Вещици се събраха на конгреееееес...

  • 1 906
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 716
Какво означава сувпадения и халуцинации и  амолети newsm78
Четеш Юнг!
Стояне, я прибави пресата към телевизора, баце  Whistling

# 16
  • Мнения: 8
Проверих. Платили сме си за първа страница. Там сме. Наложило се е Чавес и Путин да се посвият малко.

# 17
  • Сливен
  • Мнения: 1 022


Пфу! Тъкмо се връщам от конгрса и що да видя - изтекла информацията  Crossing Arms
Няма конфиденциалност вече, няма .... Пустите му журналисти не уважават никой. Да ... Thinking

Смейте се вие смейте се... Ще видите като дойдем на власт как ще вярвате във всичко  Twisted Evil
Те и навремето се се смели на Галилей и Коперник - ама на  Twisted Evil сега всички им вярват.

# 18
  • Мнения: 150
Добре, щом ще си съобщаваме общоизвестни неща - само за инфо: милиони хора по света употребяват наркотици и са зависими от тях. И в този случай, както и с "употребяващите" магии, аз не виждам причина да го приемам като "ексцентри4но хоби" (цитат пак от Виксън). И благодаря за припомнянето, че на този свят е имало и хора като Юнг. Спорни хипотези все още се създават. Lil_Vixen, не мислиш ли, че човек с твоя правопис е леко неуместно да препоръчва книги?

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
За какво "още едно" суеверие става дума тук, та така си се притеснил?
И след като си такъв неверник...какво въобще те притеснява?
Би трябвало да си наясно, че хората се впускат в такива неща поради причини разни и отнемайки им едно, те намират друго подходящо?

Защо таз пеня в неделя по обяд?
Излез в парка, подовори с елфите и ще видиш, че всичко е наред.
 Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 150
Излез в парка, подовори с елфите и ще видиш, че всичко е наред.
 Heart Eyes
Направих го сутринта. Тогава е прохладно и приятно. В жегите предпочитам да съм у нас. Басейнчето на терасата, студената бира, компютъра и другите благинки са ми на една мисъл разстояние. Благодаря за напомнянето, все пак. Какво ли щях да правя без добрите души от форума Simple Smile

# 21
  • Мнения: 2 716
Бъди мъж!
Приеми, че има и друго мнение!
Басеин на балкона, уау!

# 22
  • Мнения: 4 111
Знаток, какво чудно има за басейна? И моят син си има басейн на терасата - 150х150х50 см   Joy

# 23
  • Мнения: 1 400
Брей....А аз по заглавието се подведох малко...признавам. Реших, че свикваш всички форумски вещици на конгрес Embarassed.
 Mr. Green

А колкото до "новината" и всичко останало ...разни хора- разни идеали. За някого може и да е новина, знайш ли?

връщай се в спама Praynig

# 24
  • Мнения: 150
Знаток, какво чудно има за басейна? И моят син си има басейн на терасата - 150х150х50 см   Joy
Моят е с по-голяма обиколка - 165 см Simple Smile Ама някой да не помисли, че плувам в него и правя скокове от десетметрова кула Simple Smile Само кисна телесата вътре, чета си вестник и си пийвам квот` Бог дал (скръндза е, дава само бира)...

Вейдърски, няма пък!

# 25
  • Мнения: 4 111
Ако обиколката е само 165 см как успяваш да накиснеш телесата?

# 26
  • Мнения: 150
Ако обиколката е само 165 см как успяваш да накиснеш телесата?
Ами просто - държа главата над водата, полуизлегнал се... Нали трябва да се диша, яде, пие, чете Simple Smile Но така и не измислих удачна облегалка, пустата стена е много грапава, а възглавниците са ниски... Мисля си за надуваем дюшек (имам два гумени, мои набори са почти). При вас как е решен този проблем?

# 27
  • Мнения: 4 111
Да не грешиш за размера  newsm78
Никак не сме го решили още. Събираме идеи.  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 150
Няма грешка, ето: http://www.redspools.com/inflate2.asp (първия продукт, ама при мен пръстените са с други цветове)
Размерът е в инчове, само това намерих. Равнява се на 168 см х 45 см

# 29
  • Мнения: 4 111
Защото обиколка от 165 см ми прилича на гума от камион.

Общи условия

Активация на акаунт