Moje li da izbera osinoviteli na deteto si???

  • 5 366
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 249
"Невинният" въпрос на младата двойка 

 #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out


дали пък случайно не може да си подбере осиновители е дооооооооооооооооооооооооооооооооооооооста

по-близо до търгашество и изнудване, но защо нямате очи да го видите не разбирам.
 Shocked Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig


Направо да предприемем стъпки да ги канонизираме, а ... ?

ЧУТ-ЧУТ каза:"
дано НИКОГА не ти се налага да изпаднеш в тяхната ситуация, защото е много лесно да си съдник на другите, наистина много лесно. Не си пава според мен, още по - малко е хубава иронията ти в постинга, но хора всякакви, ако можеш да помогнеш - помогни, ако ли не - добре ли се чувстваш като сипеш жупел върху хора, явно изпаднали в трудно положение?
[/quot"



Мираетта:

Военно положение не е (Слава Богу).

Никой не е покосен от коварна болест и любовта им не застрашена от преждевремнна и болезнена раздяла (Слава Богу).
 
Двама млади, които не са в състояние да се грижат за себе си - без професии и издръжка.

Но затова пък са  в свободни сексуални отношения

Не се "затормозват" с никакво предпазване.

"Виновни"  са им: родителите, неможещите да забременеят, осиновителите, обществото, арменския поп...



За мен наистина е беда са майките на болни деца, които знаят, чче изход няма, но събират всичко останало в душите си за да изживеят децата им достойно остатъка от дните си.
За тях бих се включила в каквато е нуйна помощ.

Да се сравнява болката е нелепо, но това с двамата млади не е трагедия и как точно мястото на този проблем се свързва с този клуб ?

Моля да ми поясните освен плаха надежда да се изтъргува бебчето какво друго свързва младата двойка с този точно клуб ????????

Мнението Ви като социален работник за ситуирането на темата именно тук ?

# 46
  • Мнения: 1 230
Мираета, прочети цялата тема и ако имаш проблем с доверието у хората не го споделяй точно тук. На всеки може да се случи да има нужда от помощ и със сигурност мога да кажа, че най-много боли от изказвания като твоето. Историята на тези млади хора не е първата, а няма и да е последната такава. Точно затова всички, които могат помагат. Няма нужда от създаване на излишно напрежение.

пп Хуморът ти е доста неуместен в случая...

# 47
  • Мнения: 1 249
Мираета, прочети цялата тема и ако имаш проблем с доверието у хората не го споделяй точно тук. На всеки може да се случи да има нужда от помощ и със сигурност мога да кажа, че най-много боли от изказвания като твоето. Историята на тези млади хора не е първата, а няма и да е последната такава. Точно затова всички, които могат помагат. Няма нужда от създаване на излишно напрежение.

пп Хуморът ти е доста неуместен в случая...
кое  е хумор ?

кое е неверно ?


Казах:

Военно положение не е (Слава Богу).

Никой не е покосен от коварна болест и любовта им не застрашена от преждевремнна и болезнена раздяла (Слава Богу).
 
Двама млади, които не са в състояние да се грижат за себе си - без професии и издръжка.

Но затова пък са  в свободни сексуални отношения

Не се "затормозват" с никакво предпазване.

"Виновни"  са им: родителите, неможещите да забременеят, осиновителите, обществото, арменския поп...



За мен наистина в беда са майките на болни деца, които знаят, чче изход няма, но събират всичко останало в душите си за да изживеят децата им достойно остатъка от дните си.
За тях бих се включила в каквато е нужна помощ.

Да се сравнява болката е нелепо, но това с двамата млади не е трагедия и как точно мястото на този проблем се свързва с този клуб ?

Моля да ми поясните освен плаха надежда да се изтъргува бебчето или да получат помощ от хора с болка в душата за дете, какво друго свързва младата двойка с този точно клуб ????????

Мнението Ви като социален работник за ситуирането на темата именно тук ?

Последна редакция: пт, 13 юли 2007, 10:53 от Miraetta

# 48
  • София
  • Мнения: 9 517
И аз не разбирам, какво търси темата в осиновяване, осиновители, осиновени, ама наистина не разбирам Naughty
При така стеклите се обстоятелства някой модератор отдавна трябваше да я премести.

# 49
  • Мнения: 4 195
Ами информирайте модератор и приключете с нея.
всъщност аз ще го свърша вместо вас, ок?

# 50
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
И аз не разбирам, какво търси темата в осиновяване, осиновители, осиновени, ама наистина не разбирам Naughty
При така стеклите се обстоятелства някой модератор отдавна трябваше да я премести.
Фоксче отговарям ти.
Темата е тук,защото бъдещите родители не занеха какво да правят.Пуснали са я тук сами вижддате от заглавите на темата защо.

Въпреки,че не аз съм пуснала темата ще помоля някой модератор да я заключи.
Ще пусна нова тема във "благотворителност"
Моля тези които искат да помогнат,нека пишат там.Не е нужно да пишем неща от които неща някой хора ще ги боли адски много.
Всеки е бил объркан,всеки е имал момент в живота във които не  езнаел какво решение да вземе.Аз самата съм попадала много пъти в подобни ситуации да имам варианти а да не знам кои да избера,защото не съм знаела избирайки един от вариантите дали е правилният.

Нека не съдим толкова строго,кои сме ние за да го правим.
Моля ви момичета нека бъдем добри. Hug

# 51
  • Мнения: 1 249
Ами информирайте модератор и приключете с нея.
всъщност аз ще го свърша вместо вас, ок?


Нека остане за да е поука за следващите, които се опитат да злоупотребят с ранимите души на мамите тука.

Как точно постинги като моите накърняват душите на хората с проблеми в зачеването и износването, а подобни писания и претенции се приемат за нещо мило и за израз на безпомощност, не разбирам.


Има толкова други теми в бг-мамма, където да се търси и получи помощ.

Мамите от този клуб също четат и пишат и там, та е доста съмнително поместването именно тук.


# 52
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ами информирайте модератор и приключете с нея.
всъщност аз ще го свърша вместо вас, ок?


Нека остане за да е поука за следващите, които се опитат да злоупотребят с ранимите души на мамите тука.

Как точно постинги като моите накърняват душите на хората с проблеми в зачеването и износването, а подобни писания и претенции се приемат за нещо мило и за израз на безпомощност, не разбирам.


Има толкова други теми в бг-мамма, където да се търси и получи помощ.

Мамите от този клуб също четат и пишат и там, та е доста съмнително поместването именно тук.




Едвали Ирина пускайки темата тук е целяла да обиди или накърни нечия душа.

# 53
  • Мнения: 1 249
Ами информирайте модератор и приключете с нея.
всъщност аз ще го свърша вместо вас, ок?


Нека остане за да е поука за следващите, които се опитат да злоупотребят с ранимите души на мамите тука.

Как точно постинги като моите накърняват душите на хората с проблеми в зачеването и износването, а подобни писания и претенции се приемат за нещо мило и за израз на безпомощност, не разбирам.


Има толкова други теми в бг-мамма, където да се търси и получи помощ.

Мамите от този клуб също четат и пишат и там, та е доста съмнително поместването именно тук.




Едвали Ирина пускайки темата тук е целяла да обиди или накърни нечия душа.

Тя иска всички да и съчувстват за сполетялата я "беда" и да се притекат на помощ, но ако може да не се затормози да помисли какви чувства би предизвикала.

А ако може и да се намерят канидати да вземат бебчето и то без да отива в дом.

Питаш коя съм аз - една от изоставените. Това ми дава право да имам мнение.  Позицията ми определено не е за завиждане, но се старая да правя най-доброто, на което съм способна,  след като това е положението с мен.

# 54
благодаря на всички,които вземат отношение по темата,всяко мнение е важно!а на тези които искат да ни помогнат,просто не зная как ще се отплатя!!
някой гледала снощи  "Шоуто на Слави"?ще призная,поне 5 пъти се разплаквах когато го глеадах и ме е срам че съм искал да си изоставя детето!

# 55
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
благодаря на всички,които вземат отношение по темата,всяко мнение е важно!а на тези които искат да ни помогнат,просто не зная как ще се отплатя!!
някой гледала снощи  "Шоуто на Слави"?ще призная,поне 5 пъти се разплаквах когато го глеадах и ме е срам че съм искал да си изоставя детето!
Много хора се отзоваха на молбата ми за помощ за вас.Вярвам,че всичко ще се оправи.
След малко ще пусна тема форума за благотворителност и ще видя да скалъпя списък за нужните неща за първо време за бебето.
Надвечер ще пътувам и ще се прибера във неделя вечерта,тъкмо ще имам възможност да домъкна наобратно коритцето от хлапетата,което наскоро пратих в заточение на село. Grinning
Нека Ирина държи тел.си включен,ако се прибера по навреме ще звънна да ги донесем или вече чак във понеделник,че у дома нямам никакво свобоно място.

# 56
  • Мнения: 6 323
Въпреки,че не аз съм пуснала темата ще помоля някой модератор да я заключи.
Ще пусна нова тема във "благотворителност"

...

Моля ви момичета нека бъдем добри. Hug

Мисля, че това е най-правилното решение.
Заключвам темата.

Общи условия

Активация на акаунт