Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 30 юни 2007, 22:35 ч.

Strawberrynet.com- Обсъждане на продуктите-1-15.07

• 12 307
  • 292
  •   1
Отговори
  • Варна
Старата тема
Как става поръчката

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 08:36 от monda

# 1
  • сърцето ми е до морето
Мисля да си поръчам слънцезащитното олио на Ланком. Някакви отзиви?

# 2
  • Варна
Мисля да си поръчам слънцезащитното олио на Ланком. Някакви отзиви?
Ами 6ти фактор..каква защита е то? ако искаш за тен- поръчай си го, не знам ама за защита.. Naughty

# 3
  • сърцето ми е до морето
За края на лятото ще свърши работа.
Монда дай мнение за това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53025&CatgId=1 моля те

# 4
  • Варна
За края на лятото ще свърши работа.
Монда дай мнение за това http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=53025&CatgId=1 моля те
Не мога нищо да ти кажа, защото нямам петна и не съм ползвала този продукт. вземи си тестер и го пробвай, ако имаш такъв проблем. От останалите  продукти на Ла Прери, които ползвам съм много доволна, с някои изключения, които най- вероятно са неподходящи за мен.

# 5
ей това съм си харесала, само дето не разбирам как е едновременно сенки и основа за сенки newsm78
http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=40016&CatgId=2

# 6
  • София
За нови потребители - тук http://www.pazaruvane.com/index_Page962.htm съм се постарала да опиша процеса на поръчване. Дано да е от полза, приемам коментари и допълнения. Иначе - отивам и аз да видя какво ново има....

# 7
  • София
За щастие, нищо не си харесах от новите предложения  Mr. Green

# 8
  • София

И аз така!  Mr. Green

Момичета, къде в София мога да си намеря продукти на Helena Rubinstein ?

Знам само един магазин на Патриарха, но там нямаха тестери.  Crossing Arms

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 00:43 от Иля

# 9
  • София
В момента се чудя за ФДТ, каква е разликата м/у Teint Idole Fluid Foundation и Teint Idole Ultra Enduringly Divine Comfort Makeup /и двете на Ланком/? Също така ако имате отзиви за ФДТ-те на Клиник, че са значително по-евтини. Със смесена кожа съм, предварително ви благодаря!

# 10
  • Варна
В момента се чудя за ФДТ, каква е разликата м/у Teint Idole Fluid Foundation и Teint Idole Ultra Enduringly Divine Comfort Makeup /и двете на Ланком/? Също така ако имате отзиви за ФДТ-те на Клиник, че са значително по-евтини. Със смесена кожа съм, предварително ви благодаря!
Първият е по-старият. A  вторият съм го ползвала и много ми харесва за лятото. не лъщи, не попива, добре покрива, хидратира..за нормална към мазна кожа е.
За първият имам спомен, че сх ми стоеше на лицето, но може и да бъркам- отдавна съм го пробвала.
А за Клиник- аз досега не съм харесала нито един ФДТ, последноят го смесих с един double Perfection  на Шанел, за да не го хвърля, то пък взе,че добра комбиация се получи. Шанела лъщеше, Клиника се лющеше-,много сух беше...та накрая се получи добър фДТ Joy Joy

# 11
Малко уточнение, Монда - дали не трябва вместо шести месец да е седми  Flutter

# 12
  • Варна
Малко уточнение, Монда - дали не трябва вместо шести месец да е седми  Flutter

Разбира се,че юли...май хич не ми се ще да идва:-)

# 13
  • here, there, and everywhere
Монда, препочъчай крем за майка ми - 40+, с чувствителна, комбинирана кожа, няма ясно изразени бръчки, но определено вече има нужда от някаква грижа за лицето.

# 14
  • sofia
Здравейте,момичета.
Днес ходих до магазина на Клиник на Витошка,защото ми свърши супердифенз-а,искам да ви кажа,че е на промоция с 15минутната маска за 85лв,колкото му е цената.
Подариха ми различни тестери и сега разглеждам.Дали са ми Търнараунд концентрат,та въпроса ми е дали е подходящ за мен,аз съм на 23г ,2ри тип кожа.Дали не трябва да изчакам някоя друга годинка или мога да го почна като превантивна мярка.Чета в старите теми,че крема повече ви допада.Та за това съм в чуденка.

# 15
  • Варна
Здравейте,момичета.
Днес ходих до магазина на Клиник на Витошка,защото ми свърши супердифенз-а,искам да ви кажа,че е на промоция с 15минутната маска за 85лв,колкото му е цената.
Подариха ми различни тестери и сега разглеждам.Дали са ми Търнараунд концентрат,та въпроса ми е дали е подходящ за мен,аз съм на 23г ,2ри тип кожа.Дали не трябва да изчакам някоя друга годинка или мога да го почна като превантивна мярка.Чета в старите теми,че крема повече ви допада.Та за това съм в чуденка.
На 23 г. с втори тип кожа  си за крем, а не за лосион. Ако изобщо имаш някакъв проблем- пъпки, пори, леки петна...иначе- няма какво да ти избистря на лицето.
ПС. Сега се сетих,че крема не го внасят вече в България и затова не са ти го дали.Но той е тежичък за лятото, така че- не  бързай да си го поръчваш.

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 19:01 от monda

# 16
  • sofia
monda ,имам на челото една много малка мимическа линия,други проблеми нямам.
Значи по-добре да не го започвам? А вечер какво да слагам след 3те стъпки?
Дадоха ми мостра и на този новия антиоксидант,той май е подходящ за вечер?
Или просто да овлажнявам с Мойстър Сърдж?

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 18:45 от lyuba84

# 17
  • София

И аз така!  Mr. Green

Иля, в ЦУМ на партера ако не се лъжа  newsm78

# 18
  • Варна
monda ,имам на челото една много малка мимическа линия,други проблеми нямам.
Значи по-добре да не го започвам? А вечер какво да слагам след 3те стъпки?
Дадоха ми мостра и на този новия антиоксидант,той май е подходящ за вечер?
Или просто да овлажнявам с Мойстър Сърдж?
не съм пробвала новия овлажнител на Клиник. Вечер слагай  Moisture-a,а през деня пробвай  този с антиоксиданти. Щом имаш от Мойсчър-а...ползвай си го , за какво ти е друг. От  тестера ще придобиеш представа за другия дали ти харесва или не.

# 19
  • sofia
Мерси,мерси.Вече съм се заредила,така,че няма да досаждам вече Sunglasses,въпреки,че го правиш с удоволствие.
Моисчър-а през деня е след 3те стъпки,преди Супердифенз-а,нали така.

# 20
  • around the world, where the heart belongs
Аз да кажа да слънцезащитния спрей на Хелена 15-ти фактор, дето беше на промоция преди- днес бях 3 часа на плаж и се мазах с него - и все едно не съм ходила на плаж, никаква разлика. Голямо нещастие ... ама то именно това му е работата де :>

# 21
  • Варна
Мерси,мерси.Вече съм се заредила,така,че няма да досаждам вече Sunglasses,въпреки,че го правиш с удоволствие.
Моисчър-а през деня е след 3те стъпки,преди Супердифенз-а,нали така.
Moisture-a може всякак, по всяко време,дори и върху грим.

# 22
  • София

На „Парчевич” има магазин, като идваш по Витошка от НДК, завиваш надясно по улицата и след 50ина метра е магазина.Оттам са ми давали тестери  без да си искам дори  Mr. Green

# 23
  • София
nad_tab , elix благодаря ви много!  Hug Непременно ще отида, да си взема тестерчета.

# 24
  • София
Можете ли да ми препоръчате спирала на Ланком - искам някоя, която прави обем и сресва хувабо миглите (и да може да напластява), че с тая моята ХР нищо не става. Благодаря ви предварително

# 25
  • Орлов мост
Е, аз пък си взех олиото на Ланком - 6 фактор ми е супер - като се има предвид, че вече съм с доста тен след 3 морета и един Велинград  Mr. Green Така или иначе последно ползвах 2 тубички 4 фактор на PIZZ BUIN, които свършиха вчера Embarassed

# 26
здравейте и аз нищо не си харесах за сега Wink

ама няма ли да има някакви промоции за 4 юли--нали сайта е американски newsm78

# 27
  • Варна
здравейте и аз нищо не си харесах за сега Wink

Китайски е:-)

# 28

[/quote]
Китайски е:-)
[/quote]

newsm12 doh

# 29
Получих ордер от Фема с номера на поръчката ми на 27.6.2007 г. до днес 3.7.2007 г няма нищо обработено по нея. Как да процедирам? Това е онзи прословут парфюм,който чакам от началото на юни и го нямаше в пратката #Cussing out #Cussing out

# 30
  • София
Какви слънцезащитни продукти използвате за около очите и за устните?

# 31
  • София
Момичета, моля който е ползвал на Ланком спиралите да ми помогне Embarassed
Чудя се коя да си поръчам Фатал или Хипноуз- нали и двете са за обем? Също се чудя и какъв продукт за разгримиране да си поръчам към спиралата, защото съм чувала, че тези много трудно се свалят. Моля, помогнете със съвет  newsm78

# 32
  • София
elix , обиколих цялата улица "Парчевич", но не можах да открия магазин за козметика.  Confused

# 33
Какви слънцезащитни продукти използвате за около очите и за устните?

аз използвам с фактор 50 на авен -за деликатни зони е,
крема според мен трябва да е с висока защита и противостареещ ,специално да пише че е за околоочи

# 34
  • Орлов мост
Момичета, моля който е ползвал на Ланком спиралите да ми помогне Embarassed
Чудя се коя да си поръчам Фатал или Хипноуз- нали и двете са за обем? Също се чудя и какъв продукт за разгримиране да си поръчам към спиралата, защото съм чувала, че тези много трудно се свалят. Моля, помогнете със съвет  newsm78

Аз в момента съм с Хипноуз, но само защото бях чела твърде много похвали за нея. Купих я от тук ( Бюти зоун), защото беше в много изгодна промоция - на цената на спиралата беше цял комплект с разгримиращ продукт и дуо-сенки. Ми не мисля, че се сваля трудно - след като ми свърши продукта на Ланком си продължавам да я махам с обикновено тоалетно мляко на Дермофил и  нямам никакъв проблем. Да, за обем е и е хубава ако имаш дълги мигли, стават и по-гъсти и плътни.

# 35
  • София
Здравейте,момичета.

Благодаря ти за инфото, че и аз имам крем за още 2-3 дни. Маската колко мл е? Надявам се и на мен да ми дадат тестери, че нещо все удрям на камък...

Новото антиоксидантно кремче го пробвах, доста плътничко ми седи сега за лятото - когата ми е суха, а повече ми допадна този за мазна  Thinking Пък и няма фактор, така че ще трябва да се комбинира със Сити блок или нещо такова.

# 36
  • София
Иля,,съжалявам че си се разхождала безрезултатно  Confused. Възможно е да са го преместили,преди година си беше там  newsm78.Падаше се горе-долу с/у мебелния салон „Бато”,преди училището.

# 37
  • sofia
queenmabb , маската е 30мл,антиоксидантното го слагам за вечерен след 3те стъпки.

На 24ти направих поръчка,на 28ми е тръгнала от Хон Конг,вече не трябва ли да е пристигнала???В сайа на БГ пощи няма инфо. Там да не би по-късно да вкарват пристигналите номера newsm78.

# 38
  • София
Нищо, elix , явно са го преместили.  Wink

Днес една консултантка ми заяви, че кремове с вит.C не били подходящи за лятото, защото заради него подпухвали очите.  Shocked

# 39
  • София

Веднага ги вкарват. И моята е тръгнала на 28 и я няма.

# 40
  • sofia

Веднага ги вкарват. И моята е тръгнала на 28 и я няма.
Ако ти дойде известие,ще ме `известиш`ли и мен,че аз моите не ги получавам

# 41
  • София
Разбира се, но в моята поща идват на 3тия ден от пристигането им в България колетите. Ако живееш на по-централно място сигурно при теб е по-бърза процедурата Simple Smile

# 42
  • Орлов мост
я един бърз въпрос, че не ми се рови назад - къде точно в сайта на БГ пощи има инфо?
Аз поръчвам директно, а не през Фема - така пак ли може да се проследява пратката?

# 43
  • София
я един бърз въпрос, че не ми се рови назад - къде точно в сайта на БГ пощи има инфо?
Аз поръчвам директно, а не през Фема - така пак ли може да се проследява пратката?

Тук   цъкаш на проследяване на международни пратки  Peace

# 44
  • София
http://www.bgpost.bg/index.htm#Bul/new_services.htm тук пишеш този код лие, номер ли е, който излежда примерно така RA5454545454HK

# 45
  • Орлов мост
Мерси за бързия отговор   bouquet

# 46
  • София
Вчера се консултирах за продукти на марката Helena Rubinstein и  горещо ми препоръчаха околоочния крем - Gold Future Eye Reviver Revitalizing Smoothing Care.

Някакви отзиви за него ?

# 47
  • Русе
Моля, ако някой е ползвал Future Perfect на Ести да погледне снимката http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103915&photo=3
струва ми се, че е развален - изглежда като пресечен.
Благодаря!

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 11:43 от pepe

# 48
  • София
pepe , снимката не се вижда, излиза глвната страница.

# 49
Моля, ако някой е ползвал Future Perfect на Ести да погледне снимката http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=3349790
струва ми се, че е развален - изглежда като пресечен.
Благодаря!

pepe иска парола. newsm78

# 50
  • Русе
Благодаря, мисля, че я оправих  newsm78
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=103915&photo=3

# 51
На мен не ми изглежда пресечен. Антиоксиданта на Клиник изглежда по абсолютно същия начин.

# 52
  • Русе
Ами стои резделен на две - по-гъста и по - водниста част  Rolling Eyes. До сега не съм попадала на такъв..
Благодаря!

# 53
  • Варна
Ами стои резделен на две - по-гъста и по - водниста част  Rolling Eyes. До сега не съм попадала на такъв..
Благодаря!
Развален е, не трябва да е би-фазен! Не го ползвай, снимай гоо и им прати снимката. От сет ли е? Една приятелка получи такъв от сет- развален, но не от ягодкат,а от друг сайт и не и върнаха парите. Направиха се на луди. Воднистата част не е ли мазна, pepe-  като олио?

# 54
  • Варна
На мен не ми изглежда пресечен. Антиоксиданта на Клиник изглежда по абсолютно същия начин.
Кой антиоксидант изглежда по същия начин? Само би-фазните лосиони за грим могат да изглеждат така. Всичко останало трябва да е абсолютно хомогенно!!!

# 55
  • Русе
Развален е, не трябва да е би-фазен! Не го ползвай, снимай гоо и им прати снимката. От сет ли е? Една приятелка получи такъв от сет- развален, но не от ягодкат,а от друг сайт и не и върнаха парите. Направиха се на луди. Воднистата част не е ли мазна, pepe-  като олио?

Точно като олио е.
От сет е да, реших да пробвам първо с малки разфасовки... В сета има и околоочен, и тъй като двата миришат еднакво /сякаш не лошо  newsm78/ , сега се чудя дяли да го пробвам и него. Той не изглежда така, но самият крем е по-твърд и не знам дали ако се развали ще се би-фазира и той.

А дали няма да искат някакъв номер или данни от опаковката, за да са сигурни, че това е техния крем, или снимката, която показах на вас да им пратя?
Благодаря!

# 56
от сетовете май доста неща се оказват повредени  Rolling Eyes
на мен един крем ми беше отворен и изсъхнал, беше запечатан в пликчето на производителя  Shocked

# 57
  • Варна
Момичета днес си получих поръчката на стойност 128 долара и за мое щастие си ги получих безпроблемно и никой не ми поиска мито.
Трябваше с тази поръчка да получа и глосовете като подарък но нищо нямаше в пратката. Има ли някой някаква представа те дали трябваше да са описани в потвърждението от Ягодка, защото там нищо не пише. Само за инфо поръчвам през Фема.

# 58
през Фема няма подаръци

# 59
  • Варна
през Фема няма подаръци
подаръка беше от Ягодка, но го имаше и при поръчка от Фема. Просто не разбрах защо не го получих след като отговарях на изискванията им. Не е болка за умиране, но въпросът е принципен.

# 60
защо не питаш Фема? можа да са направили поръчката след изтичане на промоцията - тя беше 2-3 дни само май  newsm78

# 61
  • Русе
подаръка беше от Ягодка, но го имаше и при поръчка от Фема. Просто не разбрах защо не го получих след като отговарях на изискванията им. Не е болка за умиране, но въпросът е принципен.

Аз поръчах директно и също не получих. Казаха, че са се изчерпали и очакват в близките дни да получат пак. Не разбрах дали ще пратят по-късно, или ме уведомяват, че ако много ги искам ще мога да ги поръчам. Мисля, че е по-скоро второто.

# 62
  • Русе
Изпратих им снимка на разваления крем. Слад около 10 мин. ми отговориха, че съжаляват и ще пратят нов.
Коректни са!

# 63
Някой има ли идея на каква цена е тази пудра в България, че в ягодата не се намира..

# 64
Каква е разликата между глосовете на Диор, кой е с блясък, без блясък, съответно кой е най-траен и гъст?

Съответно:
Dior Addict Lip Fluid
Addict Plastic Gloss
Addict Ultra Gloss

Цветовете са прозволно избрани :>

# 65
Кой антиоксидант изглежда по същия начин? Само би-фазните лосиони за грим могат да изглеждат така. Всичко останало трябва да е абсолютно хомогенно!!!
Ето този http://www.clinique.com/templates/products/sp_nonshaded.tmpl?CAT … DUCT_ID=PROD11340
Като пресечен е, както е обяснила pepe.Но не мисля,че е развален.Купих го от магазин.

# 66
  • sofia
Аз го имам антиоксиданта,но в никакъв случай не ми е пресечен,хомогенна е сместа.

Момичета тази превантивна мярка от каква възраст е хубаво да се ползва,до колкото разбирам предпазва от появата на бръчки и се ползва като нощен крем
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56887&goChar=C

# 67
  • Варна
Аз го имам антиоксиданта,но в никакъв случай не ми е пресечен,хомогенна е сместа.

Момичета тази превантивна мярка от каква възраст е хубаво да се ползва,до колкото разбирам предпазва от появата на бръчки и се ползва като нощен крем
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=56887&goChar=C
това не е превенция, а си е противобръчков крем, по-лек, така да се каже първият...зависи от състоянието на кожата ти,ако вече имаш по1вили се бръчки,можеш да започнеш да го ползваш. Аз ине съм го ползвала, но моя приятелка го ползваше и каза,че бил хали-гали...много лек, никакъв ефект на изглаждане дори и на фините линии.Не е само нощен,може и като дневен, но няма фактор.

# 68
  • sofia
Преди 2-3 дни като ме тресеше треската за моята първа бръчка за малко да си го купя,консултантката май само искаше да ми го пробута,щото все пак съм на 23г и чак за против бръчки крем май ми е доста рано.Убеждаваше ме,че е превантивна мярка и дрън-дрън,добре,че се съветвам първо с вас.

# 69
  • Варна
Преди 2-3 дни като ме тресеше треската за моята първа бръчка за малко да си го купя,консултантката май само искаше да ми го пробута,щото все пак съм на 23г и чак за против бръчки крем май ми е доста рано.Убеждаваше ме,че е превантивна мярка и дрън-дрън,добре,че се съветвам първо с вас.
тя е и превантивна, но при вече появили се първи бръчки.освен това  ,информацията ми е, че не е ефективен.

# 70
  • sofia
благодарности Hug

# 71
  • Sofia
Някой има ли впечатления от това кремче?
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45772&CatgId=17

Благодаря!

# 72
аз съм го тествала,,но не ми хареса--при мен нямаше никакъв ефект,
-на 35г съм със смесен тип кожа-- Wink
ако можеш първо тестер си вземи,

# 73
  • София

Благодаря!

Да, аз го ползвам в момента. Определено съм доволна.  След намазване се получава един бял филм, но след това много бързо попива. Мажа се сутрин и вечер от 3 седмици и много добре ми понася. Peace

# 74
На мен кой ще ми отговори за пудрата и глосовете.  Confused

# 75
  • София

Благодаря!

Тествах го, но не ми хидратираше добре.  Crossing Arms

# 76
На мен кой ще ми отговори за пудрата и глосовете.  Confused
Ползвам само флуида.На мен много ми харесва.Няма бласък, много естествено стои.За трайност- като на всеки гланц.
Пробвала съм и последното от снимките които си показла, но много блести и не ми харесва.

# 77
  • София
Може ли пак да кажете думичката за мини тестерите на парфюмите, че не успях с търсачката да я открия ?

# 78
  • Варна
Може ли пак да кажете думичката за мини тестерите на парфюмите, че не успях с търсачката да я открия ?
vial

# 79
  • София
Благодаря! Simple Smile
Сега поверих за въпросните тестери и ми излиза списък, а като кликна на някой и няма! Почти всички проверих и явно няма нито един. Що така ?   newsm78

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 01:08 от Аlexxa

# 80
Искам да ви попитам някой ползвал ли е този продукт? newsm78
http://www.bustplus-bg.info/index.html
И ако можете да ми кажете дали действа наистина?
 omm newsm17

# 81
  • Варна
Благодаря! Simple Smile
Сега поверих за въпросните тестери и ми излиза списък, а като кликна на някой и няма! Почти всички проверих и явно няма нито един. Що така ?   newsm78
като ти отвори страницата, избери мъжки или дамски и тогава ще ти излезе.

# 82
  • Варна
Искам да ви попитам някой ползвал ли е този продукт? newsm78
http://www.bustplus-bg.info/index.html
И ако можете да ми кажете дали действа наистина?
 omm newsm17
тук се обсъждат продукти,които се продават в strawberrynet.com.
А без да съм го пробвала, със сигурност ще ти кажа,че НЕ ДЕЙСТВА!

# 83
  • SE
Препоръчаха ми този фон дьо тен за лятото http://www.clinique.com/templates/products/sp_shaded.tmpl?CATEGO … ODUCT_ID=PROD7982.  Отзиви за него и има ли го в ягодката, че нещо не го намирам там?

# 84
  • Варна
Много е хубав, имаше го и в Ягодката. По-скоро е оцветен хидратант, не е плътен, а много лек, но покривен и есно се  нанася. но не е за големите жеги,защоо се разтваря от потта.

# 85
  • Стара Загора
Защо на моя супердефенс, който си купих от магазин, на самата кутийка не е отбелязано че има фактор 25  newsm78 Сега като гледам в сайта им, на самите кутийки си пише фактора - да не би да са ми дали такъв без фактор  Rolling Eyes Крема ми е за мазна към комбинирана кожа.

P.S Втората ми стъпка - лосиона, вече свърши, а поръчката ми от ягодка от 26.06. все още не е дошла. С какво мога да го заместя -  какъв друг лосион мога да използвам временно или мога да мина и без втора стъпка  newsm78

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 16:43 от sanyy

# 86
  • Орлов мост
Дайте съвет за хубав подхранващ нощен крем за 30+ и нормална към суха кожа?

# 87
  • sofia
И на моя на кутийката отпред не пише,а само на гърба в описанието,но  всички имат защита

Последна редакция: пт, 06 юли 2007, 16:47 от lyuba84

# 88
  • Sofia

В момента съм с този и съм много доволна!
  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36574

# 89
  • Варна

В момента съм с този и съм много доволна!
  http://us.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=36574

НО този не е подхрнващ а само и единствено овлажняващ

# 90
  • Бургас
Има ли някой друг като мен, сто крема за очи пробвах и нищо не харесах, аз ли очаквам много не знам. Препоръчайте ми нещо без значение е цената.

# 91
  • Варна
Има ли някой друг като мен, сто крема за очи пробвах и нищо не харесах, аз ли очаквам много не знам. Препоръчайте ми нещо без значение е цената.
ти какво очакваш от крема? какъв ти е проблема?

# 92
  • Варна
Момичета някой ползвал ли е точно тази разфасовка на http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=47706&goChar=C
защото моя е от Ягодка и консистенцията е рядка. Днес отидох в магазин и пробвах същия продукт но с помпата и той стои седефен и доста гъст в сравнение с моя.  newsm78

# 93
  • Варна
Какъв е този с помпата? Deep wrinkle concentrate  е само в такава разфасовка. Да не си проbвала нещо друго?

S pompa  са серумите за лице-дневен,нощен,. ...и само Екстра хелп серума седи седефен, доколкото си спомням.

# 94
  • Варна
това пробвах http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45714&goChar=C
ако си ползвала този който аз имам имаш ли спомен за консистенцията му каква беше

# 95
  • Варна
това пробвах http://www.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45714&goChar=C
ако си ползвала този който аз имам имаш ли спомен за консистенцията му каква беше
този не съм го ползвала

# 96
  • Флорида,САЩ
Момичета,помагайте и на мен Laughing
Имам бръчици около очите вече,а за капак и пореста кожа,но не е мазна,а нормална.
Дайте впечатления за околоочен крем и нещо за тез пори.Досега ползвах " Ланком",ама чудеса не стават Laughing/ и да е след 40 г./
Помагайте,че това остаряване много ме депресира Laughing

# 97
  • Стара Загора
monda, взех си мостра на Advanced night repair и консултантката ми каза че мога да го ползвам под тотала - така ли е или адвансета трябва да се ползва самостоятелно?
И друго - Втората ми стъпка - лосиона, вече свърши, а поръчката ми от ягодка от 26.06. все още не е дошла. С какво мога да го заменя -  какъв друг лосион мога да използвам временно или мога да мина и без втора стъпка  newsm78

# 98
  • Варна
Да, можеш да го ползваш под тотал-а/крем/.ако е концентрат- не.
а за лосиона- няма с какво да го замениш. Каквото и да ползваш,няма да е същият ефект.Пропускай го ,докато ти дойде поръчката.

# 99
  • Стара Загора
  bouquet Благодаря Монда - тотала е крем.

# 100
  • Флорида,САЩ
Монда,хайде помагай и за моя проблем-бръчки и пори. Има ли нещо изпробвано  и ефикасно ?

# 101
Момичета, не видях дали е станало въпрос, но при плащане с дебитна карта банките удържат ли някаква такса? И мито плаща ли се?

# 102
Всяка банка си има тарифа за различните банкови операции. Питай банката. Мито има за над 45 евро, но обиконовено пишат по-ниски суми, за да не се плаща, пък и да не пишат до свега не знам някой да е платил мито.

# 103
Аз да питам каква е разликата между компактните фдт на Шанел(освен фактора и това , което виждам като описание) http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=54649&goChar=C
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=46420&goChar=C

За каква кожа са? И съответно с какво са по-добри от течния фдт?

# 104
  • София
За пореден път съм потресена от разликите в цените на парфюмите в Ягодка и в лъскавите магазини в София.
Bright Crystal, в ЦУМ, 50 мл. струва 119 лв.,  100 мл. (или 90 мл. беше) 168 лв., а в Ягодка е цените са $50  за 50 мл. и $64 за 90 мл.  Shocked

# 105
За пореден път съм потресена от разликите в цените на парфюмите в Ягодка и в лъскавите магазини в София.
Bright Crystal, в ЦУМ, 50 мл. струва 119 лв.,  100 мл. (или 90 мл. беше) 168 лв., а в Ягодка е цените са $50  за 50 мл. и $64 за 90 мл.  Shocked

Направо да направим една тема с ценова листа на всичко, което видим и е по-скъпо от ягодката Simple Smile

Парфюмите май всичките са по-скъпи.

# 106
  • София
Много ме е яд, тъкмо реших да си поръчам All about Body - хидратиращия лосион, и вече го няма. Разликата в цената е значителна: 69 лв. в магазина на Клиник и 25 долара в ягодка. Пробвах го в магазина - хареса ми много.

Също така да си кажа, купих си супердифенса в комплект с маската от магазина на Клиник на Витошка и отново нито намек от консултантката да ми даде някакъв тестер, при положение, че живо се поинтересувах от някои продукти. Вече бях на касата, когато я попитах дали няма тестер на сити блок 25 фактор (широко рекламиран в момента). Ще проверя дали са останали, каза, изчезна за 5 мин. и, хеле, донесе ми. Преди това исках тестер на Advanced Stop Signs и тя ми отвърна, че нямали тестери, а видиш ли вече няма ли и кутийки за отсипване, така че най-добре да съм си донесяла кутийка от вкъщи да ми отсипе  Shocked Яд ме е, че не й поставих ребром въпроса дали не е политика на фирмата да дават подарък към всяка покупка. Преди година ме затрупаха с подаръци, а сега се стискат.

# 107
  • София
Днес си взех тестери на 2 тип от трите стъпки на Клиник.... малко бавно ми попива лосиончето накрая и ми трябва нещо по-леко като консистенция - това значи ли че трябва да си взема 3 тип направо или да сменя само лосиона з 3тата стъпка??  Ох, не знам дали ме разбрахте, обаче се надявам да ме посъветвате   bouquet

# 108
  • София
Момичета, все още не ми е дошла поръчката от 26.06.2007 - досега винаги са пристигали в рамките на 1 седмица - има ли смисъл да е притеснявам или още е рано?

# 109
  • sofia
и моята от 24ти я няма

# 110
Не се притеснявайте, трябва да дойдат. Моята последна поръчка дойде на 20 ден. Незнам защо така ги бавят.

# 111
  • София
и моята от 24ти я няма

И моята е от тогава и също липсва.Досега винаги е пристигала за седмица,а сега явно има някакъв проблем  Rolling Eyes

# 112
  • sofia
Щом се бавят толкова много поръчки,значи няма какво да се притесняваме,ще дойдат.

# 113
  • Пловдив
Никога не са се бавили толкова много поръчките ми. Пуснах последните две на 25.06, вече искам да пускам нови, но все още задържам. Вече се бавят повече от две седмици, нормално ли е това

# 114
  • София

Направо да направим една тема с ценова листа на всичко, което видим и е по-скъпо от ягодката Simple Smile

Парфюмите май всичките са по-скъпи.

По-скоро да направим списък на нещата, които не си заслужава да се купят от Ягодка, че списъкът ще е по-малък  Grinning
Аз се наемам да кача това което сте набелязали в сайта за пазаруване от ягодка.

И една молба, дали можете да ме посъветвате за това мое двоумене

Днес си взех тестери на 2 тип от трите стъпки на Клиник.... малко бавно ми попива лосиончето накрая и ми трябва нещо по-леко като консистенция - това значи ли че трябва да си взема 3 тип направо или да сменя само лосиона з 3тата стъпка??  Ох, не знам дали ме разбрахте, обаче се надявам да ме посъветвате   bouquet

# 115
  • София
finty, аз първо бях решила, че съм с по-скоро мазна кожа и си взех тестери от 3ти тип, но от 2рата стъпка ми опъваше кожата и на сляпо си поръчах системата за 2ри тип. DDML ми беше тежък и пробвах тестер на гела /консултантката в магазина каза, че и тя прави така/, в смисъл сега ползвам сапун и излющващ лосион 2 и овлажняващия гел.

# 116
  • София
Някой може ли д а  ми каже перлите на герлен дали си струват парите?/

# 117
  • Варна
аз ги имам...не са чудо на чудесата, на моето лице почти няма разлика като я сложа, не виждам да "засиява".Освен това ми дразни кожата и себореята ми се  възбужда. Ползвм ги по-често зимата. Имат прекрасен аромат на виолетки. мнооого са иконимични. при всекидневно ползване, ще отидат години...не нмаляват тия топчета,бе! Laughing

# 118
на мен пак никой не ще да ми отговаря за ФДТ на Шанел.  Crossing Arms

# 119
  • София
аз ги имам...не са чудо на чудесата, на моето лице почти няма разлика като я сложа, не виждам да "засиява".Освен това ми дразни кожата и себореята ми се  възбужда. Ползвм ги по-често зимата. Имат прекрасен аромат на виолетки. мнооого са иконимични. при всекидневно ползване, ще отидат години...не нмаляват тия топчета,бе! Laughing
Eх,точно за това бях готова да жертвам парите/макар че ги нямам Blush/.Четох какви ли не чудесии как правят лицето като изпипано от Фотошоп.... Sad
Ех,Монде-жалко.Май няма да рискувам...
/мерси!/

Ако има други ползвали ги-да кажат и те.

# 120
  • София
Перлите са страхотни!

# 121
  • София
finty, аз първо бях решила, че съм с по-скоро мазна кожа и си взех тестери от 3ти тип, но от 2рата стъпка ми опъваше кожата и на сляпо си поръчах системата за 2ри тип. DDML ми беше тежък и пробвах тестер на гела /консултантката в магазина каза, че и тя прави така/, в смисъл сега ползвам сапун и излющващ лосион 2 и овлажняващия гел.

Точно това си мисля и аз да направя, защото след първите 2 стъпки се чувствам чудесно, тежкото идва чак сред третата стъпка.

В този ред на мисли, мога да предложа на който иска тестерчета за 2 пъти измиване на 2ри тип - и трите стъпки.
В София съм, пишете на лично който е заинтересуван.

# 122
Аз също имам перлите-моите са Mythic, те са по-скоро за всекидневна употреба, нямат много блестящи частички и като че ли леко изсветляват тена. Не очаквай чудеса, но наистина ми правят кожата значително по-хубава и сияйна. Сега планирам да си купя и Pink, те
придават май и малко тен. За мен си заслужават парите.   

# 123
  • София
Да,аз исках да ги ползвам като пудра...
ама още се чудя newsm78

# 124
  • София
Перлите са страхотни!

А на моята бяла кожа стоят ужасно... буквално лъщи лицето  Sick
Не мога да ги ползвам през деня, светя като слънчице на светло, слагам си ги овреме на време вечер  Mr. Green

# 125
  • sofia
Estee Lauder Idealist Refinishing Eye Serum
http://oth.strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=42792&goChar=E
Какво ще кажете за това,става ли за малки линии около очите,но не против бръчки?Или като превантивна мярка за след 23-25г например?

# 126
  • София
Наде,продай ми ги,щом не си доволна. Mr. Green Blush

# 127
  • София

Ще си помисля  Mr. Green

Ама ти не си по-тъмна от мен, виж ги първо в някой магазин, много са лъскави  newsm78

# 128
  • София
Мхм,
абе ти си май по-бяла от мен... Thinking
Айде ще ги пробвам,пък ти си помисли все пак Laughing

# 129

Ще си помисля  Mr. Green

Ама ти не си по-тъмна от мен, виж ги първо в някой магазин, много са лъскави  newsm78

Кой цвят имаш?

# 130
  • София
Аз съм доста бяла и ми седят идеално  #Crazy не само, че не лъщят, ами дори и матират. Блестящите им частици са си направо незабележими. Изравняват тена,лицето седи много свежо. Ако има как ще си взема всички видове Simple Smile Btw цветът на моите е Mythic

# 131
  • София
Аз съм доста бяла и ми седят идеално  #Crazy не само, че не лъщят, ами дори и матират. Блестящите им частици са си направо незабележими. Изравняват тена,лицето седи много свежо. Ако има как ще си взема всички видове Simple Smile Btw цветът на моите е Mythic

Същите са и мойте... определено грея като коледна елха с тях  Sick