На колко месеца?

  • 1 402
  • 19
  •   1
Отговори
  • Мнения: 27
Мами,помагайте!Харесала съм лятна количка,но с наклон 60 градуса,а бебка е на 5 месеца.Подходяща ли е за нея?

# 1
  • Русе
  • Мнения: 2 354
моят съвет е да изчакаш още месец поне

# 2
  • Мнения: 2 950
Ми то 60 градуса не е ли полулугнало? Май става  newsm78

# 3
  • Мнения: 1 371
Става, нали не е напълно изправена.
 Peace

# 4
  • Мнения: 305
Нашата педиатърка ни беше посъветвала да започна да слагам детето да сяда след 6 навършени месеца, а в количка седнал след като се научи да седи стабилно- около месец по-късно, защото си променя позицията в количката когато се движи и друса по неравните ни пътища!

# 5
  • Мнения: 1 877
Нямаш проблем!И двамата от 5-тия месец ги сложих в такава количка

# 6
  • Мнения: 5 103
Според мене е малко рано.

# 7
  • Мнения: 1 207
Не е проблем. Peace

# 8
  • Мнения: 91
Питай си педиатърката ако искаш! Нашата на пет точно ми каза да я слагам полулегнала, защото всичко вече ги впечатлява и седеше за около 5 минути мирна.

# 9
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Може би става, ако е полулегнало, но за твое лично спокойствие се посъветвай с педиатърката си  Peace

# 10
  • Мнения: 5 362
Аз слагах Калина на 6 мес. в полулегнало положение.

# 11
  • Мнения: 344
Не се притеснявай.Това е полулегнало полужение.Е моята е такава.Малката се е научила да се изправя сама от такова полужение.Според мен е полезно на тази възраст за да се мъчат да сядат сами.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Щом има полулегнало положение, не е рано  Peace

# 13
  • Мнения: 1 264
Подходяща е. Peace

# 14
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
pdivanova, ако на детенцето ти все още му се случва да спи в количката, при наклон от 60 градуса ще му е доста неудобно. Ако ще ползвате количката за кратки разходки без заспиване в нея, просто иди в магазина с детето, сложи го в количката и прецени как се чувства.

Общи условия

Активация на акаунт