СЪЖЕЛЯВАМ,ЧЕ ИМАМ САМО ЕДНО ДЕТЕ...

  • 14 168
  • 141
  •   1
Отговори
  • През девет планини в десета...
  • Мнения: 1 271
Не знам как стана така,че годините минаха,и ние не се решихме да имаме второ дете.Сега синът ми е на 13 години и често ме пита защо няма брат или сестра?Направо сърцето ми се къса...Аз имам брат/5 години разлика/ и знам колко е божествено да имаш част от себе си в друг.Моля ви майчици,не правете моята грешка - не оставяйте детето си само!!!!!Много ми е мъчно като гледам синът си толкова самотен и празен....Аз винаги съм искала да имам две деца,но пусто да слушам мъжът си / и свекървата/,че времената са трудни,няма средства и т.н. Колко съм била наивна само...Сега съм на 35 и вече ми се струва късно Cry

# 1
  • София
  • Мнения: 1 439
Хммм, аз съм едно дете, но не се чувствам "самотна и празна".... Моля те - съжАлявам Peace

# 2
  • Мнения: 4 965
Защо говориш все едно си на 100 г.?

Приятелка на майка ми роди 2-та си дъщеря на 40 г., а голямата й дъщеря тогава беше на 22 г.
Жените раждат и на по-голяма възраст.
Аз планирам да родя 3-то дете между 32-та и 35-тата си година, а може и по-късно (според обстоятелствата).
Вместо да се обвиняваш, действай - още повече, че ще имате един готов да помага батко (щом има желание за братче или сестричка).
  bouquet

# 3
  • вече и в други градове
  • Мнения: 145
 
Колко съм била наивна само...Сега съм на 35 и вече ми се струва късно Cry
и защо да е късно. имам колежка на 36 години и до края на месеца чака бебче. Каката завърши 6-ти клас.
 Ако наистина го искаш ........вече знаете как става Heart Eyes.
   bouquet Успех в начинанието

# 4
  • Мнения: 3 402
Не е късно за (поне още) едно бебе   Grinning не се отчайвай и не говори все едно си на 70  Shocked
п.с. шефката ми сега е бременна с първо дете, а е на 40 Simple Smile  Peace
Успех   bouquet

# 5
  • Мнения: 2 336
Ако имаш финансова възможност - действай!
Хубаво са те посъветвали другите маминки.

# 6
  • Мнения: 84
Как ще е късно на 35??? Аз родих първо на 35 и се надявам и второ да имам. Като иска братче или сестриче синът ти - зарадвай го! А най-вече себе си зарадвай!

# 7
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Хммм, аз съм едно дете, но не се чувствам "самотна и празна"....

Аз също!  Peace Това никога не ме е измъчвало или съм съжалявала, такъв им бил избора. Когато майка ми забременя с близнаците (30г. тогава) я помолих да ги остави тя отказа категорично (била стара и т.н. Shocked) и аз се примирих.

# 8
  • Мнения: 326
Не знам как стана така,че годините минаха,и ние не се решихме да имаме второ дете.Сега синът ми е на 13 години и често ме пита защо няма брат или сестра?Направо сърцето ми се къса...Аз имам брат/5 години разлика/ и знам колко е божествено да имаш част от себе си в друг.Моля ви майчици,не правете моята грешка - не оставяйте детето си само!!!!!Много ми е мъчно като гледам синът си толкова самотен и празен....Аз винаги съм искала да имам две деца,но пусто да слушам мъжът си / и свекървата/,че времената са трудни,няма средства и т.н. Колко съм била наивна само...Сега съм на 35 и вече ми се струва късно Cry

Аз съм на 33 и тепърва ще правим бебе - не е чак толкова късно. Ако наистина искаш второ дете, сега е момента. Синът ти ще ти помага много и няма да усетиш дори.  Simple Smile Действай.  Simple Smile

# 9
Всички сме единодушни,не е късно,действай!Успех  bouquet

# 10
  • Мнения: 186
Не е късно,но се иска малко смелост.Аз родих второто си дете на 35 години и не съжалявам.Чувствам се много щастлива.Дъщеричката ми е прекрасна.Много и се радваме.Сега разбирам какво е да имаш момиченце.Баткото искаше братче,но сега и той много и се радва.Роди си второ детенце и няма да съжаляваш!

# 11
  • Мнения: 4 668
Какво от това , че си на 35 ?
Аз смятам след 6-7 години да имам второ дете и ще съм даже на повече  Flutter

# 12
  • Мнения: 4 841
Не мисля, че си закъсняла. 35 си е съвсем добра възраст за второ дете, познавам доста майки, родили дори и на 40. Всичко е въпрос на себеусещане.

# 13
  • Мнения: 1 425
Ако имаш желание - имаш време. Старт довечера Wink

# 14
  • Мнения: 1 849
Дали човек е самотен и празен не зависи от това дали има братя и сестри. Може би детето ви има други проблеми които не сте забелязали.
Аз съм израснала сама и съм имала добри приятели, съпругът ми е имал брат който през цялото им детство се е мъчил да му прави живота черен...Слава на Бога сега си простиха и са различни...
Ако наистина го искате детето, направете го, но това не го превръщате във фикс идея за щастие!
Успех!

Общи условия

Активация на акаунт