Пешеходците и колите!!!

  • 1 454
  • 34
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 622
Гледахте ли тази сутрин BTV говореха за нови закони по пътищата. Ако пешеходец стъпи на пешеходната пътека и автомобила е длъжен да спре и да даде път. Щяло да има сериозни глоби за водачите на автомобили. Мислите ли ще се научат българите да спират на пешеходните пътеки.  newsm78

# 1
  • Мнения: 599
Да мисля.Аз и сега си спирам,въпреки клаксоните зад мен,но мисля,че и те ще се научат.Дано да има наистина кой да глобява.Полицаи на всяко кръстовище,камери и т.н.

# 2
  • Мнения: 4 633
Аз лично винаги спирам. Да,проблеме ще е ако го въведат. Представям си на десен завой...че аз кога ще имам време да отреагирам да видя че пешеходеца е стъпил, че и да спра ooooh!

# 3
  • Мнения: 3 622
Аз винаги когато имам възможност спирам на пешеходците, но зад мене как бибкат и напират нервни шофьори. Thinking

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Не мисля...дано, но аз не вярвам да има глоби

# 5
  • Мнения: 4 633
Да си бибиткат, не ми дреме. И аз вървя пеша и знам колко е отвратително да чакаш и всеки да се прави че не те забелязва.

# 6
  • Мнения: 338
Ако има кой да глобява ще се научат.

# 7
  • Мнения: 4 633
Ако има кой да глобява ще се научат.
Абсурдно ми се вижда...На всяка пешеходна пътека полицай Simple Smile

# 8
  • Мнения: 4 111
Не е нужно да има полицай, а по една камера на всяко кръстовище и глобата - по пощата.  Mr. Green

# 9
  • Мнения: 4 633
Не е нужно да има полицай, а по една камера на всяко кръстовище
Скъпо...скъпо, което означава в сферата на фантазиите

# 10
  • София
  • Мнения: 2 437
Да мисля.Аз и сега си спирам,въпреки клаксоните зад мен,но мисля,че и те ще се научат.

И аз спирах, но след като два пъти идиоти ме изпревариха на пешеходната пътека, спрях. Щяха да убият едно детенце и после майка с дете. Голям кошмар преживях и добре, че и в двата случая хората си знаеха и се огледаха първо...
На такива заслужава да им се вземе книжката, не глоба.

# 11
  • София
  • Мнения: 4 864
А има ли закон, който да задължава пешеходците да пресичат само на пешеходни пътеки и подлези? Защото безразборното пресичане е много по-голям проблем, струва ми се...

# 12
  • Мнения: 4 111
За съжаление полицаите получават малки заплати и излиза по-евтино да сложат по един на кръстовище, отколкото камера...  Thinking

# 13
  • Мнения: 589
Не е нужно да има полицай, а по една камера на всяко кръстовище и глобата - по пощата.  Mr. Green
Оня с оранжевото ламбургини пак няма да го глобят,така,че...

# 14
  • Мнения: 25 399
А аз пък да попитам, а кой ще осигури пешеходните пътеки?
Че у наше село траят само до първия дъжд.

Общи условия

Активация на акаунт