Храня го с мляко НАН

  • 711
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 596
ЗДравейте,ако може да ми помогнете със съвет.
Почти на 1 месец е моето бебе,но не е наддал,даже е свалил от раждането.Оказва се че не поема достатъчно кърма от мен,може би ми е малко.Лекарката каза че е гладен и недохранен.Днес дадох 
НАН,въпросът ми е, давам примерно в 12 без 10,яде до 12 и 5.Заспива,обаче ако се събуди и плаче след 15-20 мин. мога ли да дам от същото мляко в шишето или да го изхвърля и да му направя ново.Колко време като минути е все още годно млякото?
Дано да ме разбрахте,благодаря предварително.........малко съм притеснена Sad

# 1
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Можеш пак да дадеш от същото мляко Peace
Като се направи млякото може да седи един час!

# 2
  • Мнения: 1 596
БЛагодаря,а в хладилника ли да го сложа защото е лято или така да си стои?
Той обаче го повърна Sad и сега спи

# 3
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 515
Ако,е за 10-15 минути не е проблем и така да стои,но не по-вече!

# 4
  • Мнения: 7 947
Здравей! На въпроса ти - естествено че може, давай му спокойно до 1 час след направата на млякото! Ние в началото също бяхме така - ядяхме на пресекулки и се дохранвахме с АМ. За свалянето на грамове - нормално е за първите 10ина дена след раждането! Но ако и сега - след като додаваш АМ пак не качи - хубаво е да го заведеш бебока на контролно хранене и да го прегледат! Laughing

# 5
  • Мнения: 11
БЛагодаря,а в хладилника ли да го сложа защото е лято или така да си стои?
Той обаче го повърна Sad и сега спи
Ами щом е ял по малко нормално е в началото да ти повръща. Но ако е постоянно сменяй храната/ поне ние бяхме така/

# 6
  • Мнения: 4 111
Здравей! Моят съвет е да заведеш детето си на друг лекар за преглед. Не искам да те плаша и да се обосновавам, просто го направи. За останалото - преди мен са ти отговорили. Пожелавам ви всичко най-добро!

Общи условия

Активация на акаунт