Коя диета е най-ефикасна?

  • 12 147
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 13 512
На мен ми помага ниско въглехидратна диета,а точковата е такава Peace

и на мен също.
и на мен.

# 16
  • Виена
  • Мнения: 725
И на мен най ми допада точковата диета  Peace.И от всички изпробвани,тя най-добре ми действа.

# 17
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
На мен за момента много добре ми действа лимонената . Понеже искам да сваля доста килограми за две-три седмици съм я комбинирала с яденето само на плодове и вода на корем . Та за сега има добър резултат ако не на килограми то на обиколки .

# 18
  • Мнения: 2 959
...коя диета е най-ефикасна, без да бъде трудна за изпълнение и твърде травмираща за организма...
Луне, не Ти ли е рано да мислиш за диети сега, или Ти събираш информация за след 17 седмици ли?!

А по темата, аз съм за РХ, но според мен то не е диета защото няма гладуване, няма избягване на определени хран. групи. А към изредените режими по горе може да се добави и суровоядството, с него също се свалят килограми и се редуцират мазнини.
Тринити, а Ти на каква диета си или в момента сондираш мнения?

# 19
  • Мнения: 274
Все си мисля, че тия диети се отразяват различно на всеки организъм. Тук има доста компетентни майки, но надали те могат да преценят обективно за друг освен себе си. Това го казвам в случай, че търсиш за себе си най-подходящата диета и искаш да я откриеш с помощта на анкетата.
Аз лично се пробвах безрезултатно за по няколко дни на 1-2-3 диети, но не защото съм несериозна, а защото явно не ми се отдава спазването на режими. В крайна сметка отслабнах след като спрях диетите, но пък и аз имах малко да смъквам. Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 35 941
Страхотна диета Grinning
Защото само с нея бързо свалих килограми.
Много ядеш, а отслабваш

# 21
# 22
  • Berlin
  • Мнения: 11 257
И аз съм за ВМ НВХ, но това си е режим на хранене, не точно диета:) а и досега никога не съм била на диета, за да имам мнение по изброените в анкетата.

# 23
  • Мнения: 2 956
Дюкан и ВМ-НВД   Peace може би НВД на 1-во място.

# 24
  • Варна
  • Мнения: 5 193
ВМ-НВХ, всичко останало е травмиращо и ...какво още беше написала за организма

# 25
  • София
  • Мнения: 3 090
Дюкан - с уговорката, че не е диета, а режим. След дълго безуспешно пазене на какви ли не диети го открих и резултатът говори сам за себе си - 21 кг за 9 седмици и половина. Не съм приключила, сега ще задържам. Много е важно човек да намери начина на хранене за своя организъм.
Забравих да кажа, че въобще не съм гладувала, което  също е важно.

# 26
  • Мнения: 6 958
Но коя диета е най-ефикасна, без да бъде трудна за изпълнение и твърде травмираща за организма???

Разделно хранене, но не като диета, а като начин на хранене доживот  Peace

А за най-ефикасна, но трудна и травмираща за изпълнение е плодове-чай-мед    bouquet

Това са ''моите'' диети доживот  Peace

# 27
  • София
  • Мнения: 807
Аз се присъединявам... Дюкан!
Май голяма част от живота ми е минал в какви ли не диети, затова мога смело да кажа, че режимът на Дюкан е най-удачен за мен, резултатите - страхотни и сигурни! Няма чувство на глад.

# 28
  • Мнения: 11 544
Гласувах за разделното хранене въпреки,че не го смятам за диета.Иначе съм спазвала Японското чудо и Зелевата супа,които в моя случай се оказаха ефикасни,но в никакъв случай лесни за изпълнение и НЕтравмиращи организма.

# 29
  • Мнения: 4 678
Месо,зеленчуци,плодове-много вода и спорт Peace

Общи условия

Активация на акаунт