Били ли сте влюбени в двама?

  • 8 961
  • 163
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 155
Дай опция за промяна на гласа  Blush

Спомените са избледнели ли  Twisted Evil
Ахъм Whistling
Като се позамислих и се сетих някои неща  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 1 113
Имала съм две връзки успоредно една с друга, но само в едната влагах чувства. Едната беше "официална", дългогодишна и умираща, а другата бурна и ... краткотрайна. Накрая си намерих майстора  Blush

П.П. Не знам как да гласувам в анкетата.

# 17
  • Мнения: 46 508
Не.
Не само за влюбването, но за всичко обикновено се вманиачавам само в една посока, ама бувално се вманиачавам, затова и никога не ми се е налагало да правя труден избор в живота си Grinning

# 18
  • Мнения: 3 835
Имала съм две връзки успоредно една с друга, но само в едната влагах чувства. Едната беше "официална", дългогодишна и умираща, а другата бурна и ... краткотрайна. Накрая си намерих майстора  Blush

То обикновено така става. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 6 417
Била съм и знаеха един за друг. Обаче не издържаха дълго и ми поставиха 24-часов ултиматум да избирам.  smile3506

# 20
  • София
  • Мнения: 2 079
Да!  Blush Flutter
И знаеха един за друг! Blush
Конкуренцията беше жестока.
Но ги зарязах и двамата едновременно, след месец въртене ....
А ако ме питаш дали е било трудно или лесно - трудно беше, ама и интересно, душегъделичкащо ....  Blush Blush

# 21
  • Мнения: 5 299
Е, тя поговорката ;От два стола-на земята" не е случайна... Mr. Green

# 22
  • София
  • Мнения: 7 097
Била съм...
Ми, к,во да стане  newsm78 Сещам се конкретно за единия случай, когато и двамата разбраха за съществуването и на другия, а аз и не подозирах, от което произтекоха едни истории, достойни за сценарий на сапунка... ooooh!

# 23
  • Мнения: 2 495
Да, но по-скоро става въпрос за харесване...за влюбване-не, не мисля Simple Smile

# 24
  • Мнения: 520
Била съм дълго време Tired Лапешки истории. После избрах, а накрая срещнах и Човека Peace

# 25
  • Мнения: 1 952
Пу-пу.
Опазил ме Господ Whistling

# 26
Бил съм. Многократно. Жените имат свойството да бъдат винаги малко по-хубави от предната.

# 27
  • Мнения: 4 473
Била съм. Шашава работа, ама нА - случва се и на най-добрите.

# 28
  • Мнения: 3 521
Влюбена чак не, но поне страхотно се позабавлявахме и тримата Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 29
  • София
  • Мнения: 4 966
Била съм.
В 3-ма.
Една скорошна,една пробуждаща /от дълго време бяхме заедно,но като ме заряза се влюбих пак/,и една току що напъпила.
Излизах и с тримата.Не можах да се реша на избор.
И тримата знаеха един за друг .
Беше хем хубаво,понеже бях до любимите ми.Хем трудно и объркващо.
Заспивах в единия и не знаех до кого се събуждах...

Оставих дългогодишната връзка,прекратих  със скорошната/сега сме най-добри приятели/и останах с мъжа ми Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт