противозачатъчни "Jasmin"

  • 9 804
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 945
По принцип кати пиеш противоzачатъчни цикъла ти е "иzкуствено" предиzвикан и е нормално да не ти е обилна менструацията. Обраzуваната лигавица на матката е в много по малко количество. Особено ако ти е била обилна менструацията преди, при приемането на хапчета раzликата е огромна.

НО... ако ти е било съвсем леко zацапване, zащо не си направиш един тест? Има един нисък процент жени, които и с хапчета могат да zабременеят. Наистина е нисък, ама си го има. А и ти ще си по спокойна...

Аz пия други хапчета, не Ясмин, и на листовката ми пише да се обърна към лекар ако иzобщо не ми дойде... Виж какво пише на твоята листовка.

КОлкото до другия ти въпрос, дали цикъла намалява, то мога да ти кажа, че той става точно 28 дена. Тъй като това е иzкуствен цикъл, то той няма нищо общо с нормалния ти. Първият цикъл след zапочване на приема на хапчеатата е между 21 и 28 дена, посвле става на 28 дена. Но това е само ако пиещ по едно бластерче и правиш 1 седмица почивка... Аz например пия 9 седмици беz прекъсване и после правя 1 седмица пауzа, в която ми идва...

# 16
  • Мнения: 1 983
то е ясно, че лекар трябва да изпише най-подходящите хапчета, но когато аз бях на гинеколог, той също ми спомена за спирала Мирена и ми каза, че от 6 дни цикъла ти става на 1 ден, много ме поблазни тая идея, защото моя е 6 дни и в началото е много обилен и болезнен, НО къде отива тази мръсна кръв?
мен това ме интересува, когато го питах той нещо ми смутолеви newsm78

# 17
  • Мнения: 945
2в1, ако се обраzаува много малко лигавица на матката, то и един ден сигурно и стига да се иzчисти от старата лигавица.... Та zа това кървиш само 1 ден, не 6...

# 18
  • Мнения: 644
нещо подобно беше този път при мен...

# 19
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Аз пия Ясмин и съм много доволна, спрях да пуша заради него, от което разбира се печеля, отслобнах/незнам дали е от него/, въобще действа ми добре  Wink

# 20
  • Мнения: 2 952
Питай  доктора си за  СИЛЕСТ ...на мен ми понасяха  страхотно ....много  добри ...

# 21
  • Варна
  • Мнения: 440
Аз пия Ясмин и съм много доволна, спрях да пуша заради него, от което разбира се печеля, отслобнах/незнам дали е от него/, въобще действа ми добре  Wink
Ама това сериозно ли ? Ако е така супер !!! Аз съм минимум по кутия на ден  #Cussing out!

# 22
  • Мнения: 1 214
И аз  пия Ясмин вече втори месец,но не съм спряла цигарите.Знам,че по принцип за противозачатъчните се препоръчва да не се пуши,но ако ги пиеш и пушиш какъв проблем може да се появи?Някой знае ли?

# 23
  • Варна
  • Мнения: 440
Доколкото мие известно сериозно натоварва сърцето , което не ме спира , ама  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт