за басейните иде реч....

  • 7 761
  • 18
  •   1
Отговори
  • Видин
  • Мнения: 168
Решихме да отидем на басейн през почивните дни ,но не сме ходили от близо 2 години.Обикновенно сме  извън София,но сега сме без кола.Кажете къде ходите вие  newsm78 Ходих преди на басейна на Хранков ,но сега не знам работи ли все още след смяната на собственика.Ще съм благодарна да споделите мнения Hugцени и екстри

# 1
  • Мнения: 223
Банкя,много е хубаво Peace

# 2
  • Мнения: 1 236
запис,ще следя с интерес,но за съжаление не мога да дам никакво предложение.От тази година ве4е ми се ходи на по-спокойни местенца,а не да е пълно с хора и врещящи де4ица(в което няма нищо лошо,де,ама наистина ми се иска поне един ден наистина да си по4ина и релаксирам) Sunglasses

# 3
  • Видин
  • Мнения: 168
maggito,подробности как се стига до там и цени? Защото съм скарана с градския транспорт

# 4
  • Видин
  • Мнения: 168
  Shockedникой ли не ходи на плаж,бе хора .Вярно ,че в солариумите е гъч ,ама друго си е да се опънеш с книжка  Crazy

# 5
  • Мнения: 3 268
Синът ми ходи миналата седмица на Дианабад.Много доволен се върна.

# 6
  • Мнения: 2 386
Спортувах на Академик, на плаж не се кефя да ходя, освен на морето.

# 7
  • Мнения: 3 634
На мен ми харесва баейна в х-л Holliday Inn, Бизнес-парка в Младост. Вярно закрит е, но е прекрасно. Цената обаче е 25лв за еднократно посещение.

# 8
  • Мнения: 730
В Банкя срещу хиподрума е супер-нов и много чист басейн. Пътува автобус № 43

# 9
  • Видин
  • Мнения: 168
 Dayli , а като цена ? Има ли шезлонг ,чадърче...Може би там ще отскочим,мерси много  bouquet

# 10
  • Мнения: 3 153
Ние ходим в Панчарево на Корали. Минерален басейн с перфектния детски басейн! Просто слагам на Ивко две плувки и забравям за него с часове. Но през уикенда е ФРАШ, както и навсякъде другаде де, ние ходим с детето през седмицата. Миналата неделя ходихме в Кубратово-пак много хубав плаж, но толкова роми на едно място не бях виждала.
Уикенда е за Царско сели или Макси,но там е 25 лв., соленичко. На Корали е 8 за възрастни (вкл. всичко) и 2 лева за дете,а и хубавото там е, че гледаш планината и дишаш различен въздух. Ето го детския басейн:


И част от детския кът на "сушата":

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 19:53 от Petинка

# 11
  • 1st floor
  • Мнения: 9 098
аз ходя на Люлин Бийч , щото ми е най -близо. През седмицата няма много хора , цената за възрастни е 4 лв. , шезлонг - 2лв. , чадъра е безплатен , за деца 3 лв. Събота и неделя цените са други...ама има и много народ...

# 12
  • Мнения: 2 039
Сериозно ли има басей за 25 лв.  Shocked Shocked Shocked Направо зациклих  Mr. Green Тук при нас,в морската столица,няма такива цени  Naughty

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 736
Да беше споменала в заглавието на темата, че иде реч за София. Laughing Като видях думата басейн и се  newsm44 и щях да ти предложа един около Пловдив, ама нейсе...другия път. Laughing

# 14
  • Видин
  • Мнения: 168
Забравих да уточня ,че за София става дума sorry. Благодаря момичета  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт