Моля, препоръки за добър хомеопат в гр. Бургас

  • 257 188
  • 985
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 539
МарианаМат, писах ти на лични за д-р Павлова.
Ако някой друг се интересува, също съм готова да споделя личния си опит.
Като цяло мнението ми е да не си губите времето и парите с нея.

# 16
  • Мнения: 43
Моя позната ходи от години при д-р Павлова за себе си и детето и е доволна от нея.Дори мислех и аз да отида ,но сега като чета това...не знам .Ако има някой ,който може да изрази впечатления от нея ,ще съм благодарна да го сподели.

# 17
  • Мнения: 48
 smile3501 Аплодисментите са за д-р Ферфериева. Мога без колебание да я препоръчам. Вече 4 и половина години сме при нея, не съм имала и един случай на колебание или съмнение в това, което прави. Вече не анализирам, не чета не мисля. Достатъчно ми е да знам, че тя ми е прегледала децата,  за да съм спокойна, че ще оздравеят. Лекувала ни е както от остри, така и от хронични заболявания - винаги успешно.

# 18
  • Мнения: 176
Какви са другите методи, които д-р Пейчев използва освен хомеопатията? Къде се намира кабинета му? Колко струва прегледа при него?

# 19
  • Мнения: 201
0888 206 704 това е телефона на д-р Пейчев, може да му се обадиш и да разбереш подробности  Simple Smile

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 213
Д-р Вълков newsm10 ! Както казаха по-горе, изключително свестен и като човек!

# 21
  • Мнения: 201
Д-р Вълков newsm10 ! Както казаха по-горе, изключително свестен и като човек!

 newsm10

# 22
  • Мнения: 175
Здравейте!
А координати на д-р Ферфериева ще споделите ли?? Искам да заведа малкия на преглед, че нашата педка само ни пита здрави ли сте и не го поглежда въобще #Cussing out

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 225
Д-р Соня Ферфериева
Бургас,ул."Гладстон "94
тел.833745
GSM 0889530195
Задължително си запази предварително час!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 605
Моите деца също са пациенти на д-р Ферфериева. Очарована съм от отношението и от резултатите!

# 25
  • Мнения: 178
Аз лично съм доволна от др Павлова. Преди месец-два получих външен тромбоцирал хемороид, за който специалист ми предложи да се оперирам, защото лекарства няма да ми помогнат. Та др. Павлова ми предписа хомеопатични лекарства, с които хемороида вече почти е изчезнал. Освен това преди 11 дни родих със секцио. Веднага след операцията започнах да пия едни хапчето, с които след няколко часа се изправих сама и болките бяха изчезнали. Само да допълня, че това ми е трето секцио и наистина мога да направя разлика.

# 26
  • до морето
  • Мнения: 152

  Здравейте мами! Изключително полезна тема.Напоследък се чудех с кой хомеопат да сменя нашата докторка защото напоследък въобще не съм доволна.До сега в продължение на 2 год и половина ходихме при д-р Джокло.Първата година бях много доволна, работеше си като класически хомеопат (както и пишеше на вратата й), беше много внимателна, винаги можеше да й се обадя, ако сина ми е зле го преглеждаше на деня независимо от предварително записаните.Докато не се оправи го наблюдаваше и при необходимост сменяше лекарството.Ефект имаше всеки път.
През последната година обаче нещата се промениха, започна да изписва по няколко лекарства наведнъж, боаронски, после ги сменяше и накрая се налагаше всеки път да търся друг доктор, веднъж даже влязохме в болница. Отношението й е различно и не отделя достатъчно време. Не винаги я намирам.В началото не исках да осъзная, че е безмислено да ходим вече там , но после една майка сподели същото разочарование от последните си посещения и така реших да търся друг класически хомеопат.
Освен добър хомеопат и отзивчив човек за мен е важно да е добър диагностик и да е специалист педиатър.
Моля препоръчайте ми някой!
Д-р Ферфериева педиатър ли е?
П.С. Мнението ми за Д-р Джокло е лично и ако някой е доволен от нея да си ходи там.Трябва да призная, че иначе е спокоен и приятен човек и , че благодарение на нея повярвах в ползата от хомеопатията.

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 225
Д-р Ферфериева е кардиолог.Обаче колкото пъти сме ходили винаги  сме засичали само деца пациенти!Аз също търсих педиатър в началото ,но сега не съжалявам за избора си!Успех!

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 225
Някой има ли впечатления от хомеопата д-р Ивайло Димитров?

# 29
  • Мнения: 917
Аз да питам за Ферфелиева. От дълго време чета за хомеопатия, ама все не мога да направя крачката да се доверя, при това да доверя детето си. Четях че при нея записването е една седмица по рано. Ами ако е болно детето, пак ли една седмица трябва да чакам. Тя ли дава на място лекарството или си го купуваш от аптеката. Щом е класически хомеопат би трябвало тя да го дава на място и да е включено в цената, ама пак да си питам. И майките, които ходите при нея - доволни ли сте от отношение, щото съм чувала и отзиви, че пациентите й вече били станали мн и ги претупвала.

Общи условия

Активация на акаунт