Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 29 юни 2007, 15:54 ч.

Магистратура

• 694
  • 10
  •   1
Отговори
Моят мъж завърши тази година УННС - Маркетинг. Опитвам се да намеря някаква информацията за възможните магистратури, но ми е много трудно. В сайтовете на университетите пише само за кандидат-студенти или не са обновявани от миналата година. Има ли някакъв справочник, който мога да купя, кога са сроковете за подаване на документи и т.н. Всяка информация ще ми е от полза!   bouquet

# 1
  • зад парка
Да търси информация в техния факултет. Най-лесно е така, магистратурата по подобна специалност е година и половина и има места.

# 2
# 3
  • Пловдив
А дали е задължителен успех 4 ,за подаването на документите във всичките  ВУЗ? Ако някой знае ,моля да пише.

# 4
В повечето дори  над 4.50 мисля, но си провери конкретно.

# 5
Само за София ли те интересува? В момента върви записване и в Свищов.

# 6
Навсякъде се иска успех мин. 4.00. И аз съм на тази вълна, обаче там където съм се ориентирала ми искат и мотивационно есе  Thinking На дърти години с глупости ме занимават...хм  Къде мога да видя примерно такова?

# 7
  • на странно място ......
Само за София ли те интересува? В момента върви записване и в Свищов.
В Свищов върви записване за НЕикономисти, да знаеш кога е за икономисти записването, че и мен ме интересува???

# 8
Аз пък се интересувам за магистратурите в УНСС и НБУ - пак маркетинг, но се чудя има ли задочно обучение, виждам някаква дистанционна форма, сигурно нещо такова. Ако има някой, който учи или е завършил, моля за инфо.

# 9
Направи ми впечатление, че в СУ и УНСС има нещо като входящи тестове. Някой може ли да се изкаже за Велико Търново, защото в сайта им няма нищо.

# 10
Сборниците за повечето вузове излизат август. По принцип на платена ще го приемат при всякакви условия. Успех! Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт