Отговори
# 30
  • Мнения: 423
Добро утро на всички!!! Аз кафе не знам как се сервира, ама имам ужасно голяма нужда от такова
Ей хора, не мога да спя!!!!!!
Будувам по цяла нощ, а през деня трябва да съм супер в час, а аз едвам стоя! Днес съм дошла на работа в 7.30!!!вместо в 9, защото съм станала от 5, а мъж ми го няма и на мен ми е скучно.
На всичкото отгоре, имам проверка от висшестоящите!!!! които сметнаха че не съм се наспивала от психическо напрежение в работата??!!!Ехо - о-о-о тия у ред ли са бе???? Те корема ми не го ливиждат????? И вместо да си говорим кога най после аз ще мога да изляза в болничен, кой ще ме замести и разни други подобни наистина  важни неща(за който не знае, аз ще работя докато родя), тия олигофрени ми обикалят тука и ми дрънкат, защо нямало топла вода в офиса??!!! (за какъв..... ми е тая топла водя не е ясно), как трябвало да се сменят ключовете и контактите #2gunfire и не съм ли видяла досега че имаме проблем със сифона в банята, който течал #2gunfire Абе хора, не искам да ви казвам от коя част на страната са тия ......ама честно казано без да се обиждат мамите от там, те на луната ли живеят????!!!!Не ми ли виждат сенките под очите, подутите крака???? Да не говорим за това че се скъсвам от работа, с малко хора(колеги имам впредвид) и вместо да мислим как да оправим проблема с *********** текучество, основано предимно на ***********им правила и условия( защото всъщност аз съм единствения служител който не може да се оплаче от условията) ние си говорим глупости!!!!!!! И когато се наложи един единствен път за 5г да помогнат при решаването на някакъв проблем възникнал с клиенти, и те са тук, ми вдигат рамене и ми викат, " Ама ние в момента сме на среща, решете си проблема сами" И всичко това за един ден!!!!  #2gunfire #2gunfire

# 31
  • Мнения: 423
Ох, не исках да ги нареждам на публични места, ама наистина не се сдържах, просто наистина ми скъсаха нервите. Вчера съм крещяла 100 пъти по телефона , в резултат на което си докарах сърцебиене, и просто не знам как не психясах Cry Cry CryДори не успях да се обадя намайка ми и да й честитя рождения ден, защото заради тия говеда се прибрах от работа в 9 вечерта!

# 32
  • Мнения: 4 546
ребусче, те заслужават да си дигнеш чукалата и да ги оставяш да се оправят  Crossing Arms егати нахалниците - да не им подадеш пръст  Close

# 33
  • Мнения: 138
rebus мила 1. какво работиш ти? и 2. изтрай още малко до 18 Юли, по мои сметки тогава излизаш в 45те дни!!! и да си гледат работата

# 34
  • Мнения: 138
искам да ви питам, сутиен за кърмачки взели ли сте си вече, от къде ще взимате, а и аз съм се спряла на един, но съм пред дилема newsm78, нали като слезне кърмата се уголемяват още гърдите, та аз сега съм с чашка С, та какво D ли трябва да взема

# 35
  • Мнения: 4 546
аз май няма да си взимам за кърмачки, а просто по-голям номел и ще му махна банелите  newsm78
а за зърната, освен Гармастан , какво беше другото кремче - дето можеш да кърмиш без да го измиваш?

# 36
  • Пловдив
  • Мнения: 1 168
Запис и от мен.
Мегита прати ми твоя тел на ЛС за всеки случай,ако взема да раждам по морето Mr. Green

# 37
  • Мнения: 138
за гърдите херелинка аз съм взела на Авент, той също може да не се измива, даже си се мажа с него от време на време, то си пише че е добре да се използва още преди раждането...

# 38
  • Мнения: 1 454
Добро утро и от мен  bouquet
Пия си кафенцето и ви чета
Ребус защо не ги оставиш твоите шефове и не си излизаш в болничен. Егати идиотите- те не виждат ли наистина че си бременна Crossing Arms

Аз няма да си вземама сутиен за кърмачки. Гледах ги на живо и ми изглеждаха по грозни от сутиените на баба ми. Мъжът ми каза, че това определено е страстоубиийствено Joy Мисля да си взема бюстиета ище си слагам подпълънки.
Май ви бях казвала и преди, но започнах да се мажа с Гармастан и зърнат ами станаха доста чувствителни и болезнени. Сега съм го спряла и ще се мажа чак при нужда. Не знам дали е някакъв период но не ми беше много приятно  Thinking
Хайде лек ден засега и доскоро. Довечера съм на консултация а следобяд по магазините и ще се отчитам  Blush
Целувки на тумбитата  Hug

# 39
  • Мнения: 222
Добро утро на всички мамчета!   bouquet

Колко сте изписали, а и нова темичка!  newsm03Ха да ни е честита и най-вече на този, който я е сътворил!  newsm51

Тиги-Мигъл - защо се притесняваш за уговорката за лекар? Аз също нямам такава, та аз още дори не съм решила къде ще раждам. Всичко ще дойде от само себе си! Така че ни мисли за страха и това, което предстои. Настрой се позитивно и се усмихвай често! Между другото благодаря за комплимента, който си ми направила. Много е мило!  newsm03

Кроки-
така трябва. Какво значи като сме бременни, не сме болни, не сме и за изхвърляне, а особено женствени и ценни сами по себе си! Човек, който уважава себе си, се старае да изглежда добре. smile3521 На мен работата ми е свързана с това, а и винаги съм била такава. Обичам да си се контя, а сега като теб и още повече. Това определено ми повдига самочувствието, настроение и ме настройва позитивно! Що се отнася до снимките, апаратчето е пълно, просто немога да намеря време да ги сваля, но обещавам скоро време ще го направя!  yes

Ивченце
-много сладки снимки!  Laughing newsm10 Само в този дух!

Велева-защо трябва да ти пада тонуса и самочувствието?  Ти какво си мислиш, че аз не съм качила килограми ли? Само не припадай, вече съм плюс 22кг., така че споко. Главата горе и повече настроение!

Ребус
-не им обръщай внимание! Аз поне така се опитвам да процедирам! Гледай повече себе си, и най-вече вътрешния си мир и благоразположение!

Я, да ви попитам??? Вие само безалкохолна бира ли пиете? Че аз нещо се изпалших. Аз лично си пия всякаква-Бекс, Шуменско, Стела артоа!

# 40
  • Мнения: 138
аз друга освен алкохолна през живота си не съм пила Joy Joy
не мисля че от малко биричка може да стане нещо, пък и аз не пия кой знае колко бира

# 41
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 353
Добро ви утро! Айде от мен да е кафето днес.



М/у другото, къде ни е булката Манчева..... newsm78....?

Биричка много рядко пия, но като пия, си е алкохолна. За какво да се лигавя с безалкохолна  Crazy.

Вчера бях на консулт. Този път лекарката се излъга да ме види на ехото. Бебка си е бебка, няма израстъци м/у краката. Плацентата е 2-ра степен зрялост, но има време за раждане. Поне още 1-2 седмици трябва да изтрая. Вече съм +31кг  Crazy кой се оплакваше?. След консулта ходих до работата ми. Не бях се мяркала там от 1.5мес. Почувствах се като музеен експонат. Всеки ми се радваше и разбрах, че баячка съм "порастнала" за това време. Иначе аз не се виждам така, но......Даже THE BIG BOSS/ грък  Twisted Evil/ ме бъзикаше да не са повечко бебетата.

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 09:29 от Гита Ог

# 42
  • Мнения: 4 546
а, безалкохолната я пробвах, но нещо много гадна ми се видя. пия си обикновена бира - напоследък шуменско, че по-леко ми се вижда като че ли. но не пия всеки ден. по 1-2 бири на седмица най-много. някак не ми се пие чак толкова

# 43
  • Мнения: 11 607
Щом Гита е на линия...значи всички сме тук! Спорен ден, мамчета!

# 44
  • Мнения: 1 216
Добро утро и от мен красиви мами!!
Снощи полях появата на бебките с един безалкохолен коктейл. Аз имам грижа с алкохола и поводите - не ми се пие, нито вино, нито бира,затова си мрънкам за езалк бирата. Иначе нищо не може да стане на беб от една бирюра, пийте си на воля!!!
На консултация съм на 9ти, дотогава и аз ще си се изтупвам и контя като една секси мама с тумби.
Последните 3 дни получих няколко предложения за сватба. Моят сладък син Дамян ми обяснява, как трябва да си имаме сватба и да танцуваме на нея тримата с татко му и понеже и двамата ме обичат най-много и двамата ще се оженят за мен! Това е толкова по детски сладко. Сетих се, че едно време и аз исках да се омъжвам за моя баща.
Хайде за името на беб ще се осмеля да споделя - избрали сме името Камен.

Общи условия

Активация на акаунт