когато влизаме в банята?

  • 1 848
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
Аз малкия го къпя също прав в банята и му обувам джатанките за баня. Голяма радост настава като ме види да ги нося към него...

# 16
  • Мнения: 2 922
Винаги с джапанки  Peace
Първият път като исках да го изкъпя под душа беше бос и падна (за щастие не лошо) и оттогава само с джапанки.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 737
Тия на метър не са най удачния вариант, в повечето случаи се хлъзгат и не се изсушават добре.( особено ако са от дебелите настилки). По добре, тези с вендузките. Peace

Аз също купих постелка с вендузки, мисля че е за вана, но аз я слагам на пода на банята и малкия вече много добре се ориентира да не излиза извън очертанията й по време на къпане. Много е удобно.

# 18
  • Мнения: 27 524
Има си постелки за вана, гумирани. Има и детски с разни анимационни герои. Аз още го държа в коритцето, но съм взела и такава за после  Peace Не са с вендузи, а самата постелка е гумено-лепкава, слагаш я на плочките или във ваната и няма мърдане.

# 19
  • Мнения: 1 081
Има си постелки за вана, гумирани. Има и детски с разни анимационни герои. Аз още го държа в коритцето, но съм взела и такава за после  Peace Не са с вендузи, а самата постелка е гумено-лепкава, слагаш я на плочките или във ваната и няма мърдане.

Подкрепям, аз също май ще вземам такава

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
С джапанки доскоро, миналата година намерих 19ти номер, но й станаха малки, сега не мога да намеря. Sad
Сега ходи боса, винаги съм до нея да не се излюска (случвало се е веднъж).

# 21
  • Мнения: 76
а от колко месечни ги къпете бебоците извън коритото?

# 22
  • Мнения: 1 273
Аз от този: 5 месеца.
Денем след разходка, се навираме и двамата под душа, а вечер според зависи :ако съм уморена много, пак под душа, иначе в коритото Peace

# 23
  • Мнения: 447
а от колко месечни ги къпете бебоците извън коритото?
от момента в който почна да стои стабилно права на крачетата си, без да килка настрани. Около 10-11 месец беше.

# 24
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Аз го слагам да стъпи в плитко легенче.

# 25
  • София
  • Мнения: 4 294
Аз съм взела гумена постелка за баня от метро, първа пробвах с джапанки, но мойта щерка се пързаля - та затова не ги ползваме за банята.

Постелката за мен е по-добрия вариант - има ги в повечето магазини за обзавеждане на дома, както и в големите хипермаркети  Peace

# 26
  • Мнения: 376
Нашето мъниче си има джапанки, но и с тях пада два-три пъти. Взех от постелките за баня, които се продават на метър. Взех около два метра и застилам свободното пространство. Така нямаме никакъв проблем. Много добре се задържат върху плочките и съм много доволна от тях. Продават ги в домашни потреби и в големите хипермаркети.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 079
Ние все още го държим нашият за ръчичка, но като проходи и започне да стои съвсем сам по - стабилно ще взимаме и ние такива подложки...  Crazy

# 28
  • Мнения: 5 362
С постелка за баня сме ние.Много добре прилепва към теракота и не се пързаля.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Засега сме на босо,но не мога да намеря чехлички.Явно ще взема от постелките за баня.

Общи условия

Активация на акаунт