След ваксинация мястото се маже с мед

  • 3 944
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 305
чували ли сте подобен метод,една приятелка ми каза че меда обезболявал и не се вдигала температура

# 1
  • Мнения: 5 103
Глупости са според мене

# 2
  • София
  • Мнения: 3 679
За първи път чувам такова нещо.

# 3
  • Мнения: 5 475
 Shocked  Кой ги измисля тези глупости.... ooooh!

# 4
  • Мнения: 942
 ShockedЕ,това го чувам за първо път Shocked

# 5
  • Мнения: 4 965
Най-много да докараш някое възпаление или алергия на детето  newsm78.

# 6
  • Някъде там на юг...
  • Мнения: 1 233
Моля?! Какви са тези щуротии  #Crazy

# 7
  • Мнения: 6 164
Давам Панадол по съвет на педиатъра. Мисля, че е добре да питаш този, който поставя ваксината, а не приятелките.

# 8
  • Мнения: 8 769
чували ли сте подобен метод,една приятелка ми каза че меда обезболявал и не се вдигала температура
По-скоро ако се подуе мястото се налага с компрес от риванол. Това за меда не съм го чувала.
Също така педиатрите съветват да се дава профилактично Панадол. Аз лично не го практикувам това упражнение.

# 9
  • Мнения: 1 733
Това за меда на мен ми го каза педиатърът. Но ефекта от Реванола е същият, така че - ти прецени кое да използваш.

# 10
  • Мнения: 5 362
Още една вметка към бабините деветини Mr. Green

# 11
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 037
Не съм го чувала, но пък рискът от алергии ми се струва доста преувеличен  Crossing Arms Като се има предвид, че медът се използва за какво ли не, няма да се учудя, ако и при това действа.
Панадол никога не съм давала превантивно  Naughty

# 12
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 457
Щом вие не сте го чували изобщо веднага е бабини девитини StopЧувала съм го -Да от свекърва ми,която е педиатър и от Бог да го прости проф.Мумджиев.Винаги съм слагала памук с мед върху мястото на имунизацията-няма как да се докара алергия Peace

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
 И аз не съм чувала за такова третиране с мед  newsm78

# 14
  • Мнения: 1 264
Не съм чувала подобно нещо, но ако не помогне със сигурност няма да навреди.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт