Като четете някой, който познавате...

  • 1 715
  • 27
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: 6 206
Дали си го представяте как го казва това, което е написал?
Много съфорумки имат специфични гласчета, тембър, ако ще и начин на изговаряне.
Винаги когато чета някой, който познавам лично си го представям все едно ми говори написаното.
Смахната работа.
Одеве четох една съфорумка и си я представих, хем не съм я виждала отдавна и ми стана едно мило и леко тъжно.
И при вас ли е така?

# 1
  • Мнения: 843
        хм...  така е.   Чета те и си  представям как го казваш.. не се бях замислила.   Grinning С Бу е същото. 
         Понякога  си представям и хора , които не познавам,  но пишат толкова цветно:-))  После като се видим настават едни изненади... но никога относно приказката:-)(

# 2
  • Мнения: 3 405
Ами да, когато чета някого, когото познавам си го представям такъв, какъвто е. Не е смахната работата, нормална си е  Grinning

# 3
  • Мнения: 5 228
Да, представям си. Някои мои приятелки особено мога да си ги представя и точно с каква физиономия го казват.

# 4
  • Мнения: 4 371
Не. Представям си как седят и го пишат, ако съм била у тях и знам как изглежда мястото на което седят, де.

# 5
  • Мнения: 677
Аз искам да има гласова функция и като минавам с мишката върху текста - да чувам интонацията и тембър и всичко. Мечта ми е. Както и всички да са си на аватарите.
Ееееех, мечти. Отивам да си отворя една бира сега.

# 6
  • Мнения: 46 477
Така е  Simple Smile

# 7
  • Мнения: 4 371
Мечта ми е. Както и всички да са си на аватарите.
Дай пример  Grinning

# 8
  • Мнения: 2 309
Аз искам да има гласова функция и като минавам с мишката върху текста - да чувам интонацията и тембър и всичко. Мечта ми е. Както и всички да са си на аватарите.
Ееееех, мечти. Отивам да си отворя една бира сега.

Да бе още малко,като минаваш с мишката по текста ще искаш и голо тяло да усетиш Mr. Green

# 9
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Не, при мен не е така.
Преди малко четох едни неща на една позната и по-скоро се замислих ( без тя да знае), че гените са голямо нещо и сега хобито й е професията, която имаше дядо й.

# 10
  • Мнения: 1 100
По-добре, че не сте ме чували. Имам глас като на малките ви 5-6 годишни дъщери.  Joy

# 11
  • Мнения: 488
Не, не си го представям, точно обратното. Търся и забелязвам разликите между писмената реч и живия му изказ.
И се изненадвам, понякога приятно, понякога не.

# 12
  • Мнения: 2 013
Не познавам лично никого от форума.

# 13
  • Мнения: 677
Не познавам лично никого от форума.

Лъжеш!

# 14
  • Мнения: 237
Ами то и аз почти никой не познавам, и не лъжа за това. Тъй че не си представям нищо, просто си чета Wink

# 15
  • Мнения: 2 013

А? Кого познавам? Да не би да се познаваме?

# 16
  • Мнения: 677
Ако си ти на аватара - да!

# 17
  • Мнения: 2 013

Руса съм, но не съм аз на аватара.
Аз мисля, че познавам едни жени, които те познават, но това не се брои.

# 18
  • Мнения: 2 959
...Винаги когато чета някой, който познавам лично си го представям все едно ми говори написаното...
Интересно ми е като четете писанията на лични познати, винаги ли съвпадат с реалният образ/ имам предвид дали няма някакво виртуално изкривяване на образа, със цел да се представи в друга светлина/ и как го приемате вие- разочарование от човека отсреща или просто- човешко е?!

А иначе по темата, и аз като Дивана не познавам никого лично от списващите във Форума, но виртуално много потребители са ми в кръгозора.

# 19
  • Мнения: 6 164
Не Confused Не си го представям.

А си мислех, че имам въображение. Thinking

# 20
  • Мнения: 677
Misty, като ти гледам аватара и аз не си представям как говориш...

# 21
  • Мнения: 6 164
Уф, Тони, пак ли аватара, бе. Аватарите не са това, което са. Не разбра ли?! Grinning

# 22
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Не познавам лично никого от форума.

И аз

# 23
  • София
  • Мнения: 3 421
 Във форума познавам само Йосариан лично - да, нея си я представям точно. Grinning

# 24
  • Мнения: 3 423
...Винаги когато чета някой, който познавам лично си го представям все едно ми говори написаното...
Интересно ми е като четете писанията на лични познати, винаги ли съвпадат с реалният образ/ имам предвид дали няма някакво виртуално изкривяване на образа, със цел да се представи в друга светлина/ и как го приемате вие- разочарование от човека отсреща или просто- човешко е?!
Нямам разминавания досега.
Но пък и не познавам много хора лично.

# 25
  • Мнения: 302
Не,не си го представям.Но съм си мислила как ако срещнеш някой в реалния си живот без да предполагаш може да го познаваш именно от този форум,но всъщност няма как да разбереш че е така!

# 26
  • Мнения: 2 978
[Интересно ми е като четете писанията на лични познати, винаги ли съвпадат с реалният образ/ имам предвид дали няма някакво виртуално изкривяване на образа, със цел да се представи в друга светлина/ и как го приемате вие- разочарование от човека отсреща или просто- човешко е?!

На някои съвпадат, на други не.

Иначе по темата, винаги се опитвам да си представя лицето..ама защо ли newsm78 Laughing

# 27
  • Мнения: 397
Интересно ми е да чета, какво списват познатите ми. Определено някои си поизмислят това онова. Wink

Общи условия

Активация на акаунт