Гласувай за Реклама на козметичен продукт

  • 4 827
  • 118
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 084
'Щото обикновено се задълбавам върху техническото изпълнениеSimple Smile
Вечерница, 8 да не би да е твое?  Simple Smile))))

# 31
  • Мнения: 11 314
'Щото обикновено се задълбавам върху техническото изпълнение:)
Иииииииии, хайде де! Praynig

# 32
  • Мнения: 3 810
5, 8, 12...съжалявам че нямам време да ви изкоментирам... Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 15:11 от мимиту с кирилизация

# 33
  • Мнения: 377
Тук моят фаворит е номер 11. Още , когато я видях в сайта - мисля че беше пусната втора или трета ,разбрах , че тя ще бъде номер едно за мен. Гласувах още за номер 2 и 9.

# 34
  • Мнения: 11 314
'Щото обикновено се задълбавам върху техническото изпълнение:)
Вечерница, 8 да не би да е твое?  Simple Smile))))
Аз съм кому-ниСка и ни съ издавам Mr. Green

# 35
  • Мнения: 1 084
Добре, но да не ме биете виртуално Simple Smile))

1- Може и да се лъжа, да ме прости авторът, но имам чувството, че само надписите са негов елемент. Ако снимката е авторска, бравоWink Иначе е въздействащо, кой казва, че продуктът трябва да присъства на рекламатаWink)
2- Притеснява ме шампоанът в ъгъла, иначе е сладко и детско
3 - добра идея, малко лошо изпълнение, граматичната грешка не ме дразни Simple Smile), предполагам, че авторът не разполагал с по-добра снимка
4 - не знам защо си го харесах - може би защото е различно и с много, много чувство за хумор
5 - 5-минутна работа с фотошоп Simple Smile
6- 10 минути, пусто листо Simple Smile)))  Mr. Green
7 - повече ми прилича на рамка
8 - първият вариант беше по-добър, все още се чудя защо авторът избра този Simple Smile
9 - първоначално мислех, че е на Дяволинка, може би заради крилцата Wink), парфюмът стои малко неестествено, с малко трансформ нещата ще си дойдат на мястото. Без "кръгчетата" в горната част щеше да е по-добре... май
10 - надписът на парфюма е накривоSimple Smile) бих избрала малко по-нежни цветове на шишенцето. Иначе е много нежно...
11 - харесва ми, подушвам Дяволина Simple Smile)
12 - тук ми е най-трудно да коментирам - не мога да приема презервативите като козметичен продукт, видях в google и оригиналната кутийка на Okamoto (вместо мадама - орхидея ), заместването на Japan с BG (Made in BG) не е  направено добре. Но пък е купонжийско Simple Smile)
13-  мисля, че е на автора на 10 Simple Smile)използванa е една и съща роза  newsm78
14 - и на мен цветята ми стоят неестествено, странно защо възприемам парфюма като ваза (деформирала съм се, eй )
15 - ако снимката на детето беше по-добра... и преливането/блърването на цветенцата...

И след тази дълга тирада Simple Smile)) държа да отбележа, че всички показани неща са страхотни, защото в крайна сметка  най-важно е въздействието.
Не сме професионалисти, но за сметка на това предполагам, че всеки е вложил много старание и хъс Simple Smile Съгласна съм, че създаването на рекламен продукт изисква много време, проучвания и хора, но вижте какви великолепни неща създадохте само за няколко дни!

 

# 36
  • Primum non nocere !
  • Мнения: 1 526
Гласувах за  13, 10  и 7. Обичам парфюми , силни , страстни, съблазняващи. Гласувах за плажното масло, защото след 2 седмици си представям същата картина на плажа: малката ми калпазанка за седи зарита в пясъка с лопатка в ръка!  Mr. Green

# 37
  • Мнения: 11 314
Добре, но да не ме биете виртуално Simple Smile))

8 - първият вариант беше по-добър, все още се чудя защо авторът избра този Simple Smile


 
Няма да те бия, нито виртуално, нито иначе.
Признавам си, че реших, че е прекалено тъмно. Стоеше ми нечетливо, претрупано. Исках да стане весело, цветно, забавно. Ама .... се осрах на метеното  Embarassed

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 6 743
Добре, но да не ме биете виртуално Simple Smile))

8 - първият вариант беше по-добър, все още се чудя защо авторът избра този Simple Smile


 
Няма да те бия, нито виртуално, нито иначе.
Признавам си, че реших, че е прекалено тъмно. Стоеше ми нечетливо, претрупано. Исках да стане весело, цветно, забавно. Ама .... се осрах на метеното  Embarassed
Ама що се издавате сега  Crossing Arms
Или само аз си мисля, че конкурса е анонимен  Whistling

# 40
  • Мнения: 1 909
Ама що се издавате сега  Crossing Arms
Или само аз си мисля, че конкурса е анонимен  Whistling
Дисквалификация!  smile3513 Или отнемане на точки  Joy

# 41
  • Мнения: 1 080
Не не си само ти...и аз така разбрах, че е анонимен.

# 42
  • Мнения: 1 080
Дисквалификация!  smile3513 Или отнемане на точки  Joy

Ти пък сега  Wink

# 43
  • Вече в моята си приказка...
  • Мнения: 4 371
sage, благодаря за коментарите!

# 44
  • Мнения: 11 314
Ама що се издавате сега  Crossing Arms
Или само аз си мисля, че конкурса е анонимен  Whistling
Дисквалификация!  smile3513 Или отнемане на точки  Joy
Хахаха!
Нека си е анонимен. Нека ме дисквалифицирате. Нали е на олимпийски принцип.
Аз отивам да се срамувам, че се подведох и се издадох hahaha

Общи условия

Активация на акаунт