Рицарки на бялото кантарче 2.07.- 8.07.

  • 14 907
  • 463
  •   1
Отговори
# 45
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Както писах и в старата тема преди малко, вече твърдо съм 55 кг.  Rolling Eyes
Пишете ме при задържащите, спирам със слабеенето. 

# 46
  • Мнения: 9 865
Както писах и в старата тема преди малко, вече твърдо съм 55 кг.  Rolling Eyes
Пишете ме при задържащите, спирам със слабеенето. 
Честито!
Много се радвам за всички и ви завиждам съвсем откровено!!! Hug

# 47
  • Мнения: 84
Zdraveite moje li i az da se cklucha pri vas.. namerih edna dietka dnes v koqto pishe che za 10 dni se svalqt 10 kg i bih iskala da polucha nqkakvo mnenie ot vas ako e vuzmojno Simple Smile

Ден 1-  Един килограм  варени картофи със сол

Ден 2- Един килограм варени кренвирши (от месо -леки с Пепи Simple Smile)))

Ден3 – 5 яйца и 2 кофички кисело мляко (яйцата да НЕ се ядат наведнъж)

Ден 4- Един килограм  сирене

Ден 5- Един килограм варено пилешко месо

Ден 6 – Един  литър прясно мляко и две кофички кисело

Ден 7 – Един килограм ябълки

Ден 8 – Един килограм кашкавал

Ден 9 – Един килограм зеленчуци

Ден 10 – 5 кофички кисело мляко

Dali shte ima nqkakuf efekt?!? newsm78

# 48
  • Мнения: 9 865
Марина, това звучи налудничаво, меко казано.
Тук няма да срещнеш ентусиасти за такъв тип диета.
Ние не сме толкова моногамни! Peace

# 49
  • София
  • Мнения: 1 642
Марина никой тук няма да одобри диетата, която си пуснала. Задай си въпроса не колко ще свалиш, а колко ще върнеш като започнеш отново да ядеш.

Последният път, когато свекърва ми опита подобни диети изпадна в такова безпомощно състояние от глад, че ми уплаши окото. Хипогликемичен шок ли получи незнам, но направо беше като парцал, а ефекта в кг беше 2 кг за пет дни - дали си струва жертвата, а? newsm78

Забравих, Умма браво!!! Супер!!!

# 50
  • Мнения: 84
Dobre blagodarq mnogo.. otkazahte me ot tazi dietka.. a primerno ako sum 1 sedmica na kiselo mlqko dali shte moga da svalq 2 kg.. shtot mi trqbvat speshno do ponedelnik  newsm78 #Crazy Joy baby_neutral

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
 newsm43

# 52
  • Мнения: 5 873

Вещи,ко стана м? Laughing

аз оплесках работата-след салатата ,малко боб(уж само щях да го опитавам,пък то... Embarassed),че и малко сладолед(уж и него само да опитам... Embarassed)

 Blush

# 53
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064

Вещи,ко стана м? Laughing

аз оплесках работата-след салатата ,малко боб(уж само щях да го опитавам,пък то... Embarassed),че и малко сладолед(уж и него само да опитам... Embarassed)

 Blush

Виж за сладолед не се сетих, значи само с него не съм прегрешила  Joy

# 54
  • Мнения: 5 873

Вещи,ко стана м? Laughing

аз оплесках работата-след салатата ,малко боб(уж само щях да го опитавам,пък то... Embarassed),че и малко сладолед(уж и него само да опитам... Embarassed)

 Blush

Виж за сладолед не се сетих, значи само с него не съм прегрешила  Joy

 hahaha hahaha hahaha


Marinaaa,прочети темите,виж кой каква диета или рижим спазва...
Насочи се към Дюкан-горещо препоръчвам,или ВМ НВД-има цели теми  на първа страница.
иначе-добре си дошла.Пиши -години,ръст,кг ,цел....имам чувството ,че си мъничка,а? Grinning

И моля те пиши на кирилица.


Румянке,миракъл-да те начеша ли сега с тоз твоя понеделник! Crossing Arms

Танчето и Айчето пак ми се губят... Crossing Arms

Литълчо   Hug

Диче,как е малката?

# 55
  • Мнения: 2 492
Цитат
ААа, на Непукиската исках да пиша: за плодуването - първо за килограми за сваляне, можем да говорим само първия път като се прави; второ - трябва да се прави повече от 7 дни за да има ефект към определена болест- аз имам мигрена и обикновено си правех гладувания от порядъка на 15-25 дни; повлиява ми много добре, но не е панацея след известно време пак ми се появя мигрената;
трето - ЗАХРАНВАНЕТО Е МНОГО ВАЖНО! ако не се направи както трябва може да си навредииш ужасно много на здравето!
Искам да ти изкажа искреното ми възхищение за самочувствието! Наистина много ти се кефя за това! Аз никога съм го нямала и винаги ми е било проблем! Като сваля някой килограм се чувствам добре, ден-два и после пак като се погледна в огледалото и ужас сякаш виждам слон, при това грозен  Затова трябва да си имам самочувствие и да си се обичаме и да не се подценяваме! Аз се опитвам последно време да го постигна ама нещо не ми се получава.


Силви да ти отговоря тук -  за плодовете всичко ми е до болка ясно ... въобще няма диета , режим или "начин за живот " на който да не съм била привърженичка за определено време .
Проблема при мен не е това , че не мога да отслабна - проблема е , че не мога да си задържа килограмите .
И двата пъти когато успявах да се видя слаба беше за по няколко месеца , после ставаха едни катаклизми в живота ми , сполетяваха ме едни болести и така ... някой отгоре не иска аз да съм слаба и ми пречи с всички сили ( това къде на бъзик , къде сериозно ) .
Последните ми около 25 -  30 килца , които ми разказаха играта дължа на едно лечение от едни компетентни лекари , но и за това не ми се говори .
Аз винаги съм била пухкава , но лекарите се погрижиха да стана - дебела !
За плодовете и аз се замислям дали да не направя 20 дена с лечебна цел , знам какво ще направят с отслабването почти нищо .
Аз на плодове почти не свалям , просто на въглехидрати няма как и да сваля де , нещо реално .
Но затова пък съм втори ден на плодове и , о чудо днес вечерта кръвното ми от рекордните 110/170 e 80 / 120 , отделно краката не ме болят толкова - още не се знае какво точно ми стана на единия крак . В сряда съм на съдов хирург и на ревматолог - ще видим кое от двете е .

Захранване ще си направя на 100 % , даже аз съм малко по вманиачена и колкото дни съм била на плодове , толкова и се захранвам , защото си спомням за един братовчед на майка ми , който почина от преплитане на червата .  Sad
За самочувствието - какво да ти кажа , това нещо се гради още от детска възраст .
Затова трябва да поощрявате децата си и когато видите , че се справят с нещо да им го казвате , а не да си траете . Моето самочувствие не зависи от това как изглеждам основно , това също е фактор , но за мен доста на по заден план .
Поживях  извън България и  ми се отвориха очите , за тукашните ни болни амбиции за тънка талия и често празна кратуна .
Та от скоро отново тук , се мъча да се нагодя към обстановката - първата разходка по Витошка ме върна към действителността де .  Crazy
Айде отивам да зубкам , ноща е моя - утре имам два изпита  .
Само ми кажете , с кой болен мозък се записах да уча магистратура тук ? Не ми отговаряйте - риторичен въпрос .  Mr. Green

Последна редакция: пн, 02 юли 2007, 23:47 от nepukistka

# 56
  • Мнения: 2 492

Вещи,ко стана м? Laughing

аз оплесках работата-след салатата ,малко боб(уж само щях да го опитавам,пък то... Embarassed),че и малко сладолед(уж и него само да опитам... Embarassed)

 Blush

Алоууу к`ви са тия бобове и сладоледи - някои хора седим гладни , не ти ли е жал ? smile3516

А в нас правиха барбекю - как мирише ви е бедна фантазията , едни салати , едни пържоли и ако не бях започнала плодовата одисея щях да мога да си хапна , защото си е диетично .
Накрая за мен остана да измия съдовете - бонус !
Сега се наливам със студена вода , защото се усетих че днес съм едва на един литър , а това на моите кила е все едно да съм изпила една чаша .  Blush

# 57
  • Мнения: 5 873
Алоууу к`ви са тия бобове и сладоледи - някои хора седим гладни , не ти ли е жал  smile3516

 Blush

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 14 064
Алоууу к`ви са тия бобове и сладоледи - някои хора седим гладни , не ти ли е жал  smile3516

 Blush
Ми яжте де, кви са тия плодови гладни дни  Twisted Evil Барбекю имало, салати , пържоли, пък тя гладна  Party

# 59
  • Мнения: 2 492
Алоууу к`ви са тия бобове и сладоледи - някои хора седим гладни , не ти ли е жал  smile3516

 Blush
Ми яжте де, кви са тия плодови гладни дни  Twisted Evil Барбекю имало, салати , пържоли, пък тя гладна  Party

Еми слабеем , не може да ядем боб , нито сладолед ... ама ще се консултирам и с някой друг диетолог , може пък и да може и така .  Joy

Общи условия

Активация на акаунт