Бебе металист

  • 2 002
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 228
Моята дъщеря пък е фен на Pussycat Dolls. Казва ми: Мамо, мамо, пусни ми песента за Дончо!  Joy

# 16
  • Мнения: 230
Да кажа само - в Каварна беше просто жестокооо. Е бебо не отиде, че много е пътя, но мама и тате бяха newsm68  newsm44. Бебо другия път. Здраве на всички!

# 17
  • Мнения: 1 881
А моето момиченце е лудо по "Headlong" на Queen, определено има вкус детето Mr. Green

# 18
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
моята танцува на всякаква музика. почва да мърмори нещо и се клати. много е смешна Simple Smile

# 19
  • Мнения: 5 362
И Калина беше така   superuu , с главата.На годинка и нещо,тъкмо проходила,беше много смешна-както си вървеше и се спираше до някой шкаф,хващаше се за него и започваше да куфее.
 Joy с баща й се заливахме от смях! А и винаги хващаше ритъма-голям образ беше.
Сега пак обича рок и метъл,но си припява и нейните,детските песнички  Grinning

# 20
  • Мнения: 2 401
Да ви разкажа нещо смешно - вчера аз съм се разпенила и джуркам едни пюрета, а в другата стая мъжа ми и бебока се забавляват(викат, мучат, ръмжат и т.н.). По едно време мъжо почва да вика неистово "Савчееее, Савчеее ела бързо" и аз зафучих пасатора и търча. Какво да видя-те седнали двамата пред компютъра и гледат едно клипче на Manowar. Дребния си мандилка главата напред-назад като всяко бебе на 5 месеца, а таткото го гледа с блеснали очи и ми вика " Гледай го как куфее!!!Той слуша Manowar!!!". Ама той сериозен ви казвам. Аз се поядосах, щото той така ме призова по спешност, пък то за нищо и му викам "Ако го накараш да си връцка гъза на чалга, те признавам" и отпраших за кухнята.  после съм се смяла до сълзи Hug.

Много добре го разбирам мъж ти. Аз щях да се разцивря от умиление когато съвсем наскоро видях 6 г. си син да куфее истински на Мейдън, при това сам си го беше пуснал.

# 21
  • Поморие
  • Мнения: 51
Наш батко като беше бебче/9м и нагоре/,се изправяше в кошарата и друсаше дупе в ритъм с народните музики по tv.Сега е най-игривия в неговата група по народни танци   Hands Clap

# 22
  • Мнения: 1 470
Да кажа само - в Каварна беше просто жестокооо. Е бебо не отиде, че много е пътя, но мама и тате бяха newsm68  newsm44. Бебо другия път. Здраве на всички!
     Хайде да не се дразним а?!Защото у нас мама и тате завършиха този сорт купони още във Пловдив с Металика...И от тогава Crossing Arms!!!Но пък то кръвта вода не става,и гледам моичките тази зима,изкарали архивните касетки на тате,и куфеят,и реват на фона на дет музиката...Страшна била,но не разбрах под страшна,наистина ли имаха в предвид страшна,или хубава Laughing!!!

# 23
  • Мнения: 2 047
  Много смешно и смешно разказано  Grinning
  Моята е луда пък по Тимбаланд  Shocked

# 24
  • Мнения: 1 733
Хихихи Simple Smile Ние пък си падаме по R&B. Вчера слуша и гледа Риана с отворена уста (той и баща му така я зяпа ама по други причини Simple Smile )

# 25
  • Мнения: 166
И моя сладунко си пада по жиците.Още от миналата година някъде беше на 7 месеца мисля беше се изправил на кошетката и баща му му пусна такава музика и такова клатене падна незнам как не обърна кошетката понеже тя е от сгъваемите.

Общи условия

Активация на акаунт