Споделете 13.9

  • 15 179
  • 676
  •   1
Отговори
# 30
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Споделям, че ужасно ме боли врата. И че някой ми е звънял снощи но не знам кой.
Може да съм била аз от служебния.

Споделям, че имам списък от 6 точки и 2-3 доклада, преди да хвана пътя утре, как ще се оправя не знам.
А трябва и да дремна малко, 'щото все пак деца ще возя.
Вкл. трябва да си купувам и светлоотразителна жилетка, по бензиностанциите продават ли?

# 31
  • Мнения: 9 894
CTramell, има по всички магазини за 1 лев, струват средно 4 лв.

# 32
  • Мнения: 488
Спите ли, алкохолици такива? От мента на мента и от джин на джин, тая тема става все по-пълноводна и бързотечаща  Laughing
Но и аз не изоставам, снощи порядъчно уважих 3 джинтоника, компанията реши, че й се спи, пък на мен още ми се пиеше... сраааам!
Някой случайно гледа ли някакво невероятно идиотско американско предаване снощи по Нова към 2-3 часа? Е, такива ненормалници няма, просто не беше истина!
Днес спах до 11,20...не ми се беше случвало от преди да родя, то било хубаво да те оставят малко на мира.

# 33
  • Мнения: 803

Някой случайно гледа ли някакво невероятно идиотско американско предаване снощи по Нова към 2-3 часа? Е, такива ненормалници няма, просто не беше истина!


Мяу, гледала си Jackass. И аз ги гледах снощи, такива ненормалници втори няма Shocked Втрещих се от някои сцени, ама си имаше и бая гнусни  (фекални) истории  Sick

# 34
  • Мнения: 488
А, точно така! Не го хванахме от началото, но до края го изгледахме с мъжа ми, на места наистина не можех да повярвам, че това, което правят е истина...брррр, точно за тези сцени ми беше мисълта  #Crazy

# 35
  • Мнения: 1 616
Джакас по Нова ли го дават вече? Едно време го гледах по МТВ. Голяма изродщина! Ама и Джони Ноксвил си го бива! Wink
Споделям, че във вторник съм на поправителен изпит. Досадно, ама няма как... И после - отпускаааааааааа! И пак имам още 56 дни за ползване - ще ги тътря сигурно до пенсионирането си...  Tired

# 36
  • Мнения: 27 524
Уф, споделям, че след 5 мин хуквам към летището и си идвам за два месеца, адски съм щастлива  Hug

# 37
  • България-Швейцария
  • Мнения: 2 535
Блонди, попътен вятър и до скоро  bouquet

# 38
  • Мнения: 4 585
Споделям, че съм станал много мнителен. Не съм сигурен, че мнителен е точната дума.
Струва ми се, че има нещо гнило в Дания, а освен прясна регистрация друго подозрително няма.
Като попитаха автора за едни 5000 лева, клавиатурата му застана на Caps, кирилицата му изчезна.
Цитат
ОТНОВО ПУСКАМ ЛИНКА НА САЙТА НА "БАНКА ЗА ИДЕЙ"
А се кани да издава речник.
Речникът нали е книга?


Вил комен, Блонди!

# 39
  • Мнения: X
Споделям, че съм станал много мнителен. Не съм сигурен, че мнителен е точната дума.
Струва ми се, че има нещо гнило в Дания, а освен прясна регистрация друго подозрително няма.
Като попитаха автора за едни 5000 лева, клавиатурата му застана на Caps, кирилицата му изчезна.
Цитат
ОТНОВО ПУСКАМ ЛИНКА НА САЙТА НА "БАНКА ЗА ИДЕЙ"
А се кани да издава речник.
Речникът нали е книга?

Вил комен, Блонди!
Мис Марпъл казваше, че винаги първо мисли най-лошото за подбудите на хората ... и най-често с пълно основание.  Grinning

# 40
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ах, имам изпит вдругиден, чак сега се сетих. Много ми трябва оценката, ама доколкото се познавам, пак няма да изкарам кой знае колко. Какво да правя. Все тая.

# 41
  • Мнения: 899
Споделям, че отивам да пия кафе с едно гадже  Laughing Много ги обичам тези неделни разходки.
И че майката на любимия ни прати пердета, та най-после стаята ни е наистина хубава, хубава...

# 42
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Споделям, бях на авиошоуто на Граф Игнатиево, на Thunderbirds. Хареса ми. Иначе умрях о тжега и тен хванах, но си заслужаваше. Wink

# 43
  • Мнения: 488
Искахме да идем с детето да види самолетите, но кой го измисли този безумен час - 15ч?!? И си останахме вкъщи... а сега се оказа, че е вдигнал температура, тю да му се не види.
А утре трябва да пътувам, дано да не е нещо сериозно.

# 44
  • Мнения: 7 107
Споделям. Имам известни подозрения че преди малко в Борисовата градина май срещнах Маргарита (форумската) и къдрокоско Йоан. Така се заблеях по къдриците му, че щях да извърша малка катастрофа Wink
Размазах се от каране на колело. Кеф. Сега съм гроги.  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт