Колко мляко консумирате?

  • 11 081
  • 174
  •   1
Отговори
# 45
  • там нейде .............
  • Мнения: 647
в промишлени количества  Mr. Green
особено сега в жегите - пием само айрян и таратора е задължителен

# 46
  • Мнения: 5 362
Да, Боженци съм го чувала, но тук в София за съжаление никъде не съм го виждала.
Страхотно е Peace
От както го има на пазара само от него купувам и не искам и да чувам за друго мляко Grinning

# 47
  • Мнения: 1 674
Сташно много мляко консумираме. EmbarassedМомчетата изпиват по 1л прясно на ден - на закуска с какао, после си правим шейкове. А киселото, май ни се пада по една кофичка на всеки, значи по четири на ден. Прясно купувам Елби напоследък, много съм доволна. Преди купувах Мегле. Кисело взимам на Герма, след като прочетох сравнителния тест на млеката http://www.bnap.org/srawnitelni-testowe/. Тук има и други тестове на продукти, ако се интересувате. Киселото мляко е в края на страницата.

# 48
  • София
  • Мнения: 6 780
Винаги имаме кисело и прясно мляко в хладилника,както и сирена и кашкавал,защото се консумират ежедневно .Киселото и прясното са Верея  bowuu.

# 49
  • Мнения: 1 612
Обичам и кисело и прясно. Купувам и от двете и ям/пия всеки ден.

# 50
  • София
  • Мнения: 7 753
Не ям никакво мляко.

# 51
  • Мнения: 452
До скоро ядях киселото само в таратор или с някакво друго ястие, а прясното с кафе като фрапе. След като родих незнам какво ми стана, изяждам по 2 кофички дневно. Мъжа ми пък може да изпие по 2 литра прясно на ден.

# 52
  • Мнения: 431
Без кисело и прясно мляко не оставаме в къщи  Naughty  Особено сега лятото много често правя таратор.

# 53
  • Мнения: 2 922
Без кисело и прясно мляко не оставаме в къщи  Naughty 

И ние също.
А отскоро открих Био мляко и го обожавам  Crazy
Купувам и Елена, и Роса.

# 54
  • Мнения: 6 958
Кисело мляко 1 път на седмица-две (Елена), а прясно никога  Peace

# 55
  • София
  • Мнения: 10 825
Прясно мляко - детето пие в огромни количества. Аз си слагам в кафето. Мъжа ми - изобщо не пие, само ако е в някакво ядене. Купувам пълномаслено, UHT. Купуваме по 4-5 литра седмично.
Кисело мляко - пак най-вече детето, но и мъжа ми хапва от него.  Купуваме  рядко - не повече от 3-4 кофички седмично.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 817
3-4 коф. кис. мляко на ден и по 1-2 л.прясно
Само аз - минимум 2 коф. кис.мляко и 1/2л прясно.

# 57
  • Мнения: 1 427
Доста, и най-вече кисело. Дъщеря ми много яде. Поне 2 кофички на ден изяждаме. Взимам на Герма, Пършевица, На дядо.... С поне 3.6% масленост.

# 58
  • Мнения: 187
Без кисело и прясно мляко не оставаме в къщи  Naughty  Особено сега лятото много често правя таратор.
Кисело мляко - Култура 0.1%, Бор чвор 2%
Прясно мляко - My day 1.5%

# 59
  • Мнения: 2 829
литър прясно  и по 1 кофичка кисело Peace

Общи условия

Активация на акаунт