когато влизаме в банята?

  • 1 847
  • 29
  •   1
Отговори
Отскоро моя малчо го къпя под душа,но много се пързаля на плочките.Какво да му обувам на краченцата,джапанки ли? Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 2 388
купи си подложки за баня. продават се навсякъде. грознички са, но аз ги слагам само като го къпем и не се хлъзга. после ги прибирам и така до следващият път. по-безопасно е

# 2
едни такива на метър ги продават,шаренки нали?

# 3
  • Мнения: 2 388
аз си купих от Бриколаж едни - метър на метър - 2 бр. от долната страна са с едни неща като вендузки, за да се захване добре за пода. После едвам ги махам. Тези на метър не ги знам

# 4
  • Мнения: 875
и тези, които се продават на метър стават  Peace  и аз влизам с моя под душа, но още е на ръцете ми Simple Smile

# 5
  • Мнения: 11 003
Може и столче за баня, зависи колко е голямо детенцето.

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
В Кауфланд наскоро имаше едни килимчета за баня  Wink

# 7
  • Мнения: 1 273
Тия на метър не са най удачния вариант, в повечето случаи се хлъзгат и не се изсушават добре.( особено ако са от дебелите настилки). По добре, тези с вендузките. Peace

П.П. работя в Бриколаж (моля никой да не спори!) Joy Joy Joy

# 8
  • Варна
  • Мнения: 3 231
На Мони й купихме джапанки, най-малкия възможен номер който намерихме. 26ти са, а тя носи 23. Знае си че джапанките са за банята и много се кефи да шляпа с тях  Laughing

# 9
Все ще намеря нещо,при нас няма Бриколаж,така че друго ще е Simple Smile.С джапанки пързаля ли се?

# 10
  • Варна
  • Мнения: 3 231
Все ще намеря нещо,при нас няма Бриколаж,така че друго ще е Simple Smile.С джапанки пързаля ли се?
Не се пързаля. А и друго, купих й най-обикновени Laughing

# 11
  • Мнения: 2 388
извинявай, не погледнах от къде си! Абе във всеки магазин за домашни потреби имат. Споко

# 12
Сега излизаме и довечера ще има  newsm37

# 13
  • Мнения: 8 769
Аз ги къпя боси. Научиха се да се държат, къде ще идат. Засега са нямали сериозни падания в банята (дано и така да продължи). Praynig

# 14
  • Мнения: 447
Иаз съм сложила от постелките за баня, ама май не са най- удачния вариант. Докато стигне до нея няколко пъти падна. Сега не смее да влезе сама в банята newsm78

Общи условия

Активация на акаунт