Някой да помогне

  • 1 931
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 516
Да се опитваш да шпионираш, не е най- доброто, което ще направиш. Какво ще ти помогне, като разбереш темите на разговор? И това воайорство не е ли просто мазохизъм? Да не говорим, че е недостойно и унизително за самата теб. Помисли си добре, дали искаш да останеш с мъж, който ти посяга. Лично за себе си бих казала, че първият шамар ще е и последен. Да не дава Господ! Не мога да ти кажа- бягай, защото това решение си е твое. Но си помисли добре, какво и защо търпиш. Успех! Следвай мечтите си и бъди свободна духом. Но наистина не издребнявай и не се унижавай да шпионираш. Нищо хубаво няма да постигнеш с това.

# 16
  • Мнения: 521
Колкото повече търпиш толкова по лошо и за теб и за детето

# 17
  • Мнения: 550
аз да поясня малко за скайпа: значи може да си пише с нея, като или тя му пише първа, или той да я намира с търсачката всеки път по име... за хисторито не знам, мисля че запаметява само за хора от списъка, но той явно е направил настройка да не помни хистори, така че, в списък или не, мисля, че няма как да провериш кога са си писали или чували.
а сигурна ли си, че я е изтрил, може просто да и е сменил ника (с мъжко име примерно), или тя самата да си го е сменила.
п.с. ако я е блокирал няма да получава нищо от нея, дори и да му пише, нито разговори нито чат... едва ли е така
за справка може да поразгледаш хелпа на скайпа ето за хисторито например http://www.skype.com/help/guides/stepbystep/privacyandnotificati … indows/step5.html

# 18
  • Мнения: 121
Реши ли някой да поддържа контакт с друг - няма как да го спреш. Има програми-логери, които записват всеки бутон, които се натисне-така можеш да възстановиш кой какво е правил на компа. Е, и? Като видиш какво ще стане? Скандал, няколко шамара... И??? Съпругът ти кара колежката ти до работа, а теб не?!?!??! Ти го знаеш, той знае, че го знаеш и няма проблем с това... Как по ясно да ти покаже, какво мисли за брака ви...
Нямам представа какво трябва да направиш. Ако го обичаш и затова искаш да останете заедно - поговори с него, но да го дебнеш няма никакъв смисъл. Ако нищо не се промени - раздяла или си затваряш очите. Ти трябва сама да вземеш решение. Но насила хубост не става. Ако искаш да останеш с него само заради децата - затваряш очи и си живееш живота.

# 19
  • Мнения: 804
Аз не мога да ти кажа нищо успокоително. Това с колежката, чатене, водене на работа, тайни писма си е направо връзка. Както и да го погледнеш е факт. Това си е извънбрачна връзка. Дали са спали заедно или не няма значение, те се държат и се чувстват като любовници. Не се унижавай да го шпионираш, по-добре го попитай направо какво смята да прави. Да запазиш семейството си на всяка цена в името на детето е колкото героично толкова и глупаво. Детето ще порасне и вие ще останете две озлобени старчета, взаимно обвиняващи се за безсмислено преминалия си живот. Говори с него сериозно, без сцени и истерии. Ако нещо между вас е останало живо, опитайте заедно да спасите брака си, прости му и забравете за колежката. Ако не - разделете се като цивилизовани хора.

# 20
  • Мнения: 1 797
Относно блокирането в skype - може просто да я е преименувал, а не да я е изтрил или блокирал.
Относно цялата ситуация - неприятна история. Съвети не се наемам да давам.

# 21
  • Мнения: X
Ох, имам една приятелка, която избра пътя на шпионажа и нищо не спечели.
Изневерите продължиха, а тя вместо да реши проблема с мъжа, решаваше всеки път проблеми със следенето, телефона, скайпа... Накрая разбираше всичко и му го трясваше в очите. И нищо не се променяше. Той спираше за малко и така до следващия път.

Не се унижавай! Въпреки, че ако си решила да тръгнеш по този път, никой тук не може да ти помогне. Само ще се мъчиш и ще трепериш от нерви докато откриеш поредното доказателство, което няма да ти послужи за абсолютно нищо.

Мъжът ти има връзка, очевидно е. Това, че е спрял за малко с чата, не означава, че е спрял връзката си. Дали има секс или не, е без значение. Ако не спят все още заедно, ще го направят. Важното е за теб какво се променя, ако знаеш или не знаеш? Помисли за това - искаш ли да си с него и да си затваряш очите или не искаш да търпиш и да живееш спокойно? Няма среден път.

А за децата... Един приятел ми сподели, че когато след поредния скандал с жена му, крясъците и хвърлянето на предмети, са намерили детето под леглото да се крие и трепери, са се светнали, че е крайно време да спрат да му причиняват това. Сега са разведени родители в прекрасни отношения. Ти готова ли си да чакаш да докараш детето си до такъв стрес?

# 22
  • Мнения: 364
Заклещваш го в някой ъгъл и задваш ясни, точни и кратки въпроси. Ще се опита да извърти нещата, не позволявай. Имай едно наум обаче - отговорите може да не ти харесат.  Confused


А и още нещо-кви са тия шамари? Ако у вас правото е на по-силния, вземи някой як роднина да седи в хола, докато разговаряте в спалнята.


Авторката ще хване съпруга си на тясно, добре. Ще проведат разговора, пак добре! А когато якия роднина си отиде......ще дойде шамарената фабрика! В това можете да бъдете сигурни!
Щом веднъж се е случило, винаги може да се повтори, потрети...така до безкрайност.
Според мен съпругът вече е взел страха на авторката!
На нея искам да кажа - събери смелост, обгради се с хора, които те обичат и подкрепят и го напусни!
Той ще тича след теб, ще се моли, ще те уверява, че няма да се повтори! Истината, обаче е, че няма гаранции!
Помисли си добре, такъв живот ли искаш да водиш? А детето ви, в такава среда ли трябва да расте?
Дано намериш правилното решение! Имаш подкрепата ми! Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 079
Нито ти, нито детето ти, нито който и да било заслужава унизително и отрицателно поведение спрямо себе си. Naughty
Помисли какво ще спечелиш със следенето си? Ще се ядосваш, ще се тормозиш, ще плачеш, ще имаш безсънни нощи, а той?! newsm78 Ще си изживява любовта и страстта, а теб - нека ти е зле и да се ядосваш ....  Naughty
Най-правилното според мен е да разговаряш с него, да разбереш коя накъде е, накъде върмят нещата му и ако държи на колежката си - не си трови нервите само  заради детето! Един живот живееш и тепърва ще си нужна на детето си здрава и със здрава нервна система, която няма как да запазиш, ако ровиш, търсиш ....
Както е казал шопа: "НЕма да те слЕдим, оти че те фанем!" Peace

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 790
Авторката ще хване съпруга си на тясно, добре. Ще проведат разговора, пак добре! А когато якия роднина си отиде......ще дойде шамарената фабрика! В това можете да бъдете сигурни!
Щом веднъж се е случило, винаги може да се повтори, потрети...така до безкрайност.

Хммм  Thinking и това го има. В такъв случай май става въпрос за доста нагъл тип-хем се ос.ал, хем недоволен, че са го хванали.

# 25
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Скандали,разправии,шамари-това получавах.

Оставяйки настрана чат-авантюрата му - само това изречение, което си написала е достатъчно да те посъветвам да се опиташ да продължиш напред без него.   Sad
newsm10

И аз подкрепям това изказване! Такъв ...... не бих го търпяла и 2 мин. Писнало ми е от флиртаджии, имах такъв баща и цял живот съм съжалявала, че майка ми не го остави, и тя като теб, да не расте детето без баща си. По добре така от колкото алтернативата. Накрая ме водеше на срещите с любовницата си и ми казваше "запознай се с новата си майка". Някой сигурно вече са го чували това и в други теми съм го казвала. Но така ми се е набило в главата и такава психологическа травма ми е нанесло, че все си мисля, че щях да бъда по добре без баща. Понякога за едно дете е по добре да има разведени родители от колкото да гледа как се мъчат взаимно родителите му само за да запазят едно съсипано семейство. Едва ли на някое дете му е приятно да гледа скандали и бой. Говоря от личен опит. Не си струва нито заради децата нито заради теб самата. Заслужаваш нещо по добре, най-малкото заслужаваш уважение, ако не прав му път. А понякога се държат така само защото са убедени, че няма да ги оставят, че жените са им в кърпа вързани и независимо от отношението им те ще си останат до тях.

В такъв случай май става въпрос за доста нагъл тип-хем се ос.ал, хем недоволен, че са го хванали.

Много точно го каза!

# 26
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Ох, имам една приятелка, която избра пътя на шпионажа и нищо не спечели.
Изневерите продължиха, а тя вместо да реши проблема с мъжа, решаваше всеки път проблеми със следенето, телефона, скайпа... Накрая разбираше всичко и му го трясваше в очите. И нищо не се променяше. Той спираше за малко и така до следващия път.


И майка ми така прави, ама кел файда, това не го и спирало през всичките години. Цял живот в дебнене да караш, я не си пропилявай живота, можеш и заслужаваш да имаш някой до себе си който да ти е верен да те обича, подкрепя и уважава, но този мъж няма да е сегашния явно. Знам, че такова решение не се взима лесно и малко жени имат тази смелост, но си струва, колкото и да ти е трудно в началото.

Общи условия

Активация на акаунт