МНОГОДЕТНИ МАМИ 20

  • 19 438
  • 389
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 022
Ето ме и мен.
Да се похваля с моите умници.
Ади - БЕЛ : 5.339, математика: 4.607
Гого - БЕЛ: 5.821, математика: 4.643

Черпя всички ви.


 

И нещо за тези, които са на диета  Wink :



Успех на всички други кандидатстващи!

# 16
  • Мнения: 11 607
Феичке, желая от сърце на младежите да бъдат приети там, където желаят!Браво на родителите и техните отличници!Че то тези оценки...за мен са трепач!Вкусно беше.....

# 17
  • Мнения: 1 818
Феичке,браво на децата!Ах,тази почерпка,не можах да и устоя  bouquet

JuliS,да оздравявате бързо!
  bouquet

  bouquetАни69,благодаря ти за предложението да ми помогнеш с рамчици,но нямам време да изкарвам снимките.Децата тръгват в сряда.Мамите от темата Фотошоп ми направиха няколко и аз направих няколко,съвсем семпли са,но като за начало и това стига ... ето
ТОВА измайсторих за бабите,а снимката на тримата на плажа я направих голяма и в рамка.

  bouquetЦоцоланче,бягайте си прибирайте децата !

# 18
  • Мнения: 524
Ей сега ще пиша!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 552
Страхотен колаж, браво на Стоян! Всяка нова тема става все по-хубава.

Джули, дано малкият Яни да се оправя бързо. Като се сетя по това време имах такива изпълнения в двойна доза  Mr. Green

Ели, надявам се скоро получите хубави новини. Целувки на Криси!

Феичке, браво на дечицата за хубавите резултати! Та те са си направо отличници! Дано бъдат приети там където искат. Благодаря да почерпката, вкусно беше.

Свирче, имаш страхотни красавици. Да са ти живи и здрави!

Стела Мария, надявам се при теб всичко да е наред.

Иве, давай газ и не му мисли! Да ти кажа под секрет на ухо, че и аз карам като начинаеща. Имам кола от 3м  и книжка от 12г. Още не съм карала без мъжът ми и като замине ще си умра от страх сама с децата отзад.

Цоци, блазе ти, че ти ги няма децата. Как искам да си почина. Защо никой не ги искааааааа? Ами то във всички стаи има хора, не можем да се уединим като хората с мъжо, че скоро заминава.

Хайде чао,че ще питам децата не им ли се спи вече! Grinning

# 20
  • Мнения: 1 035
Сега седнах набързо да прегледам какво правите и как сте, и специално да предам поздравленията на мъжа ми за колажа на заслужилите и... чета за Джули и нейничкия Яни.Много и съчувствувам и я разбирам прекрасно защото преди два месеца и ние минахме този вирус.Сигурна съм ,че лечението е адекватно и скоро детенце ще се оправи ,Ако приеме бих и дала само съвет да не се притеснява ако Яни не  яде ,дори са ми казвали лекари че е по добре.Важното е да не се обезводни .Аз моите съм ги оставяла в такива ситуации само на глюкоза и то с дни и естествено бабишките- вода от сварен ориз и вода от сварени моркови, но ти сигурно знаеш. Желая скорошно оздравяване и дано не лепне и някой друг от къщи ,че у нас стигнахме и до тати.А тази учителка нормална ли е? Тя не се ли сеща че да оставиш тридесет и косур деца на изпит говори зле за нея като преподавател? #2gunfire Сега и честито на Пролетната фея и нейните дечица smile3501 smile3501 smile3501БРАВО!!!  Хубава почерпка  Лека нощ на всички.                     

# 21
  • Мнения: 3 323
Момичета, в къщи съм, добре съм.... Малко трябва да въведа ред и дисциплина, но много бързо се уморявам. Днес цял ден това правих - връщах си нещата на място и водих Дивна на консултация... Да се похвалим 7100 гр - +300 и 67 см .Утре ще пиша повече.
На всички празнували - Честито!

# 22
  • Мнения: 2 022
Добре дошла, Пешеходке. Радвам се, че вече си добре и си отново сред нас.   bouquet
Браво на Дивна - страхотни мерки.

# 23
  • Мнения: 487
Добре дошла Пешеходке!Бързо възстановяване ти желая!  bouquet
Браво на кандидатстващите ученици на Феичката! Hug
А пък аз да ви се оплача - днес карах като идиот....Разочаровах се сама от себе си!Като седнах инструктора отбеляза,че явно съм карала с мъжа ми ,щото си личало,добре съм се справяла демек.Обаче след няколко минути....давам газ като луда,карам предимно на трета и четвърта(включително и в завоите)...абе грам мисъл няма да разсъдя,какво трябва да направя.Утре дано да съм се стегнала малко и да се справя по-добре,че.....
Габи,много са хубави снимките - бабите ще се зарадват със сигурност!
Цоци,не така бе жена,не може само децата - нали знаеш приказката,че първо майката е срещнала таткото на децата и го е обкнала първо него.То любовта към децата си е една,ама и съучастника не трябва да забравяш.Я удари едно и се мятай на мъжа си,че после ще те яд,че не сте оползотворили времето,кото сте имали да сте си двамата. Heart Eyes

# 24
  • Мнения: 1 744
Поздравления за отличниците! Все така да жънат успехи! Peace
Добре дошла на Пешеходката! Hug
И аз с нетърпение чакам да дойде петък и да заминем с мъж ми в Свищов - далеч от всичкииииииии! Crazy
Целувки на всички и бързо да оздравява Яни - че в тия жеги наистина е ужасно! Hug

# 25
  • Мнения: 524
Пешеходке, лошото зад гърба ти!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Цоцоланче, понеже за девет години майчинство веднъж за 24ч. останах насаме с мъжа ми, не мога да разбера какво е да ти липсват децата. Или го разбирам- мама поиска да й ги оставя в Плевен за една седмица, но аз казах- Naughty

Наде, не съм споделила, но Свищов е родния ми град, в който съм живяла 18 години и в който от 4г. не съм се прибирала.... Cry

Джулка, не съм толкова деликатна като Ани, за да ти давам съвет само ако го искаш, тъй че карам направо- остави го дребса като не иска да яде. Тъкмо по-малко памперси ще сменяш  Mr. Green Иначе-бързо да се оправя!  Hug

Пролетна фея, много умни дечица, бе! Ама едното е тръгнало по-рано на у-ще май  newsm78
Това за мое успокоение, че си пускам средната на у-ще тази есен, а Мама Цоцоланка се опитва да върне здравия разум в главата ми...

Това с колажа е станало по-късно, защото тази сутрин се въртяха снимките от срещите ни. Браво, браво на Стоян . И на майка му  Laughing

# 26
  • Варна
  • Мнения: 2 305
Стела МАрия - пази се! Бъдещият батко е бил много мил.

Пешеходке, добре  дошла! Какво е туй изчезване по болници ни в клин ни в ръкав? Да си жива и здрава, че Дивното момиче - на, чакало мама, за хубави новини и добро прекарване!

Да се похваля и аз с каката ни
български - 5.464
математика - 4.286
Тя се ядосва, че можела и повече, но мисля, че и така ще й стигнат за там, където иска.

Феичке, браво на твоите, много добре са се справили!

Момичета, имам вече отговор от английската болница - ако осигурим формуляр/направление Е112 от нашата здравна каса, ще ни приемат безплатно, като ни определят час в рамките на 3 месеца (в Англия часовете не се дават лесно). Ако идем като частни пациенти, ще е по-бързо, но пък цените са едни - биопсията е 1000 паунда, превързването е 50 паунда, и разни други, ако идем за седмица, с лекота ще направим сметка от около 10 000 паунда. Леле, дано Здравната ни каса се навие да ги прежали тия пари и да ни издаде формуляра. Утре, тоест, вече днес почваме да проучваме какъв е тоя формуляр и през каква процедура трябва да минем, за да го вземем.
Само да се похваля още - едната голяма рана на гърба е почнала да епителизира. Отдавна нищо не ме е радвало така! Детето е в прилично състояние, днес ще му вземем и контролна кръвна проба. Не е излекуван, то излекуване няма, но дали от положителната енергия, която всички му пращат, дали от лекарствата, но явно има някакво възстановяване. Сега ми спи на коленете, котенцето малко.

Мамо Цоцоланке, ще ти се караме! Да си мома англичанка и да си губиш времето в напразно страдание по децата. Те ще си дойдат много скоро и тогава ще съжаляваш, че не си оползотворила за себе си тия спокойни дни! Я мятай разходки, фризьор, гимнастика, приятелки, Лъчо, театър, концерти, и каквото ти душа сака! Че малко остана.

Габи, страхотен колаж! Много мило ми стана като си видях малкото мишле в ъгъла. Поздрави на Стоян!

# 27
  • Мнения: 524
Тъкмо мислех да лягам. По- хубава новина за лека нощ не съм и помисляла. Дай боже,Ели, нещата да поемат по правилния и необходим път!
Нали чете какво писа Дидка в предната тема- за литургията и свещичката за болничките ни деца. Брех тези англичани- сигурно ще обърнат внимание на Криско по- бързо от нашите лекари.
Не мисли за парите! Мисли само за бебока и вярвай, че ще справи. Ненагледен хубавец на мама...

# 28
  • Мнения: 11 607
Ели,колко много се радвам за Криси!!!Желая от все сърце това да е първа крачка във вашата радост и положгението на Криси да е такова,че да му позволява да води нормален живот! Няма да спираме да се молим за него и аз вярвам,че Господ ще му помага където каквато нужда има!

След такава хубава новина, не желая да чета повече форума,а така блажено, с усмивка на уста да заспа сладко-сладко......Ели, прегръщам и теб горещо......Да ви приемат също така където искате след 7 клас....Поздравления и за резултатите там.....

Ох, пак започват да ми липсват мами.....

Перке, няма да те оставя на мира докато не се вразумиш.......Не гледай хорските деца...гледай си твоето гардже......На училище се тръгва от 7г. в България,а вие 7 навършвате 2008г., така че и тогава в 1 клас...Сега все още не сте на 7...ако ви зададат такъв въпрос в Горчиво ще ти каже Къци Вапцаров,че се гледат навършените години,а не на колко ще стане...А и явно не само тройката семейства е зле с математиката, Перка също е зле......Иначе вярно гледаш...сутринта още бе другата снимка...Колажа по-късно го качих.......

Пешеходке, с бавно темпо се възстановявай сигурно и качествено! Ивата....продължавам да не се движа по улиците.....

Илиева, я децата да ги разпределиш за малко,че вие с Илиев така насаме да останете...

Наде, поздрави на Свищов!При кои по известни преподаватели имаш изпити?Успех и на теб!

Лека нощ!  bouquet

# 29
  • Мнения: 2 270
Добро утро момичета.
Хубаво е денят ти да започне с чудесната новина на Ели за малкия Криско.Дай боже всичко да стане бързичко и безпроблемно
Пешеходке-добре си се завърнала и никакви болници вече
БРАВО НА КАНДИДАТСТВАЩИТЕ-ЧУДЕСНИ РЕЗУЛТАТИ Hug Hug
Златоперке-и аз като Цоци ще започна да те убеждавам,че най добре си е детето да си е с набора.В ущилищна възраст има доста неща за които не класа а набора се гледа и тогава може детето да се почувства не в свои води.Един прост пример ще ти дам.Моята дъщеря ходи на плуване от първи клас.Тренира с едни и същи деца вече 4 години.От миналата година републиканските състезания в които участват са по набори и ако я бях дала по рано на училище  тя щеше да е в пети клас и ще трябваше да се състезава и да ходи по лагери с деца които не познава.Друг пример-Записах я това лято в една детска академия в която децата се разпределят също по години, а не по класове.Те са няколко приятелки от един клас,но едното момиченце е по малко/тръгнало по рано/и него не го взеха.Голям рев падна и големи разправии след това.Мога да ти дам доста такива примери при които се разделят децата на набори.Та Йоана също е родена през февруари.Знаяше перфектно да чете и пише,още в предучилищна решаваше задачите с повишена трудност от изходното ниво по математика за 1 кл.Тя беше готова не в първи а направо във втори да постъпи ,но аз прецених,че по добре да си я оставя с набора,а годината да си я оползотвори за други полезни неща.Ходеше до обяд на детска градина/повтори 4 гр/и след обяд я водих при една моя позната учителка,с която учеха английски,заниваваше я с театър и други интересни неща.Не съжалявам нито за миг за това,че не я дадох по рано на у-ще/ТО НЯМА КЪДЕ ДА ИЗБЯГА/

Момичета правило ли ви е впечатление ,че многодетните мами си личат по разсъжденията в различните теми от форума.Особено от мамите с едно малко дете.Почти винаги когато видя нещо което все едно аз съм го писала то има намесена мама с 3 деца

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 07:39 от ani69

Общи условия

Активация на акаунт