Когато не сте в блестящо финансово положение?

  • 4 606
  • 93
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 589
Пък аз съм имала моменти,в които,ако имам 50 лв за 10 дни,съм се чувствала богааата...

# 91
  • 1st floor
  • Мнения: 9 102
Пък аз съм имала моменти,в които,ако имам 50 лв за 10 дни,съм се чувствала богааата...
Joy Joy Joy hahaha и аз така!!!

# 92
  • Мнения: 2 657
Дупе знае и 2 и 200 Peace
Ще се справите Hug
И ние сме имали такива моменти,но сме ги преодолявали...Последния път беше преди месец и 4акахме да ни върнат едни пари/първа братовчедка на мъжа ми/ и знаеха,че разчитаме на тях,защото трябваше да водим малкия в София на операция.Та познайте до ден днешен дали полу4ихме някаква възвращаемост #Cussing outкакто и да е оправихме се,заведохме си детето,а онез ги забравихме....щом бяха опрели до тия пари...да са живи и здрави,но вече не се познаваме Peace

# 93
  • Мнения: 25
Когато нямаш достатъчно, според твоите си стандарти, караш в каквото има - изчисляваш внимателно и разпределяш пропорционално. Преди 3 години бях изпаднала в най-голямата си подобна криза - имах 20 лв. за 2 седмици. Падаха ми се по малко по-малко от 1.50 на ден. Карах ги на 200гр сладки и 1 кис. мляко, от най-евтините. Като видех просяк, молещ ме за пари, чак смешно ми ставаше, че имаше повече от мен  Joy

Общи условия

Активация на акаунт