Юлско утро( по едноимената песен)...

  • 1 539
  • 17
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 524
Докато бродя из форума, часовникът на монитора ми подсказа..

Посрещали ли сте изгрева на юлското слънце на варненски плаж? Пропътували ли сте стотици километри на авто -стоп или с последните стотинки, за да се събудите или заспите  Wink там където слънцето изгрява и мие първите си лъчи в морето?
Били ли сте свободни?

Честито на победителите!  Hug

# 1
  • Мнения: 7 723
Да, посрещала съм изгрева на брега на морето,
била съм свободна,  макар, че не съм пътувала с последните си стинки на автостоп  Wink

# 2
  • Мнения: 2 792
  Смятам да го посрещна на Средиземно море, след няколко часа  Laughing

# 3
  • Мнения: 677
Средиземно не започва още от границата, Мъфин  Grinning

# 4
  • Мнения: 524
  Смятам да го посрещна на Средиземно море, след няколко часа  Laughing

Вземи ме, ако не закъсняваш...  grinning039

# 5
  • Мнения: 2 792
Средиземно не започва още от границата, Мъфин  Grinning
  Нищо де, ще гледам на ляво изгрева и ще викам "Ей сега ще видим и морето", това ми стига аз не съм дребнава, изритвам  се към кревата да дремна два часа, че голямото шоу тепърва предстой Laughing

# 6
  • Мнения: 11 607
Uriah Heep - July Mourning (live)

Не съм посрещала изгрева, не съм пътувала на стоп, въобще май това са едни от нещата,които липсват в биографията ми......Но на абитуриентската не си тръгнахме докато не видяхме изгрева в Албена, ама това е края на май и не се брои......

# 7
  • Мнения: 13 512
не съм посрещала изгрева на плажа- не ми е харесвало. не съм ходила никога и на July morning- много degradE ми се струваше, не отидох и тази вечер на плажа на Кабакум, където със сигурност се е получил як купон. Но както е тръгнало,ще посрещна изгрева тази вечер на терасата- полегнала блажено,чувам шум на вълни под терасата.....и слушам тихо музика...

# 8
  • Мнения: 3 405
Добро утро!
Отдавна не съм посрещала юлското слънце на плажа.

Вижте какво намерих за July мorning



като го напиша с латинско m излиза емотиконче, написах го с м на кирилица

# 9
  • Мнения: 13 512
Добро утро!
Отдавна не съм посрещала юлското слънце на плажа.

Вижте какво намерих за July мorning



като го напиша с латинско m излиза емотиконче, написах го с м на кирилица

тОЧНО ТОВА обяснявах снощи на сина ми и дъщеря ми, когато ме попитаха дали може да отидат на олажа на траката за посрещнат изгрева. Та какво знаят те за джулая? какво общо имат те, а  и не само те, а и вси1ки, които са били там или по дискотеките? Нищо, ама абсолютно нищо няма общо с това, което беше преди 25 години.....затова и аз никога не съм ходила- може би не повече от стотина човека бяха варненците,които ходеха, полицията ги прибираше на другия ден...и всяка година- едни и същи хора...но те с поведението си , облеклото си , разбиранията си- бяха част от това "явление". Много правилно   го е казал авторът- Джулаят е отдавна поигребан!!

# 10
  • Мнения: 4 585
Ах, дей ги ди млади години. Имам някъде в родната си къща едно дневниче оръфано, пише в него черно на бяло къде, кога и как са се събрали 10 000 км на автостоп от 1979 до 1984. Безопасни времена бяха и евтинки. Мелник - Разград - 2 дни. Нощувка в туристическа спалня - 0.80. Виенска кифла - 0.18. Боза - 0.06. Дападжиите от Разград ме познаваха.

# 11
  • Мнения: 13 512
Ах, дей ги ди млади години. Имам някъде в родната си къща едно дневниче оръфано, пише в него черно на бяло къде, кога и как са се събрали 10 000 км на автостоп от 1979 до 1984. Безопасни времена бяха и евтинки. Мелник - Разград - 2 дни. Нощувка в туристическа спалня - 0.80. Виенска кифла - 0.18. Боза - 0.06. Дападжиите от Разград ме познаваха.
Много се пътуваше на стоп тогава...всъщност-беше най-популярният начин за придвижване/ аз  и това съм пропуснала Laughing/. А за 1ви юли си спомням, че най- заклетите ходеха към Бургас някъде...

# 12
  • София
  • Мнения: 2 079
А за 1ви юли си спомням, че най- заклетите ходеха към Бургас някъде...
На Калиакра.  Peace
Ходила съм там, ама не смееха да ме арАстуват съответните власти.  Flutter
Приятелчетата ми не ги пропускаха, ама мен - не! Naughty
Аз ги измъквах и чаках, един по един.  Hug Heart Eyes
Пусти луди, млади години ....  Peace

# 13
  • out of space
  • Мнения: 8 569
Днес правим точно 6 години от сватбата! Датата я избрахме точно заради песента  Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 4 473
Посрещала съм джулай морнинг неведнъж.  Heart Eyes Както някой каза - пусти, млади години, ееех Wink

Ерика, Честита годишнина!  bouquet Hug

# 15
  • Мнения: 2 051
Посрещали ли сте изгрева на юлското слънце на варненски плаж? Пропътували ли сте стотици километри на авто -стоп или с последните стотинки, за да се събудите или заспите  Wink там където слънцето изгрява и мие първите си лъчи в морето?
Били ли сте свободни?
Да, била съм всичко, което питаш и някои неща все още съм Hug

# 16
  • Мнения: 5 622
Ерика, честита годишнина и от мен   bouquet  Heart Eyes


Не, не съм била никога на Джулай морнинг и нямам желание да бъда  Stop

Винаги можеш да с посрещнеш утрото на плажа с любим човек и без да си заобиколен от пияни наоколо  Stop

На стоп- не съм пътувала. Смятам, че за жена(пък и за мъж, знае ли човек) е доста опасно.

# 17
  • Мнения: 57
И аз съм посрещала джулая на Варненския плаж .... Това са ми едни от най- топлите мигове. А като слушам песента винаги усещам полъх на свобода, младост, безгрижие и любов. И винаги, когато не посрещам изгрева на този ден, знам че пропускам нещо Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт