Мога ли да давам на 4мес.бебе сок от кайсия

  • 1 108
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
и трябва ли да го захраня предварително с плода,разбира се обелена Rolling Eyes

# 1
  • Мнения: 1 341
Според мен е рано за каквото и да било  Naughty

# 2
  • Мнения: 236
Според мен е рано за каквото и да било  Naughty

 Peace Спокойно, мила, има цял живот бебе да яде всички неща на света. Остави му коремчето още малко да порасне (да се развие) та тогава започни да му даваш както си му е реда. Но за сокчета, не, рано е.

# 3
  • Откъм Варната
  • Мнения: 1 646
В никакъв случай не давай, кайсиите и прасковите са алергени, както ягодите и малините, не бързай със захранването още сте малки, най-вече ако кърмиш и имаш достатъчно кърма, прочети Библиотеката на форума там има страшно много информация която да те ориентира за видовете храни и възрастта на която се въвеждат, изчакай със захранването до 6 м

 Peace

# 4
  • Мнения: 305
благодаря ви!  love001лека и спокойна вечер

# 5
  • София
  • Мнения: 1 254
Те вече са ти казали, ама и аз да се изкажа.
Рано е за каквото и да било и според мен.
Но ако все пак си решила да даваш нещо, то прочети първо кои храни са алергени, защото прасковите и кайсиите са едни от най-силните алергени. Освен това коремчето на бебето е готово да приеме сок от плод след годинката. Твърде агресивен е плода приготвен така. Но в крайна сметка, решението е твое. Ако имаш желание, библиотеката тук е пълна с информация по въпроса Simple Smile
Успех!

# 6
  • Мнения: 6 461
и трябва ли да го захраня предварително с плода,разбира се обелена Rolling Eyes
Мисля,че ви е рано да започвате с всякакви сокове.

# 7
  • Мнения: 1 081
И ние бяхме на 4 месеца, когато педиатърката каза, че можело. Ако си сигурна, че искаш да захранваш пробвай, но според мен, първо със сокчето.

Общи условия

Активация на акаунт