Банско и Разлог

  • 3 389
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 447
tomata&eli  кое ангелче  newsm78  newsm78 newsm78

# 16
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Ръчно изработеното!
Сигурно си си помислила за децата, но за тях коментарите за излишни - те са си ангелчета идяволчета взети заедно.

# 17
  • Мнения: 885
Най-после някой да се включи в темата.Jujavke,ти май привличаш новите попълнения в тази тема.  bouquet

# 18
  • Мнения: 885
Я да побутна малко темичката.Няма ли мами от Разлог и региона?

# 19
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
Не побутвайте ами и попишете какво става.
На 21.01. ще има ли Бабинден, Бабино хоро с народни носии и бебета в цадилки???
Ние бяхме три седмици по празниците, заради студеното време много малко деца и бебета видях.

# 20
  • Мнения: 447
Ще има!!!! Идвайте! На мен , като на пришълка, ми е интересно и ако мога ще отида да гледам Laughing
Сигурно нас си видяла newsm78. Аз съм от лудите майки дето разхождат децата и в студ.  Embarassed

# 21
  • Мнения: 159
Здравейте, мами, и ние си имаме "бабинче", и ние ще сме на хорото  Laughing Засега аз лично не знам никакви подробности, но няма да го пропусна този път, със сигурност!!! (Преди 4,5 години го пропуснах, че бяха две бабинчета, а и беше ПРЕКАЛЕНО студено - иначе и аз съм от онези лудите, дето си изкарват децата навън по ВСЯКО време)... Даааа, живеем в Разлог и тук ще си живеем ВИНАГИ!!!   bouquet (е, надявам се, де...) Поздрави от нашата фамилия! На покани за кафе сме (почти) винаги готови, а и гости приемаме с удоволствие!  Hug

# 22
  • Мнения: 885
Не побутвайте ами и попишете какво става.
На 21.01. ще има ли Бабинден, Бабино хоро с народни носии и бебета в цадилки???
Ние бяхме три седмици по празниците, заради студеното време много малко деца и бебета видях.
Има много бебоци и малки дечица ,ама в това време си стоят вкъщи като нас.Толкова съм зиморлива,че не ми се и помисля за излизане навън.А за бабин ден майките с "бабинчета " имат по-точна информация.

# 23
  • СОФИЯ, по празниците в Разлог
  • Мнения: 218
neleto твойте юнаци са колкото моя син, как не са се намерили това лято да играят! newsm78 Ще трябва да ги запознаем като си идваме в Разлог да щурува с тях.

# 24
  • София
  • Мнения: 171
и аз съм от Разлог но в момента живея в София студентка съм

# 25
  • Мнения: 885
и аз съм от Разлог но в момента живея в София студентка съм
Добре дошла HugЛека полека почваме да се събираме и от този край:DДай повече инфо за себе си.

# 26
  • Мнения: 885
Аааа,neleto и jujavka ,къде се губите вие?Няма ви да пишете в нашата тема.Ще пиша отсъствия-и то неизвинени,да знайте и да не повтарям. NaughtyОх,тотално съм изперкала напоследък ,така че
  bouquet

# 27
  • Мнения: 447
Ей ме на!!!! Вече мога да кажа, че май сме здрави... По спешност в понеденик вечерта  се пибрахме в Благоевград. Теди беше с темпеаура 39 и..... Тини повтори конюнктивита..... такива ми ти неща. За капак Теди ми заля лаптопа със сок #Crazy.  Част от кавишите още не работят... А я да ви питам, как спахте тази нощ??? Имах чувството, че вятърът ще влезе заедно с дограмата в стаята, а Теди само питаше "Защо духа???"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И едно голямо извинявай на Марчела, ама чак снощи ти видях съобщението Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet

# 28
  • София
  • Мнения: 171
Аз съм от Саровица а вие от кои махали или квартали сте?  smile3521 newsm53 football

# 29
  • Мнения: 885
Ей ме на!!!! Вече мога да кажа, че май сме здрави... По спешност в понеденик вечерта  се пибрахме в Благоевград. Теди беше с темпеаура 39 и..... Тини повтори конюнктивита..... такива ми ти неща. За капак Теди ми заля лаптопа със сок #Crazy.  Част от кавишите още не работят... А я да ви питам, как спахте тази нощ??? Имах чувството, че вятърът ще влезе заедно с дограмата в стаята, а Теди само питаше "Защо духа???"  Mr. Green Mr. Green Mr. Green И едно голямо извинявай на Марчела, ама чак снощи ти видях съобщението Embarassed  bouquet  bouquet  bouquet
За клавиатурата ми е много познато-моята е вече поне 10 или 15-та,в магазина се шегуват с нас ,че ще ни пуснат на абонамент.А за вятъра-слава богу нашите са сложили хубав дървен стъклопакет,и нищо не се усеща.Радвам се,че сте се оправили,като се постопли да излизаме поне пред блока.Zai4etooo,аз живея в "Дугата маала",както казва малкия.Иначе съм от Долно Драглище,но повече време съм живяла при баба ми в Разлог.Ти къде си учила?Аз бях в гимназията.Може би се познаваме. Hug

Общи условия

Активация на акаунт