Селски/млечен/ туризъм:-)

  • 1 237
  • 4
  •   1
Отговори
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Момичета,миналият уикенд бяхме на едно много хубаво място ,около София/между Монтана иБерковица/: http://www.bistrilitza.com/bulgarian/maps/20040119_2019/open

Беше ми писнало от жега,умора и народ,направих едно бързо търсене около София и го открих - изкарахме си страхотно Grinning За деца е невероятно,баткото се наигра,а беб4о спа в хамак - голяма радост им беше Grinning

На връщане си купихме овче мляко и малини,боровинки - след това си направихме страхотно мляко с плодове Grinning И това ме наведе на мисълта,къде около София,мога да ходя да си купувам екологи4но 4исто ов4е мляко,боровинки,къпинки,малинки - душата ми пла4е за 4иста храна, и да съ4етавам със туризъм - тип селски newsm78 Не съм привърженик на огромните бетонни хотели, на масата народ,на шумът и шаренията - пренаситена съм, и неистово търся тихи,4исти,девствени места,където семейството ми /заедно с ку4ето/ да си по4иваме,но и да има млякоооооо Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1
  • Мнения: 1 937
На тези Бистрилишки къщи им се "точа" отдавна!
Ама далечко ми идват.
В търсене на подобни местенца, след малко се отправяме в тази посока.
И куче имаме.
За мляко ще проверя Simple Smile

# 2
  • София
  • Мнения: 4 866
Хе-хе! Точно там отивам след малко - още час съм в офиса... За този уикенд всички места са заети Wink

# 3
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние ходихме миналата година. Единствено не ми харесаха леглата - много твърди, тесни, спалнята дефакто беше персон и половина, та не спах много... Като изключим това обаче, беше разкошно - имаше и зеленчукова градина и децата видяха най-после как растат доматите и чушките, имаше котка с малки котета, барбекю, маса на двора, волейболно игрише с чудна подрязана тревичка, където си пошляпах боса на воля... Абе рай. И аз търся нещо подобно около София за бъдеши набези Grinning.

Последна редакция: пт, 29 юни 2007, 22:31 от Лекси

# 4
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
На тези Бистрилишки къщи им се "точа" отдавна!
Ама далечко ми идват.
В търсене на подобни местенца, след малко се отправяме в тази посока.
И куче имаме.
За мляко ще проверя Simple Smile


И ние сме с куче, и затова винаги се търсят места подходящи и за нея Mr. Green Това около Севлиево е идея,ще го пробваме и него Mr. Green Ама дали има мляко newsm78 Mr. Green Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт