ФЕВРУАРИ още е далече, но в коремчето на мам&

  • 14 899
  • 287
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 144
  Здравейте ,момичета. Честита ни нова темичка. Поздравления за evelinar.
 Добре дошли на новите мамчета. Честито на тези , които са видели сърчице.
 Аз имам час за лекар за другата седмица , за да чуем сърчицето евентуално. Praynig Иначе съм горе-долу добре. Болките понамаляха и сега минавам само с по 1 но-шпа на ден . Гади ми се почти през целия ден , особено когато съм на работа. Хапвам си доста и съм качила вече един килограм.
   Приятен ден на всички ви желая.  bouquet

# 16
  • Мнения: 674
Здравейте и честита нова тема !
Мен повръщането и жегите ме съсипват,отслабнала съм с 3 кг.Направо е кошмарно.ще си карам бременноста в Пловдив,вече се записах на ЖК,но понеже ще си ходя и към София може и там да си избера някой лекар.В момента и аз като ИВВВИ лекувам инфекция.имам и гъбички и бактерии. #Cussing outдали е опасно или не да се лекуват сега-НЕЗНАМ.Лекаря твърди че щом лечението е локално,няма проблем.По-лошо било ако се чака.Слагам полижинакс и едни таблетки,които съдържат бактерията от кис.мляко.Дано всичко се оправи.

# 17
  • София
  • Мнения: 964
И аз преди малко си разбрах по телефона резултатите от МБ - кандида. Утре ще ходя да видим док какво лечение ще предпише. Чудя се обаче не е ли опасно до 3-ия триместър да се слагат глобули?

# 18
  • Мнения: 1 446
Аз имам смътното подозрение, че съм мартенка, но засега ще си стоя при вас, Някои вече сте чули сърчице, а аз даже сакчето не съм видяла още Sad

Изабела, как се записваш на ЖК и кога трябва да се направи това? За протокола: и аз съм от Пловдив
.

# 19
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Да се запиша и аз в новата темичка  Laughing
Тия жеги наистина не се траят. Добре, че морето ми е близо  sport027
Апетит май имам повече от преди да забременея. Кантар ми показва плюс 1 кг, но няма да се учудя ако той е от  smile3550 . Много ми е зор, на 3-4 дни веднъж. УжасТ. Няма оправия. Аз ще ходя другата седмица на док, дано всичко да е наред. Признаците си ги имам, подути гърди, гадене от време на време и вечната умора.
Поздрави   bouquet

# 20
  • Мнения: 158
Момичета отивам при доктора  сега за сърчицето, стискайте палци всичко да е наред newsm17, после ще докладвам! Hug

# 21
  • Мнения: 674
Славундер,писах ти на ЛС
Карри  Praynig Hug

# 22
  • София
  • Мнения: 717
Здравейте отново! Аз слава Богу нямам оплаквания то МБ. Все още сърчице не съм видяла, но и това ще стане в началото на месеца, живот и здраве. Установи се бременност и видях само плодното сакче. Вече ми се гади повечко, но с кисело мляко, плодове и зеленчуци се чувствам добре. Приятен ден!

# 23
  • София
  • Мнения: 717
Момичета, трябва да изчезвам, че имам изпит. Успях да извадя до някъде термините от старата темичка, но и там не всички са си ги казали. После ще довърша страничката. 
Анита, и линкове мисля да сложа, само първо да се оправя с имената и термините . Давайте идеи какви линкове да сложа  Hug . (Може да попрепиша и от януарките  Embarassed )
Лек ден!
Мале, че съм разсеяна! Embarassed Embarassed Embarassed Моля за извинение, чак сега виждам постинга на Евелина!  bouquet
ПС: Успех на изпита, със закъснение Embarassed Евелинар! Кари и на теб стискам палци!

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Имам предложение- искате ли в списъка да се напише и от кой град сме?
Съгласна съм. Laughing
Еvelinar страхотна си.  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 671
Момичета, преди малко се прибрах. Имам 5 и съм много доволна  Laughing . Черпя ви виртуално
Нанесох някои корекции по датите. Моля ви да ги погледнете и ако пак има неточности да ми пишете на лични. Успях да прехвърля предишната тема, но много от момичетата не са си казали термина.
GoldenEyeful,  Hug !
IVVVI, извинявай за грешката! За инфекциите и аз знам от личен опит, че не се лекуват до 12 г.с. И моля те, пиши на кирилица.
Красуна, сложих те на 25, че не ми се седи самичка.
За предложението за градовете - който ми го каже ще го сложа.
Много благодаря на момичетата, които ми дадоха идеи за линкове. Очаквам още предложения.


Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 05:33 от evelinar

# 26
  • Мнения: 377
evelinar честито за взетият изпит и браво страхотно оформена тема.

Karry стискам палци всичко да е наред мила.

de3demonka наистина тези жеги са ужасни, но сега заваля и май ще ни разхлади доста, относно ходенето по-голяма нужда, пробвай да хапваш  на едно хранене основно плодове, активийка, кисело мляко, аз така овладях положението. И аз имам доста голям апетит и даже вече съм качила някое и друго килце, но вече почнах да овладявам положението. На мен това ми е трета бременност, а не втора-тя завърши с аборт в 5-ия месец.

# 27
  • Мнения: 28
Честита ни нова темичка   bouquet
evelinar-браво -отличничка! Hug
Karry - чакаме да се похвалиш със сърчицето  Hug
Аз за протокола да отбележа, че се чувствам много добре Grinning.
de3demonka и аз така мила с това НЕходене до тоалетна-голям проблем, и все ми е подут корема, а и вече нещо ме стягат дънките-кога успях да напълнея и аз не знам  Embarassed но важното е бебо да е добре пък килограмите ще се свалят.

# 28
  • София
  • Мнения: 717
Евелинар, поздравления!  bouquet
Чакаме и Кари с хубавите новини

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
de3demonka наистина тези жеги са ужасни, но сега заваля и май ще ни разхлади доста, относно ходенето по-голяма нужда, пробвай да хапваш  на едно хранене основно плодове, активийка, кисело мляко, аз така овладях положението. И аз имам доста голям апетит и даже вече съм качила някое и друго килце, но вече почнах да овладявам положението. На мен това ми е трета бременност, а не втора-тя завърши с аборт в 5-ия месец.[/color][/size]
На мен ми е първа, ама аз и преди това имах малко проблеми с ОО.

Ама и плодове ям, и кисело мляко, няма оправия. Нарочно си правя разхлабващи комбинации от хранителни продукти и пак няма ефект. Направо незнам вече. Има и нещо друго, много ме мъчи и аз не спирам да мисля за това.
 От другата седмица като спра да ходя на работа, ще имам време и за разходки повече, и за избор на храната /че сега се храня на стол/.
Все хубави работи. Поздрави на всички   bouquet и по-леко да изкарвате в тия жеги

Общи условия

Активация на акаунт