Пешеходците и колите!!!

  • 1 453
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 759
newsm78  На мен не ми се е случвало да ми дадат път ... един- два пъти да, но да спре движението... нещо си сънувала,  Мечо
                      Обаче като казах, че и досега е било така, имах предвид най-вече по закон. А се спазва на кой както му скимне... Аз съм смела, и като тръгна по пътеката - ми спират. Засега  Whistling.

# 31
  • Мнения: 4 546
newsm78  На мен не ми се е случвало да ми дадат път ... един- два пъти да, но да спре движението... нещо си сънувала,  Мечо
                      Обаче като казах, че и досега е било така, имах предвид най-вече по закон. А се спазва на кой както му скимне... Аз съм смела, и като тръгна по пътеката - ми спират. Засега  Whistling.
аа, по закон може  Peace

# 32
  • Мнения: 518
Хубаво, ама наистина да е на пешеходните пътеки , а не да ме карат да спирам където им кефне да пресичат, щото 20м до близката пешеходна пътека били много  #2gunfire или пък да ми изскачат от храстите, както е например край Морската градина #2gunfire Да не говорим, че има кръстовища, където десен завой не можеш да направиш посмъртно ако чакаш всеки Crossing Arms Но най-лошото е, че ако карам в най дясна или най лява лента, аз може и да спра да дам път, случвало се, а в другата не спират и човека се оказва насред лудницата, трафика и газовете, а може и да го блъснат лошо

# 33
  • Мнения: 1 172
между другото, аз не съм от софия и колегите ми, които ходят често в командировки там казват, че колите много по-често правят път на пешеходците, отколкото тук.
Между другото,  аз бях за 1 седмица в провинцията и ми направи впечатление,че:
1. тамошните шофьори почти не спират на пешеходни пътеки, дори и когато пешеходците са тръгнали да пресичат - голямо дебнене пада ...
2. пешеходците са толкова изненадани, че спирам, че им трябват няколко секунди да осъзнаят, че те са с предимство

# 34
  • Мнения: 2 563
Гледахте ли тази сутрин BTV говореха за нови закони по пътищата. Ако пешеходец стъпи на пешеходната пътека и автомобила е длъжен да спре и да даде път. Щяло да има сериозни глоби за водачите на автомобили. Мислите ли ще се научат българите да спират на пешеходните пътеки.  newsm78

И кой ще глобява? На всяка пешеходна по един тлъст полицай ли ще сложат?

Все ми едно какви промени приемат. Докато не започне полицията ефективно да следи и да глобява, файда няма.

Общи условия

Активация на акаунт