Намаления Варна

  • 1 110
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Видях че има тема, но там се пише основно за София, затова пускам нова тема за намаленията във Варна. Аз нямам време да обикалям, затова разчитам на информация от вас.

# 1
  • Мнения: 8 769
И аз нямам никакво време да обикалям магазините. Дори напоследък не зная къде какви магазини има... Blush

# 2
  • Мнения: X
В Манго и Капаска видях че имат намаления. Аз чакам Адидас, че съм на фитнес вълна.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Да побутна малко темичката  Embarassed

# 4
# 5
  • Мнения: 335
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.

# 6
  • Мнения: 8 769
В магазин за обувки "Christian" (май така беше) на "Сливница" има намаление до 60%. Не съм влизала, за да видя кои точно обувки са намалени обаче.

# 7
  • Мнения: 2 039
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78

# 8
  • Мнения: 59
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78
В магазина до ФК има намаление. Peace

# 9
  • Мнения: 2 039
в адидас имат намаление,има детски маратонки намалени от 61лв. на 46 лв.  и на дрехите имат намаление.
Ама това за аутлета ли се отнася???Защото 46лв. си е много добра цена  newsm78
В магазина до ФК има намаление. Peace
Благодаря,ще посетя  Grinning   bouquet

# 10
  • Мнения: 2 069
В Miss Sixty и в Betty Barkley/VERSACE има намаление.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Запис.

# 12
  • гр.Варна
  • Мнения: 1 052
А във варненския Benetton няма намаления Sad.Но то какво ли е останало за намаляване...

# 13
  • Мнения: 4 422
То въобще във варненския докато почнат намаленията от 30 % в софия са вече на 70 % и нсеки ден зареждат,а тук хвърлят в ъгъла 2-3 неща и това е намалението.Нито е така добре зареден нито на продавачките много им се продава.. Tired

# 14
  • Мнения: 2 069
В Мiss Sixty/Energie също има 40% намаление

Общи условия

Активация на акаунт