Месец юли вече си тече и доста бебета ще донесе!!! (02.07 - 08.07)

  • 14 427
  • 356
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 3 524
Моргии стискам пиле-пръсти задни бузи въобще всичко що може да се стиска.и да кажеш после как е минало и как сте ти и бебо. Hug Hug Hug
Аз пак недоразбрал май.... newsm78 Ама стискам палци разбира се и погалих корема, ти погали твоето! Hug
Прити, привет миличка, отдавна не си е появявала ама доколкото помня на 15-16 си идваше мъжа нали?  Peace И тогаваааа  Praynig Praynig Praynig

# 46
  • Видин
  • Мнения: 961
Моргенце, успех мила!Знаеш че ние всички ще сме с теб! newsm10 newsm10 newsm10 Hug Hug

# 47
Моргенце, успех мила!Знаеш че ние всички ще сме с теб! newsm10 newsm10 newsm10 Hug Hug
успех  Hug

# 48
  • Мнения: 712
Здравейте, мацки,
моята мини-ваканция свърши неусетно и сега съм пак на работа, което е ле-еко депресиращо  Blush затова веднага се позиционирах във форума, та да почерпя добро настроение и вяра!   bouquet
Тази седмица (тъй де, миналата) е имало много рожденици и именници и искам на всички да поднеса един голям букет   bouquet (представете си го такъв, какъвто го обичате, щото така и не се научих да качвам картинки  Blush) и цялата ми вяра и надежда, че най-мечтаното от всички нас тепърва предстои - съвсем скоро!  Hug
Специално за Стеф (нали разликата ни е само 4 дни, та те чувствам някак много близка  Blush) - честит рожден ден, макар и на патерици, мила! Пожелавам ти една прекрасна година, през която да сбъднеш мечтите си и да продължиш да мечтаеш   bouquet
Морги, стискам палци и вярвам, че всичко ще е наред с двама ви   bouquet
Имам питане, заради което съм доста притеснена  Sad От петък имам едно кафяво зацапване, което не се усилва, но продължава с потчи еднакъв интензитет, без да намалява, вече четвърти ден. Като си гледам графиките, утре ми е денят за цикъл, така че предполагам ще ми дойде окончателно. Притеснява ме, че такова зацапване ми се случва за втори път в рамките на 4 месеца, а за 12 години от както имам цикъл досега не се беше случвало. Иска ми се да знам на какво се дължи, мога ли да предприема нещо, има ли причина за тревога... Зацапването е кафяво, не розово, нито червено, освен по бельото го виждам и по тоалетната хартия. В петък правих тест - отрицателен. Не мисля, че може да съм бременна, но се притеснявам. Ако знаете някъде информация за нещо подобно, статии и т.н... искам да разбера на какво се дължи, от къде кървя и т.н Дано някой да има инфо  Hug Blush

# 49
  • Мнения: 155
Морги, стискам палци всичко да мине добре, чакаме те да се завърнеш пак при нас!
Голди, обещах ти снимки душко и ей ги на:
http://www.snimka.bg/photo.php?photo_id=3333726

Това обичам най-много да го правя на плажа!

# 50
  • Мнения: 9 077
Специално за Стеф (нали разликата ни е само 4 дни, та те чувствам някак много близка  Blush) - честит рожден ден, макар и на патерици, мила! Пожелавам ти една прекрасна година, през която да сбъднеш мечтите си и да продължиш да мечтаеш   

Душичка мила Hug
За питането ти: може да е нещо хормонално, но какво точно - само хормонални изследвания могат да покажат.
Ако си бременна, тестът е нямало как да отчете, било е прекалено рано, така че ако утре не ти дойде - вдругиден си направи още един.
  bouquet

# 51
  • Мнения: 1 446
Морги, всичко стискам, слънчице, да мине без проблем!

Жаклин, страшни аватари вадиш с днешна дата, искам да поздравя   bouquet

Муши и Елпет  Hug  Crazy ей така, без повод, щото си ви убичъм

# 52
  • София
  • Мнения: 3 789
Морги, миличка, стискам палци всичко да мине бързо, да е възможно най-безболезнено и травмиращо за теб и бебо да си остане където си му е мястото- в твоето тумбаче, а като дойде време да излиза- ще е бързо и безболезнено!
Роксан, а ти с тези няколко "цветни" дни.....дали се консултира с док?
Елпет, как е шкемби? bowuu Поразмества ли ти карантийката? Mr. Green Сигурно вече и юнака брои дните до срещата с мама:))
Славундер, благодаря за стиснатите палци! Peace Така и не щеш да ми кажеш- какво ти нашепват звездите за мен? newsm78 знам, че все хубави неща, ама сподели с кака си! Hug
А някой знае ли какво се случва с Анджела81? Да не е заминала на море? Тя нещо разправяше на срещата, ама явно само е минало покрай ушите ми!
Момичета, при мен нищо ново.... Продължавам да си меря Т, нямам симптоми за каквото и да било newsm78 Не знам.....Ще чакам....! Ако до събота- неделя не цъфна- мога и да се замисля за тест! Катето, моля ти се  Stop само не ме подкукоросвай, душицо, защото на мен са ми слаби ангелите и малко ми трябва! Naughty

# 53
  • Мнения: 3 372
Стискайте ми палци утре сутрин за теста Praynig За сега няма нищо Praynig Няма я гадината, а и няма признаци да дойде Peace Днес умрях от главоболие, пих парацетамол, защото знам, че може Peace Виеше ми се свят и изгубих апетит, което по принцип на мен никога не ми се случвало по никакъв повод Praynig Дано тези неща да са за хубаво Praynig

# 54
  И на мен ми закаснява вече 3 дни.Правех си тест за бременост но ми показа отрицателен.И се чудя дали зависи от теста на коя марка е или наи лошото ще си чакам цикъла.Мисля утре ако не ми доиде пак да си направя.

# 55
Стискайте ми палци утре сутрин за теста Praynig

# 56
  • Видин
  • Мнения: 961
Жаклин, страшни аватари вадиш с днешна дата, искам да поздравя   bouquet

Слав, благодаръ! HugГледам твойте и се вдъхновявам...та реших да се поразровя и този ме грабна от пръв поглед Rolling Eyes Grinning

Мацки, цун и гуш за лека нощ  love001 Hug

Незнам защо всичко излезе в цитат... newsm78

# 57
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Стискайте ми палци утре сутрин за теста Praynig

Имаш от мен 4 стиснати комплекта палци  Laughing, дано утре се похвалиш!  Hug


Махтоб, не зависи само от лекаря, дали ще стане или не  Laughing Дори и всичко да е ок, имаш 25% шанс да бъде оплодена яйцеклетката, да се имплантира и да започне бременност.  Peace Ако само заради това не си доволна от лекаря си, не го сменяй все още.  Sunglasses

Морги, много късмет ти желая, и дано всичко мине успешно и бързо!  Hug И да пишеш после как е минало!

# 58
  • Мнения: 2 309
Верич,яка тема с идеална поправка PeaceСега остава да се запълни с положителни тестове за бременност!!!Като гледам надеждите не секват HugМоята също Flutter Praynig

# 59
  • Мнения: 129
Здравейте,момичета!Честита ви темичка  и успешно започване на седмицата.Аз малко късно се включвам,но докато се прибера от работа,сготвя и изчистя и ей ме на пред компютъра.А и мъжа ми като е нощна смяна и сън не ме лови.Стискам палци на всички,който тръпнат да видят двете чертички и на всички,които не са успели този месец.Моята лелка си е към края,така че ще се захващаме отново,макар че и да не стане сега съм решила да не си развалям лятото с негативни мисли.В края на краищата декември ни чака ремонт и нанасяне в ново жилище и ще е хубаво да помагам на мъжо.Това е засега от мен.Успех и целувки на всички newsm51

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 01:57 от kotetopet

Общи условия

Активация на акаунт