ударих му главичката в ръба на стената

  • 7 750
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
Моля Ви кажете дали би могло да има някакви последствия,както си го носих и без да искам му ударих главичката в ръба на стената,даже се чу как се удари,поплака си ама съвсем малко и най вече защото му се спеше.

# 1
  • Мнения: 307
Не се притеснявай, щом не е плакал много и си е заспинкал, най-вероятно нищо му няма. И на мен ми се е случвало да ударя главичката на моя син без да искам, но слава богу без последствия. Все пак го наблюдавай за по-странно държане, повръщане, но едва ли му има нещо  Hug А сигурно е проплакал, защото се е уплашил.

# 2
  • Мнения: 176
И аз мисля, че няма нищо страшно, бебенцата не са чак толкова крехки създания   newsm10

# 3
  • Мнения: 305
в първия момент нищо-само гледаше и после започна да реве,но след 3 мин.заспа,до сега нито е повръщал нито нищо,гукаше си на играчките и се смееше явно не се е отразило по никакъв начин.Благодаря ви за отговорите,лека вечер и послушни бебчета

# 4
  • Мнения: 244
Не се притеснявай,и аз понякога без да искам му удрям главата Embarassedлекичко

# 5
  • София
  • Мнения: 276
Наблюдавай дали не спи повече от нормалното.
Иначе наистина - те май не са толкова крехки колкото ние си мислим  newsm78

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 2 350
и аз съм го удряла в ръба на бюрото, даже и от спалнята падна на скоро и тогава също мислех да пускам такава тема  Grinning
Гледай да не е сънено бебчето повече от нормалното!
Моята педка все казва, че природата си знаела работата - и за това главите на бебетата били меки  Laughing

# 7
  • Мнения: 68
Наблюдавай за необичайно поведение-спинка ли повече, повръща ли...., но ако ще се чувстваш по-сигурна заведи бебчо на лекар.

# 8
  • Мнения: 990
Наблюдавай за необичайно поведение-спинка ли повече, повръща ли...., но ако ще се чувстваш по-сигурна заведи бебчо на лекар.
Peace

# 9
  • Мнения: 1 044
Мой колега, подхвърляйки тримесечното си бебе във въздуха-бебето много харесвало да си играят така - го изпуска направо на земята ShockedРев и писъци е имало, бащата е бил в прединфарктно състояние.  ShockedВеднага са отишли в Пирогов, прегледали са бебето-нищо му е нямало.Сега е на близо 4 години и наистина нищо му няма. А колко случея още знам за паднали от количката си деца! Гадничко е, но непрекъснато се случва. Колко още ще се удря и ще пада-направо няма да повярваш! Както се казва, бог да ги пази децата от сериозни травми!

# 10
  • Мнения: 1 733
Не се притеснявай, нищо му няма на детенцето Simple Smile

# 11
  • Мнения: 867
Оххх и аз съм  я удряла така Sad А последния път преди няколко дена от вратата на колата като я слагах в стола. Направо за убиване съм. Ама няма страшно, това са лекичи удари. Виж ако падне от високо а твърдо, тогава е добре да се отиде да се направи снимка.

# 12
  • Мнения: 6 164
Уф, и аз поне 5 пъти вече така. ooooh! Докато го нося, влизайки в стаята му я удрям в касата. Sad

# 13
  • Мнения: 3 499
По принцип след удар в областта на главата не бива да заспива поне 1 час, трябва да се следи за сънливост, повръщане. Според мен не си го ударила чак толкова силно, но ти казвам за в бъдеще да си знаеш. Моята е падала няколко пъти на главата си като почна да ходи. Педиатърката каза, че главата е най-здравата част от тялото, така че няма страшно.Още колко пъти ще пада или ще се удря. Просто го следи, а ако се цепне мястото задължително трябва да се потърси лекарска консултация.В твоя случай мисля че не е необходимоо.

# 14
  • Мнения: 4 915
По принцип след удар в областта на главата не бива да заспива поне 1 час, трябва да се следи за сънливост, повръщане. ...
Точно така. Добре е да се знае. 

Общи условия

Активация на акаунт