Гласуване в категория "Рекламирай България!"

  • 5 207
  • 117
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 2 270
Кате честито  bouquet Hug-страхотна идея
Благодаря на всички ,които са гласували за моите неща.Аз може би не трябваше да участвам,защото все пак съм професионален дизайнер и малко не е честно спрямо останалите.На този конкурс реших да не си правя експерименти,а да подходя сериозно с името на България.
Сега да коментирам работата си-Всички знаем,че Рекламата има за цел да продаде продукта.В случая е трудно да се говори за продукт,но е така.Следователно трябва да се изтъкнат най хубавите или забележителни неща ,които биха привлякли клиента,а какво по хубаво и забележително в България от природата и .От селцата със стари бели къщички и кълдаръмени улички
 и всичко това съчетано с красиви староевропейски сгради и атмосфера/Русе,Пловдив,Варна и София донякъде/Ако всичко това се покаже по някакъв начин и рекламата е готова.Аз заложих на това -радвам се ,че ви хареса

И аз като Дяволинка мисля,че ще е заслужено още хора да вземат призове/аз участвам с три неща все пак/и мисля,че май точно тя беше със следващ резултат.Ако сте съгластни ....

# 106
  • Мнения: 1 884
Я, бързо слагай лентичката на победителя!!!   bouquet
Аз ще пратя второто масто на Катето!  Grinning

# 107
  • София
  • Мнения: 6 743
Ауууууууууу, твоите награди са по-хубавиииииии (шаренки)  Cry Трябваше да се потрудя повече  Laughing

# 108
  • Мнения: 1 884
Ауууууууууу, твоите награди са по-хубавиииииии (шаренки)  Cry Трябваше да се потрудя повече  Laughing
Joy Joy Joy Да ме убиеш, не съм си и мислела, че ще ги правя, пък ще си и закача.
Шаренки са, защото ги правих с голямо желание.  Grinning

# 109
  • София
  • Мнения: 6 743
Аааа, ти щото не учавстваш в категория снимка и за това моята не е шаренка  smile3534 smile3533

# 110
  • Мнения: 1 884
Аааа, ти щото не учавстваш в категория снимка и за това моята не е шаренка  smile3534 smile3533
Joy Joy Joy
Ще ме убиеш, знаеш ли колко се чудих какво да направя за снимката. Сигурно три пъти правих и трих, `щото не ми подхождаше за категорията, нали е по-сериозно - снимка от България. Затова го направих като пейзаж.

# 111
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
за "Реклама на България"

1.IvelinaAtanasova
2. Вечерница
3.SheDevil
4. MiRa_55
5.MaDMamA
6.gabby
7.Димика
8.Ани 69 второ място 36 гласа
9.Ани 69 първо място 39 гласа
10.Ани 69 трето място 35гласа
11.Вечерница
12.Вечерница
13.Дамаянти
14.Contesa
15.katyadjin второ място 36гласа

ето го и класирането с последния автор  Grinning
дяволке наградите са хтрахотниииииииииии   bouquet

# 112
  • Мнения: 11 307
А аз може ли да попитам защо точно тук никой не е критикувал или изказвал мнение по творбите?
Я се стегнете и кажете по една дума - кой на кого кое точно му хареса или не хареса.
Нали в крайна сметка това е една от целите - да се поучим от грешките си.

# 113
  • Мнения: 1 258
Какъв хеттрик за Ани.  bouquet
Нямам време да изкоментирам поотделно.И не ми се сърдете,моля,но повечето от колажите са от онзи тип картички,които всеки ден срещаме по стелажите и които аз винаги избягвам да си купя.Много стандартни като визия и като поднасяне на факти.Според мен така предложена една реклама остава незабелязана.Може би е свързана с някакъв сантимент,който само ние,българите, си го разбираме,но е несмилаем като реклама
Аз съм за агресивната реклама в случая.Нещо,което те кара да го запомниш като визия.Не че мога да го изпълня,но си представям какво би ме впечатлило.Или ако не е нещо супер нестандартно и революционно,то тогава в прости думи:Елате на Черно море!-хоп морето на картинка и готово.
Представям си например поредица от билбордове със страхотни портрети на хора-всякакви-различен етнос,възраст,професия,начин на обличане,стил...Усмихнати,загадъчни,носещи своя аромат,канещи някого да вземе частичка от техния свят....
Разсъждавам си просто...

# 114
  • Мнения: 56
Моите поздравленияяя...!!!   bouquet
Радвам се, че моите Фаворити печелят  Hug

# 115
  • Мнения: 1 299
Бих дала глас за 9, въпреки че вече не мога...

# 116
  • Мнения: 11 307
Какъв хеттрик за Ани.  bouquet
Нямам време да изкоментирам поотделно.И не ми се сърдете,моля,но повечето от колажите са от онзи тип картички,които всеки ден срещаме по стелажите и които аз винаги избягвам да си купя.Много стандартни като визия и като поднасяне на факти.Според мен така предложена една реклама остава незабелязана.Може би е свързана с някакъв сантимент,който само ние,българите, си го разбираме,но е несмилаем като реклама
Аз съм за агресивната реклама в случая.Нещо,което те кара да го запомниш като визия.Не че мога да го изпълня,но си представям какво би ме впечатлило.Или ако не е нещо супер нестандартно и революционно,то тогава в прости думи:Елате на Черно море!-хоп морето на картинка и готово.
Представям си например поредица от билбордове със страхотни портрети на хора-всякакви-различен етнос,възраст,професия,начин на обличане,стил...Усмихнати,загадъчни,носещи своя аромат,канещи някого да вземе частичка от техния свят....
Разсъждавам си просто...
Нещо такова направиха миналата година германците преди световното с инициативата "Ти си Германия"
Много беше готино, щото ползваха всякакви известни личности от всички области, снимани между хората.

# 117
  • Мнения: 2 591
изпуснала съм гласуването, но моите фаворити са 8 и 9  Peace

Общи условия

Активация на акаунт