С памперс или без на басейн!

  • 1 896
  • 24
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 1 655
Искам да питам тези който са ходили на обществени басейни как стот нещата с памперса на бебтата, задължително ли е и дали има голи деца!
и ако вие отидете на басей как ще заведете детето!
Аз например винаги му слагам памперс гащи за водата и след това плувки за навън!
Във водата за да не направи а/а а и в задължително ТУК!
а навън не знам кой с какви очи го гледа, знам ли някой педофил може да си го представа довечера и няма да ми вобще приятно! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
и за морето се отнася същото не само за басейа това за педофилите!

# 1
  • Мнения: 13 512
Миналата година имаше мноооог дълга такава тема- за децата и банските. Мнозинството бяха ЗА голите деца на плажа Sick

# 2
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Аз я водя с бански и на басейн и на море,тя е на 3г и ми се струва  много не естетично да се разкарва гола Peace!Но определено има хора на които децата им ,дори доста по големи се къпят голи,всичко е въпрос на индивидуално решение от страна на родителите! Peace

# 3
  • Мнения: 595
ЗА бански съм.
Няма да се обосновавам.

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
На басейн задължително с бански /памперс тип бански - имало и такива.
На морето обаче може /и най-често е/ без.

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
абе по-добре ми се види да е със...
Ще им купя 2-3-4 чифта и ще преобувам, но да е със желая.

# 6
  • Под тепетата
  • Мнения: 336
Мисля,че най-подходящо ще бъде без памперс,но задължително с бански.Вземи 2-3 чифта и нямаш ядове.

# 7
  • Варна
  • Мнения: 2 378
На басейн не ходим. На плажа малкият е и със, и без памперс, и само по къси гащета, според зависи.

# 8
  • Мнения: 1 470
     Ми моите дори в нашият си басейн са обикновенно с бански,и не за друго,а защото след като излязат може някоя тревичка или камъче да ги нарани по дупетата,пък и да се замърсят,а камо ли на друго място...И аз съм за! Hug

# 9
  • Мнения: 5 103
За банските Peace

# 10
  • Мнения: 57
Синът ми е на 4 1/2 месеца. От навършването на три месеца го водим на басейн - във водата е винаги задължително с памперс. Няма как да обясня на толкова малко дете, да не ака или пишка в басейна.
Лятото смятаме да го заведем на море и на плажа ще е по голо дупе.  Peace 

# 11
  • Мнения: 3 886
с бански Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 6 999
Във водата беше с памперс за вода, извън - с бански. И на нейния си басейн/у дома/ е с бански.

Няма ли и в БГ най-сетне да забранят голите деца по плажове и басейни?  Sick

Последна редакция: нд, 01 юли 2007, 17:21 от Isa

# 13
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
с дрехи (или поне тениска и бански-памперс), но на басейна не бих си и помислила да го водя  Sick
Не че морето е самата чистота, ама басейнът като знам, че се пълни в началото на сезона и се изпразва в края му, мерси. Плюс препаратите, които хакат вътре

# 14
  • София
  • Мнения: 1 105
Миналата година за морето взех бански за Тими, не ми се щеше да го пускам гол  Confused

# 15
  • Мнения: 3 886
Във водата беше с памперс за вода, извън - с бански. И на нейния си басейн/у дома/ е с бански.

Няма ли и в БГ най-сетне да забранят голите деца по плажове и басейни?  Sick
Лично аз не виждам нищо лошо в това дете до 3-4 годинки да си е голо. newsm78

# 16
  • София
  • Мнения: 6 999
Лично аз не виждам нищо лошо в това дете до 3-4 годинки да си е голо. newsm78

А аз виждам.  Peace
Пък и не разбирам какво се случва на 3-4 години, че след това им слагат бански? Ми да си ходят голи... Sick

# 17
  • Мнения: 1 425
Мисля, че с бански е по добре. Моята дъщеря е на 3ри и е с бански

# 18
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Зависи от това колко и какви хора има наоколо.
Както децата, така и аз сме с бански на места с много непознати и съответно голи там, където сме сами или с приятели.

# 19
  • Варна
  • Мнения: 3 231
Миналото лято й обувахме бански, не съм се притеснявала дали ще се изпиша във водата. Тази година е голичка, но тя не се разхожда, а седи само на хавлията /нещо я е страх от пясъка/. Като вземе да ходи напред назад ще й обувам пак бански, не ми харесват голи деца на плажа, особено като седнат да се зариват в пясъка...

# 20
  • Мнения: 884
Задължително бански/памперс  Peace
По възможност и с подходящо предпазващо от слънцето облекло.

# 21
  • Мнения: 24 467
И за морето и за басейна- твърдо съм за ползване на бански. На повечето е ясно защо. Писано е и в други теми. Вчера бяхме на басейн и ми беше грозно когато едно дете се изпишка на чистата поддържана площ, на половим метър от моя шезлонг. Не съм длъжна на гледам това, не карам околните да се чувстват недобре по отношение на моите деца при такава ситуация. На детето банския не му пречи въобще.

# 22
  • Мнения: 924
С памперс-бански и понякога с плажни гащи отгоре. Сменям памперса след излизане от вадата. В събота бяхме на плаж и наоколо имаше доста голи де4ица...... определено не ми хареса....

# 23
  • Мнения: 5 362
По обществени басейни не сме я водили.
Тази година ще ходи за пръв път на море.Без бански ще е.

# 24
  • Мнения: 2 197
Моята дъщеря е на 14 месеца и тази година за първи път беше на море. Преди това търсих дълго време найлонови памперс-гащи, за да не се пълнят с вода и да натежават. Намерих въпросните гащи, но се оказа, че те изобщо не задържат течността вътре и един вид са само за акото. Така че в крайна сметка на плажа я държах голичка и влизаше в морето голичка. Естествено много  пъти се изпишка в пясъка и един път се наака. Колкото можахме почиствахме всеки път. Отказах се от нормалния памперс, защото той точно за 3 минути става целия в пясък и реших, че е по-добре да не и запарва нещо на дупето. В басейна обаче я водехме с тези найлоновите гащи. Аз знам, че не вършат много работа, но поне да не прави лошо впечатление. Надявам се догодина вече да разбира и да може си казва кога и се пишка.

Общи условия

Активация на акаунт