Моля помогнете:вирусна инфекция след инсеминация

  • 731
  • 2
  •   1
Отговори
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Преди две седмици правих инсеминация. Една седмица след това се разболях от някакъв вирус ,силни болки в гърлото, температура първия ден 38 градуса и после 37,4 вече цяла седмица.Уж тръгнах да се оправям обаче ми се появи и хрема и сега ми спадна гласа толкова много, че не мога да говоря въобще. След инсето пия Дуфастон, Фолиева и Аспирин протект, но направих алергия една седмица по-късно, в деня ,когато се разболях и спрях аспирина. Пръскам си само спрей Орофар в гърлото, ама много няма ефект. Помогнете не смея да пия нищо друго, защото може да съм бременна. А вече не издържам с тоя глас и тая температура. Някакво хомеопатично лекарство ако помогне и да не вреди на бременни, ако съм забременяла.

# 1
  • Мнения: 1 559
Адекватно хомеопатично лечение може да се проведе само след консултация с класически хомеопат. В хомеопатията лечението винаги се определя от индивидуалността на пациента и от цялостната картина (тоталността от симптоми, а не едно оплакване).
Съветвам те да посетиш класически хомеопат, който след интервю ще определи твоето лекарство.

# 2
  • Мнения: 1 817
Не можеш ли да пиеш цитросепт? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт