Бели и гафове в кухнята!

  • 1 414
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 111
Здравейте, мили мами-готвачки!
Всяка от нас е имала смешни и плачевни случки в кухнята си - нека споделим и се посмеем. Прекарваме голяма част от времето си именно в това помещение, знам, че има какво да се разкаже! Извинявам се, ако е имало скоро подобна тема!
Аз ще започна, пък че си признавам още.  Wink
Веднъж бях готвила зрял боб и сложих доста червен пипер, стана за чудо и приказ, но хубаво че опитвам преди да сваля от огъна -  Shocked червения ми пипер бил лют.  doh Мъжът ми геройски изяде 1 порция, повече не можа.
Друг гаф - свекърва ми прави чудни пържени картофки в закрита тенджера, аз без да я питам как става, реших да се правя на готвачка - така загоря дъното, че хвърлих тенджерата...  Rolling Eyes
Трето - последно: включвам котлона да варя вода за чай и след 10 минути приказки по телефона се сещам за водата - но... включила съм другия котлон с тиган и олио - гореше огън - отворих прозореца и хвърлих тигана - добре че нямаше жертви... Проветрявах с часове...
Вие сте!  Hug

# 1
  • София
  • Мнения: 3 789
аз веднъж реших да правя дробчета по селски и тате ми даде идея да сложа сода, количество на върха на ножа, за да станат мекички и пухкави, той така ги прави и са страхотни, ама аз нещо чула- недочула и сложих 3 !!! супени!!!! лъжици сода, омешах ги едно хубаво и така ги бацнах в тигана.....
Няма да ви разправям какъв беше резултата! hahaha

# 2
  • Мнения: 4 406
понеже правех страхотни пилешки дробчета в йена тенджера, реших да надмина себе си, като приготвя по същия начин свински дроб... стана като подметка...ужасна работа

# 3
  • Ах, морето
  • Мнения: 374
аз веднъж реших да правя дробчета по селски и тате ми даде идея да сложа сода, количество на върха на ножа, за да станат мекички и пухкави, той така ги прави и са страхотни, ама аз нещо чула- недочула и сложих 3 !!! супени!!!! лъжици сода, омешах ги едно хубаво и така ги бацнах в тигана.....
Няма да ви разправям какъв беше резултата! hahaha

Направо ме разби.  Joy Joy Joy

# 4
# 5
  • Мнения: 4 111
 Embarassed Отивам да се накажа.  Rolling Eyes
Блонди, благодаря!  къде съм спала...  ooooh!

Моля модераторите да изтрият или заключат темата.

Общи условия

Активация на акаунт