умеете заедно да съхраните семейството си!Късмет!  bouquet

# 139
  • София
  • Мнения: 1 877
Сега остава и <мачото> да се регистрира и да почне да пише в темата Joy hahaha Joy...

# 140
  • Мнения: 552
Телерика, браво миличка!  Hug
Накарала си съпруга си да се погледне отстрани. Миличкия, как ли се чувства в момента  Mr. Green. Сигурно като наакан (упс).
Надявам се повече да нямаш проблеми с нимфетката. Много се радвам за теб!

# 141
  • Мнения: 2 353
  Телерика, постъпила си много разумно  bouquet Вярвам, че хората се променят. Успех!

# 142
  • Мнения: 4 380
 newsm78 newsm78 newsm78 Отвратителна ситуация. Бих казала, че тук не става въпрос за ревност, а за системно унижение на достойнството с въвличане в такава просташка история. Sick Което си е абсолютен психичен тормоз.

Тези заяждания на съпруга ти и "обиди" към етървата не са нищо друго, а чист флирт, а фактът, че тя ги приема говори за интимна близост. Аз лично изобщо не съм сигурна, че това е минала история. Изобщо. Само много интимно близки хора не забелязват границата на благоприличие в отношенията. Визирам както разголени разходки един пред друг, услужливи "таксиметрови" услуги по нощите, нахълтване в спалнята, така и тези прекалено фамилиарни разговори. Всичко това на мен ми говори само едно- близки и интимни отношения. Да говори на когото и каквото си иска, моите извинения! В тази история има само един виновен и това е мъжът ти. Ако 6 години те води за носа, не му представлява никаква трудност да те води и от сега нататък с обещания че ще промени поведението си и няма да се повтаря. newsm78

Не знам честно казано как бих постъпила на твое място. Със сигурност бих реагирала много по-рано. Аз не съм изобщо ревнива, но на подобно поведение имам много набито око и бих поставила нещата на място още много отдавна. Как е възможно да бъдеш толкова сляпа след като още до брака ти се е говорело за връзка и на двамата с нея? След като си виждала през цялото време отношението на свекърва си, след като си била свидетел и буквално пред очите ти са ставали очебийно откровенни интимни истории? newsm78 Ума ми не го побира.
В случая, бих раздухала историята, бих ги събрала всички и бих притиснала етървата да си признае за отношенията им. Съдейки по описанието ти за нея, мисля, че притисната очи в очи със съпруга ти, свекървата (която все пак е била свидетел на отношенията в миналото) и притисната от фактите на фриволно поведение и интимничене, ще признае всичко това, за което в момента мъжът ти ти пудри мозъка. newsm78 Нейният пък да си прави изводите за нея, а ти постави строг ултиматум и правила на поведение на всички в тази тройка.

# 143
  • Мнения: 485
Здравейте отново на всички! Днес си ходихме в провинцията.Мъжът ми за пръв път не отиде на девер ми  на гости-запъти се направо към брат ми,а после цял ден се занимава с детето. Иначе аз трябваше да отида до апартамента и в момента в който отключвах естествено ме усетиха и се показаха и девер ми и тя " Ще дойдеш ли да пушим по цигара"-веднага ме поканиха....пияни,пияни -почти посред бял ден....усмихнах се и се отбих за 5мин,казах им "До виждане" и това беше,не усетиха новото ми отношение.

Мъжът ми съм сигурна ,че не му е просветнало изведнъж как ме е правил на маймуна,но поне за сега си признава че не бил прав.Това естествено не му пречи да си я харесва,но едно поне ме успокоява-щом се съобразява с мен,значи все пак не му е толкова безразлично дали ще си тръгна или не.Сега спирам ,защото пак се разсърди,че пиша....утре щял да пише за мен и нямало да ми даде да прочета какво е написал....ясно.....значи май нищо не е осъзнал просто гледа да се отърве от досадни разговори.Да е жив и здрав....имам време да си дам сметка за всичко...ще направя всичко възможно да останем заедно,но сме толкова различни...за съжаление се оказа май че ще бъда поредната прочетена книга,пък било тя и любима....Целувам ви...този път не съм отчаяна и ако има интерес към темата пак ще пиша...

# 144
Телерика дано всичко се оправи искрено се надявам.Абе  не му е станало приятно като споделяш с нас а той незнае какво.Нека види на свой гръб как те е пренебрегвал и дано оцени истинските неща в живота си.Явно го е стреснало това че сериозно мислиш да го напуснеш,сигурно преди  е меслил че ей така си говориш.Дано те оцени най накрая.А това че сте различни по характер не ви пречи да се обичате и уважавате както и да имате едно хубаво семейство.Успех

# 145
  • Мнения: 2 336
Мъжете по принцип не харесват да ги излагат на показ. Някой път, когато чуеш външно мнение на хора, които не се пристрастни може наистина да се опомниш. Надявам се много точно така да е станало с твоя съпруг.

Общи условия

Активация на акаунт