ВЪПРОС за запознанствата по интернет

  • 2 581
  • 51
  •   1
Отговори
Здравейте! Интересно ми е да разбера мнението ви за запознанствата по интернет. Според вас, има ли бъдеще една интернет- връзка?

Последна редакция: сб, 30 юни 2007, 22:17 от Vivi

# 1
  • Мнения: 2 792
  Тука е пълно с хора, чиито връзки са започнали от нет-а, те казват, че има бъдеще, аз им вярвам  Laughing

# 2
  • Мнения: X
Има бъдеще като всяка една друга връзка, ако достатъчно бързо излезе от нета и продължи като пълноценна връзка. Не че не вярвам в романтиката и в това, че хората могат да се обичат дълго отдалече и без да са се виждали, ама някак си не ми се струва много умно и практично.  Wink

# 3
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
какво им е на връзките по нета? винаги има предубедени и авантюристи, не знам кои пе4елят пове4е!ама то си е като лотарията и в реалното пространство, докато се вземете на някои не им ли4ат рогата, ама после как бодат, други пък си стават от раз сродни души! изборът е  по-голям и много е голяма извадката в нета!

# 4
  • Мнения: 516
Аз лично съм от предубедените. И подхождам с огромно недоверие към такива хора. Може и лека параноя да е, ама в листа на кюто ми има само хора, които познавам лично и съм ги виждала преди това очи в очи. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 10 758
Аз лично съм от предубедените. И подхождам с огромно недоверие към такива хора. Може и лека параноя да е,
ако отидеш на дискотека или дори и на улицата, и се запознаеш с някой.....не е ли същото като в нета Thinking

# 6
  • Мнения: 5 577
Цомбо, от теб не го очаквах, разбира се, че не е същото,няма нищо общо.  Crazy

# 7
  • Мнения: 10 758
Цомбо, от теб не го очаквах, разбира се, че не е същото,няма нищо общо.  Crazy
Що па не си го очаквала от мен newsm78
Е как да не е същото?

Пример - отиваш на дискотека, запознаваш се с някой младеж, лягаш си с него, той е пълно дърво, зарязваш го - няма бъдеще тая връзка.

Друг пример - някой ти пише на кюто, виждате се, лягаш с него, той е бог - има бъдеще.

Никъде нищо не е гаранция.Какво значение има дали е в нета запознанството, или на зеленчуковия пазар?

# 8
  • Мнения: 5 577
Аз предпочитам дървото от дискотеката. Предпочитам живия контакт, макар, че знам доста истории на хора от нета. Ама все пак за мен от зеленчуковия пазар моля. Laughing

# 9
  • Мнения: 10 758
Аз предпочитам дървото от дискотеката. Предпочитам живия контакт, макар, че знам доста истории на хора от нета. Ама все пак за мен от зеленчуковия пазар моля. Laughing


е убуу де, нали кат си чатиш и после ще се видиш с него.Не е ли същото?

# 10
  • Мнения: 750
По- рано кореспонденция, днес-нета, така ми върви. На живо трудно съм попадала на хора и в повечето случаи ги отбягвам. Подобни връзки имат бъдеще, стига умно да се подходи и от дветет страни. Категорична съм.

# 11
  • Мнения: 5 577
Ами не е същото, щото на пазара ще съм го огледала преди да си отвори устата, и ще преценя заслужава ли си, а по чата - първо ще сме говорили, ще сме се опознали и чак тогава ще го видя.

# 12
  • Мнения: 2 495
Мисля че за всеки човек ще е различно-на един ще му провърви, на друг не...Лично на мен, не ми се е усмихвал късмета в така наречените нет-запознаства.Лафиш, чатиш, а когато се видите на живо, нещата вече не са същите

# 13
  • Мнения: 4 473
Ами не е същото, щото на пазара ще съм го огледала преди да си отвори устата, и ще преценя заслужава ли си, а по чата - първо ще сме говорили, ще сме се опознали и чак тогава ще го видя.

Въпрос на приоритети.

# 14
  • Мнения: 5 577
 Embarassed е външният вид не е ли приоритет за всички жени?

Или аз пак нещо съм в грешка?

Общи условия

Активация на акаунт