Дъжд от Юлски бебенца вали, виж ги колко сладки те били

  • 13 254
  • 290
  •   1
Отговори
# 285
Здравейте, мили мами!
Честито на всички нови майчета. Виждам, че всички сме на един хал.Бебка вчера ни побърка от рев. Цял следобед пищеше. То на ръце не я държахме, то вода ли не давах и в количката седя до като в 9 часа мъжа ми не каза да я пробвам и да и дам да яде от двете гърди. Открихме къде бил проблема  - гладна била. Аз се бях обезводнила от жегите и като се налях едно хубаво след това през ноща бях като млекоцентрала. Детето спи спокойно и аз спокойна. Така че наливане с каквото се сетите и може и на вас да помогне за кърма.
Писах вече, че и ние сме с колики и давам Инфакол. Жълтеницата я преболедувахме вече, но давах много вода със захар. На 100 мл. вода 2 чаени лъжички захар. Чао за сега, че напълнихме памперса и отиваме към банята.

# 286
  • в мечтите си
  • Мнения: 123
Мерси NaMeLeSz4е тогава след консултацията пиши ко са ти казали...аз сега лягам да спя.Следобед ще ходя да понапазарувам разни сухи неща дето Рени спомена...
Лек ден на всички! Тук беше така хладно...сега пак напече  Sad

# 287
  • sf
  • Мнения: 10 081
и аз давам от двете гърди почти всеки път. много неспокойно спи, а гърдите само сутрин ги усещам много твърди. през деня като яде през 1-2 часа и нищо не се събира
почва да ми писва с тва кърмене  Embarassed

# 288
  • Мнения: 640
Искам да питам за пореден път дали има такива, дето замръзяват кърма и трябва ли да се пастьоризира преди това. Четох разни неща из нетя, дето уж трябвало да се пастьоризира кърмата преди да влезе в камерата. А аз да ви кажа, че докато бременеех постоянно смърдях на пот от тея хормони и жеги. Сега обаче мириша на кърма...

# 289
  • Sofia
  • Мнения: 523
рени, мисля че не трябва да се пастьоризира.
моя син съвсем отказа да суче ...
сега се цедя и ще му дам шише на следващото хранене

# 290

Общи условия

Активация на акаунт