Кървенето и болките обаче не спират :(

  • 1 457
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 424
здравейте. снощи имах неприятни приключения така да се каже. Sad вече съм в деветия месец и вечерта получих силни болки ниско долу в корема , ама не бяха на интервал , а постоянни и напъващи. видях и че съм прокървила тъмна кръв Sad това се случва след полов контакт . Thinking много се уплаших и мн ме болеше. разходих се до близката АГ, защото не знаех какво друго да направя. помислих си , че кървя заради плацентата ( тя е отлепена в 1 участък) . в болницата обаче ми обясниха, че кръвта е от влагалището .биха ми и инжекция и си тръгнах. цялата нощ обаче имах болки , а сутринта видях , че още тече по малко кръв . какво да правя? страх ме е Praynig

# 1
  • Мнения: 3 069
Съветвам те да отидеш в болница в която ще ти обърнат повече внимание!
Не е нормално да имаш кървене а да не говорим, че е опасно след като имаш отлепване на плацента, за теб и детето е опасно.
Тичай в болница и ако трябва направи ги луди, тогава ще ти обърнат внимание.
Успех Peace

# 2
  • Мнения: 424
''след като имаш отлепване на плацента,''

точно затова се шашнах и аз, но уж кървенето не било от там.  Thinking #Crazy

# 3
  • Bapнa
  • Мнения: 762
дам, в болницата ! Успех   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 426
Звънни си на гинеколога и искай съвет от него. Ние тука всички само ще викаме ах! и ох!
Освен това, не че ми е работа, разбира се, но: полов контакт в началото на деветия месец при частично отлепена плацента - ти какво си мислиш, че правиш?

# 5
  • Мнения: 9 050
Ако още не си отишла в болницата, надявам се, че четеш това, докато си обуваш обувките. Веднага отивай на консултация.
И споделям предходното мнение. Половият контакт е безумна идея в твоята ситуация.

# 6
  • Мнения: 184
и аз съм на същото мнение

# 7
  • Мнения: 102

Освен това, не че ми е работа, разбира се, но: полов контакт в началото на деветия месец при частично отлепена плацента - ти какво си мислиш, че правиш?

# 8
  • Мнения: 424
дам, много сте прави за безумната идея...ама  ooooh!
та кръвта незнам от къде то4но е била ( и според моя докт е от влагалището щом е тъмна ,от механично нараняване ...) но спря, болките се успокоиха  Grinning и аз също

# 9
  • Мнения: 1 426
Добре е, че всичко е добре!  Grinning
Хайде, и след 3 седмици да ни зарадваш с още по-добри новини!

# 10
  • Русе
  • Мнения: 2 354
добре е , че болките са отшумели, но все пак не е лошо да отидеш на преглед  Thinking

# 11
  • Мнения: 1 733
А като ходи в болницата гледаха ли те на ехограф?

# 12
  • Мнения: 424
А като ходи в болницата гледаха ли те на ехограф?

не! #2gunfire 1во ми обърнаха внимание с 300 зора, защото видиш ли им беше време за почивка  newsm78 или защото не се превивах а обяснявах спокойно какво ми е...това, което ме разби беше , че нищо , че бях отбелязала, че съм лежала за задържане 2 пъти и 2рия път точно заради плацентата , лекарката съвсем спокойно ме предупреди, че в момента няма свободни легла да ме приемат , ако не ме боли много (!!!!!!!!!!!), най добре да ми сложат инжекция и да си почивам вкъщи  #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out #Cussing out камо ли пък да ме погледнат на ехограф...нямам думи е меко казано, но не се случва за първи път и само на мене такова отношение...( става дума за Света София ) .прибрах си се , то каква ли алтернатива имах. а и сам сама през нощта да обикалям с таксита за друга болница...
след 1 ден съм на консултация , така че ще ме погледнат на ехограф. просто нямам думи за лекарското отношение в тая болница. ( а сигурно и в пове4ето е така) . то като по4на да раждам, по -добре сама да си акуширам , 4е може пак някъде да нямат легла....абе ужас #Cussing out #Crazy

# 13
  • Мнения: 68
Аз също съм си патила от мързеливи и незаинтересовани лекари, не ходи повече в тази болница. Тук във форума има доста добри отзиви и за други болници. Аз лично съм решила да раждам в частна точно заради това престъпно нехайство в държавните. Не им се давай и ги тормози докато ти обърнат внимание. Успех и леко раждане.

# 14
  • София
  • Мнения: 7 242
Аз вчера ходих в Токуда, т.к. спазмите ми от хранително отравяне бяха много силни и през равни интервали и помислих, че може да са контракции. Не само ми направиха преглед за разкритие, гледаха ме на УЗ и направиха запис на тоновете на бебето, но и поотделно успокоиха и мен и мъжа ми, че всичко е ок.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 10:25 от Лекси

Общи условия

Активация на акаунт