Помощ! Откъде прозорче за водомери!

  • 5 890
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • БГ
  • Мнения: 351
Нашата за 3 год. няма поражения.
Една приятелка като влиза за първи път в тоалетната след ремонта си помислила че е вратичка на шкафче и пусто  любопитство, ама успяла да я задържи Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=129150&photo=13
извинявам се за лошото качество на фотото от гсм

Последна редакция: ср, 04 юли 2007, 14:53 от De4i

# 16
  • Мнения: 1 152
Тази теми4ка стана малко рубрика "направи си сам"  Laughing
Можете да покажете сним4ици ако искате.
Аз си мисля на тези вратички, които са без панти и се изваждат целите навън не се ли очукват по края плочките като се вадят и слагат често?
Понякога инкасаторите като ги прихване идват всеки месец да засичат водомерите.............
Ние сме с такова прозорче-плочка и няма проблем. Винаги си го махаме ние и внимаваме.

# 17
  • Мнения: 22 842
Аз също не исках да слагам от тези пласмасови капаци и мъжът ми измисли на една плочка сложи дръжка и магнит от вътрешната страна и самата плочка става вратичка,но това е на стеничка от гипсокартон с която се скриват тръбите и вграденото казанче.
И при нас е така-плочка с магнити и отгоре малка дръжка,за да се отваря.

# 18
  • Мнения: 479
  Moмичета!  newsm51   love001  love001 smile3525

# 19
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
При нас е с вратичка от МДФ, с магнити - същият цвят и материал като шкафа под мивката. Изглежда като вграден шкаф и все едно има два шкафа в банята!  Peace

# 20
  • Мнения: 98
Цитат
  Значи се казвало ревизионен отвор....
Сигурно Ени ми говори за същата фирма, понеже видях, че имат магазин на Оборище.

  А баш!!! Обаче ми отне няколко дни докато се сетя как се казва -) Joy


# 21
  • Мнения: 1 174
Ех, момичетааа, сега много ме е яд, че не съм прегледала темата по-рано!Сложихме вече ревизионния капак - пластмасов и бял, а колко търсихме!...Не се сетихме за вариантите с магнитчета и плочка за покриване... Sad

Общи условия

Активация на акаунт