Торта за рожден ден

  • 840
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 058
Мили мами, помогнете - знае ли някой къде мога да намеря торта  с нещо свързано с междузвездни войни. Големият ми син има рожден ден след месец, луд фен е на междузвездни войни и искам тортата да е на такава тематика!
А ако някой знае и къде мога да направя рожденния му ден на такава тема - още по-добре!  Laughing
Благодаря!  Hug

# 1
В сладкарница Лагуна правят чудесни торти със всякъкви апликации

# 2
  • София
  • Мнения: 7 242
В сладкарница *** правят чудесни торти със всякъкви апликации
става въпрос за Л а г у н а

# 3
  • София
  • Мнения: 2 079
Във всяка една, уважаваща себе си, сладкарска фирма, могат да ти направят отгоре апликацийка с "Междузвездни войни".
Опитай в "100 грама сладки", или в "Джани" - сигурна съм че ще ти помогнат. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 1 750
Мисля, че и в "Росита" ще направят каквато поискаш торта. А за самия празник, разгледай сайтовете на различните детски клубове и виж кой би могъл да свърши работа. И по телефона може да ги питаш. Успех  Peace

# 5
В 100 грама сладки преди две години ми направиха страхотен ексуинфайтър или нещо такова се казва, според сина ми. Занесохме макет от картон и стана точно същия. Хлапето страшно се изкефи, но в момента не мога да Ви кача снимки. Достатъчно е да занесете снимка на това, което искате и те ще ви го направят.

# 6
  • Мнения: 2 652
В 100 грама сладки преди две години ми направиха страхотен ексуинфайтър или нещо такова се казва, според сина ми. Занесохме макет от картон и стана точно същия. Хлапето страшно се изкефи, но в момента не мога да Ви кача снимки. Достатъчно е да занесете снимка на това, което искате и те ще ви го направят.

и аз съм за "100 грама сладки". Не съм поръчвала детска торта, но каква торта ми направиха за сватбата!!

# 7
  • София
  • Мнения: 1 058
 Hug Благодаря на всички. Ще пробвам със снимката - това е добър вариант.
Целувки:   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт