Вънка жега е голяма крие се на хладно всяка СЕПТЕМВРИЙСКА мама

  • 15 338
  • 296
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 76
Здравейте момичета,

Благодаря ви , че сте се сетили за моя празник. Трогната съм от вашите искрени пожелания. Желая на всички вас да сте живи и здрави, щастлие в семействата ви и да прегърнете вашите най-мили ангелчета през Септември.  newsm51

Честит рожден ден  newsm59 smile3510 baloniна Натали, нека да расте здраво и щастливо дете, да бъде най-добрата кака  и да помага на мама.

Сега ви оставям с пожелание за приятен и хубав ден, аз отивам да видя майка ми, понеже днес и направиха операция и за съжаление точно на този ден е в болницата.

Чао и целуфффки от мен !!!

# 76
  • морето и сините вълни :)
  • Мнения: 1 404
gia_fire -задължително от гледан точка на това че трябва да ти дадат направление за болницата за раждане,и болничния 45 дена преди термин,.също така се правят изследвания за спин, сифилис токсоплазма ,ВАГИНАЛЕН СЕКРЕТ (който е мнгоо важен  за 9-тия месец,защотот ако имаш някакви бактерии във влагалището трябва да е чисто когато бебрто излиза от там защототоможе да зсе зарази).И отделно дето с еправят  изследвания за следенен на хемоглобина  и т.н...

ЗАМИНАВАЙ д асе записваш  мацка Peace,бая си укъсняла

# 77
  • София
  • Мнения: 197
ама ani-bani всички изследвания аз си ги правя самостоятелно - без някой да ме праща и си ги имам!!! Всички до едно!

# 78
  • Мнения: 415
Честит Рожден Ден kalina333  и от мене!  bouquet  nbirthday
Пожелавам ти само щастие и бебо да е добре и майка ти да се оправи!

ЧРД и на детенцето на Jungle!  bouquet

И целувки на другите момичета Heart Eyes, съжалявам за предишния ми пост трябваше да си кажа дано не съм ви разстроила.

# 79
 Първо ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА КАЛИНА  newsm59
 само любов, усмивки и най - сладкото бебче да те радва на есен.
 ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА МАЛКАТА НАТАЛИ    bouquet   bigdance2
 Аз не съм се включвала няколко дни и гледам сте изписали света.
 Много искам да кажа на munkamm , не дей така мила, май наистина си изпаднала в депресия.  #Crazy
 Нали помниш, че това е твоето бебе, не се оставяй да те тормозят. Ако на някой нещо не му харесва да си роди бебе и да си го кръсти както си иска.  Mr. Green
 Ние с моя мъж още не сме измислили име на бебка, но няма да позволим никой да ни се меси в това. И направо недоумявам защо хората си позволяват да трупат на бременна жена толкова негативни емоции, защото не им е угодено на тях.   #2gunfire
 Кураж мила и се опитай да мислиш за хубави неща, както и трябва, те така или иначе ти предстоят.   ylinfant
 Да кажа добре дошла на Весела  , айде мацко липсваше ни.   bouquet
 И да питам на някой да са се излъгали случайно да му преведат болничния за май месец, че нещо тая държава е решила да ми отрови живота тотално, та да знам де дали е някакво специално отношение към мен или към всички е така.  hahaha 

# 80
  • Мнения: 415
beerbaby благодаря ти много за хубавите думи!
В този ред на мисли - при нас почва да се обсъжда на кого всъщност е бебето - мое ли е, не е ли мое.... както и да е, това е философски въпрос.
Пуснах и една прахосмукачка за успокоение, ама не ми помогна особено  Simple Smile

# 81
 Munkamm знае ли човек, но на мен ми се стува, че в цялата работа с бебто и ти имаш някакво участие, като че ли?  newsm78  Joy

# 82
  • Варна
  • Мнения: 391
Beerbaby -  да на мен ми преведоха болничните за месец май. Получих ги на 28.06. предполагам че ще ти ги изплатят скоро...

# 83
  • Мнения: 173
Здравейте момичета !
Да се включа и аз на бързо.
При мен нещата се обърнаха на 180 градуса.Моят доктор както беше сигурен , че бебо ще бъде момиче, вчера ме гледа и ми вика - а момче ще е 100%.Че така де , сега ще чакаме момче.Каквото - такова.Само здраво да е !
Така че, Ани моля те за синьо бебче ако може.

# 84
  • Мнения: 1 745
Ама как така за май???Аз от 2 дни се опитвам да се свържа по телефона за справки да питам защо не ми е изплатен още този за март!!!  #2gunfire Направо ще откача.И тоя тел. дето го имам в НОЙ или дава заето или никой не вдига.Някой да има идеи по какъв друг начин да се свържа с тия нещастници?Щото няма как да отида до там...  newsm78

# 85
Здравейте и от мен, през три темички... Много съжалявам, че съм толкова рядко тук... но минавам и прочитам от време на време какво става... Радвам се, че повечето сте добре и все така свежи.... Дано и така да е до края Wink
Бях и аз до морето, доволно изкарах там... сега още 15-тина дни на работа и после свободно! newsm44
Честит Рожден Ден на Калина333 и Натали на Джънгъл!!! Здраве и усмивки ви желая! Simple Smile newsm51
Ани-бани, хубаво оформление си направила и много полезна информация си добавила! Супер:)  smile3501 newsm10

# 86
  • Мнения: 295
И на мен ми се струва,че за май са ми ги превели,защото очаквах една сума да имам в картата,а вчера като теглих пари гледам ,че останало повече отколкото очаквах.Но а з имах само 2 дни болничен през май и сумата  емалка.

Според мен малко зависи и от фирмата,която внася болничните в НОИ.Нащте счетоводителки казаха ,че тези в НОИ им била объркана системата и често правели грешки при изчисляване на болничните.

# 87
  • Бургас
  • Мнения: 145
Привет и от мен днес,
Честит рожден ден на Калина! и Честит рожден ден на Натали на Джънгъл!
Аз днессъм много разсеяна, трудно понасям жегата и ми е супер нервно. Не съм в настроение да говоря и да пиша, затова само ще Ви прочета.
До скоро

# 88
  • Мнения: 415
Munkamm знае ли човек, но на мен ми се стува, че в цялата работа с бебто и ти имаш някакво участие, като че ли?  newsm78  Joy
Ми да имам - още в началото казах че не ми харесва дето ни се бъркат и искат да ни наложат неща, които те самите не са спазили.
Ако имаш нещо друго предвид кажи, защото не се сещам.

# 89
  • София
  • Мнения: 1 433
Привет и от мен  bouquet  bouquet  bouquet
newsm59 newsm38 nbirthday На Калина, много любов, щастие и най9хубавия подарък септември
Лилеби, аз нося лещи от 10г. и миналата год. като раждах, в Шейново, пък и очния ми каза че не е препоръчително да се ражда с лещи, нещо заради напъните, забравила съм. Така че си направих очила специално за болницата и раждането.
Очния ми препоръча да не се изхвърлям с очилата, щото диоптера се променял след раждането, така че от скъпи очила нямало нужда.
Сега пак трябва да хода на очен, да видя диоптера, очни дъна, папили и очни съдове, това е което се гледа.
Айде после пак Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт