Юлската дружина вече се сдоби с мнозина.

  • 10 859
  • 284
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 117
Аа, да най-накрая си взех спално бельо за кошарката - от Малечко, чисто бяло, сатениран памук.
А магазина на Премаман го подминах, с уговорката навръщане да минем и оттам и така си и остана.. Само ако знаех за намалението Laughing

# 271
  • София-Красна поляна
  • Мнения: 397
Ani_s, всичко ще бъде наред. Бързо възстановяване.  bouquet
микси, наслаждавай се пълноценно на почивката. А ти какво реши ще идваш ли утре в ТК?

Гери  кой ще ходи в ТК? Аз утре в 14:30 имам ЖК за тонове и кой знае може и друго да ми правят. После ще мина да видя Веси как е.
За Ива за шишетата сега се присетих нещо аз нали си купих на Плейтекс и бибата е доста тясна - тип звезда за стандартно шише за колики. Може такива да пробвате. Продават се в Пигиса и в аптеки Гален. Има една точно на руски паметник.

# 272
  • Мнения: 640
Привет на всички. Аз да се отчета само, че вече съм си у дома от днес. Още не съм имала възможност да изчета всичко, което сте написали, но се надявам скоро да поправя това Simple Smile
За сега бебчо е много кротък, да чукна на дърво. Папка здраво и дебелее. Дано и занапред да е така с манджичката Simple Smile Айде лека вечер от мен и на който му предстои да ражда, му пожелавам много леко и безболезнено раждане.

# 273
  • Мнения: 493
Включвам се набързо да кажа само,че утре рано заминавам за Варна.В 11 ме приемат за изследвания,а операцията е във вторник.Ще се включа при първа възможност. Hug

# 274
  • София
  • Мнения: 568
Гери  кой ще ходи в ТК? Аз утре в 14:30 имам ЖК за тонове и кой знае може и друго да ми правят. После ще мина да видя Веси как е.
[/quote] Ами нали миксилена е от Ботевград и се чудеше какво да прави. Микси, ако идваш и те оставят обади се. Hug
Рени, добре дошла. Много ти е сладурски бебко. Пу-пу! и гордият татко само се хвали Laughing
Анжелка, пак ти пожелавам всичко най.

# 275
  • Мнения: 268
Успех и леко раждане на всички запътили се да раждат   bouquet

# 276
  • София
  • Мнения: 3 524
Добре дошли Донси и Рени!  bouquet Hug
Ани, стискам палци и аз, както и за Теди разбира се.
Аз нещо съм много мързелива, явно влизам в такъв период, но днес пък толкоз да ми беше ревливо и криво на целия свят, аман вече с тия настроения.
Бебоците са много сладки, гушвам ви ги от разстояние и скоро и аз им готвя другарче, ама още малко  Mr. Green
Днес едни приятели, които от 3 години са в Америка ни донесоха подаръче три сладки боденца и сега им се любувам и едно такова за биба което се закача. Искам да съм бебе да ви кажа.... Толкоз глезотийки има вече  Laughing
Микси, честита годишнина!  bouquet  bouquet  bouquet
Аз утре не знам за ТК но ако ходя ще звънна! Hug
Миме- стискам палци и на теб! Hug

# 277
  • На края на вселената!
  • Мнения: 2 825
Честито на мамите с бебоци! Да са им здрави, весели  и щастливи!
Стискам палци на всички, на които им предстои големия ден! Дано всичко е успешно с красив пухкав резултат!

Нямам време да прочета всичко, което сте писали. Предлагам едно заглавие за тема:
Аплодисменти моля, ЮЛСКИ бебета в главната роля!

# 278
  • Мнения: 984
Здравейте, много силно стискам палци на тези за които днес е големя ден... и мъъничко завиждам
Като гледам снимките на бебоците  и много много ми се гушка бебе вече. Толкова са хубави мъниците  Heart Eyes
Хубав ден на всички  Hug

# 279
  • sf
  • Мнения: 10 128
Добро утро!
пожелавам късмет на всички за днес!
и аз не се цедя. гледам уж за график, ама е още малък, та в общи линии яде и през 2 часа, и през 3 и през половин. ама надявам се скоро да влезе в ритъм.

# 280
  • Мнения: 117
Добро утро и хубав ден и от мен! Успех на всички, за които днес е големия ден!
Ние с мама сега излизаме до аптеката да си взема Дупагит, че май без него няма да се мине ( за кръвното е). На тонове сме утре сутринта чак - ако устискам дотогава:)
Снощи показвах на майка ми новородените бебоци - много са милички и много разнежващо действат! Пу-пу!!!
Рени, добре дошла и на теб!
Пък дано скоро да можем пак да си правим срещички из парковете вече с бебовците Peace

# 281
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Добро утро на всички !! Добре се завърнали вече истинските мами!Бебоците са много сладки...
Sofi Bo днес няма да ходя до  ТК,няма смисъл да се разкарваме...нямам течения.../освен мойто си бяло дето ме мъчи  Embarassed / ,нямам контракции на определен интервал..само силните менструални болки вече 2-ра седмица ...всичко си е наред  newsm78 ...
Днес мисля да ходя до мойта лекарка да ме погледне за разкритие поне...и ако не съм родила до сряда..тогава ще се пренасям в ТК...ако ме приемат.Щото без признаци никой няма да се занимава с мен..  Twisted Evil .
А незнам ама ми писна да ми звънят и да ме питат.."Що не си родила?","Айде де".. и подобни въпроси...Не стига чеми е притеснено..ами и те още повече,сякаш няма да се чуе...  Crossing Arms
donsyy мерси за куража...но чакането е лошо нещо ,а и се панирам още повече от самото раждане...

# 282
  • Мнения: 984
Ох и мен само ме подпитват, Кога??? Сякаш аз мога да им кажа кога ще се роди... Хем имам още 10 дни до термина...

# 283
  • София
  • Мнения: 3 524
Добро утро милички! Hug

Не се изнервяйте за тия въпроси и мен ме питат (а имам поне 20 дни още), кажете им нещо от сорта че ще е когато бебето реши или когато му дойде времето или да си гледат тяхната работа просто. Те от добро желание не усещат че дразнятпонякога. ooooh!

Мими, много хубаво заглавие си предложила Peace

Ох и аз се панирам но съм сигурна че ако имаме време а се вънем назад към паникьосаните ни постинги един ден, ще се усмихнем със снизхождение. Да де ама сега някак ми идва отвътре да се шашкам... #Crazy Само си гледам бельото и какво "оставям" в тоалетната Blush ама няма как. А като слушам за грубия персонал (а и видях част от него) в ТК и това ме стресира- няма да имам нужда от допълнително стрес и нерви в този момент, а вероятно яма да ми се размине. Само се надявам и моля да мине всичко добре и бързо, да сме добре и скоро да ни изпишат, че да не сме там. Явно освен в Токуда-та никъде не те "галят с перце", а все пак си в особено състояние в такъв момент..
Ох ама и аз се разписах...

# 284

Общи условия

Активация на акаунт