Пръсна ми се един диск в рс-то, моля за малко помощ

  • 1 162
  • 25
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 665
 Пуснах един смотан диск да слушам и в един момент взе да бръмчи ужасно компютъра и нещо гръмна. Помислих, че се скапа целия, но всичко си работеше. Диска се беше пръснал на супер миниатюрни парченца ( за първи път ми се случва подобно нещо ). Обърнах кутията и изтръсках да пада, каквото има да пада обаче още дрънка вътре ooooh! Дайте идея как да отворя кутията и въобще да я отварям ли да чистя парчетата Tired

# 1
  • Мнения: 25 448
Коя кутия си обърнала?  newsm78

# 2
  • Мнения: 4 665
Компютъра. Нали CD-то е там, надупих я и изтръсках каквото можах  ooooh! Сгрешила ли съм?

# 3
  • Мнения: 9 865
Касиди, на мен от подобен случай ми се разнищи целия комп, сума време чаках да ми го оправят. Изгоря ми CD устройството, компа не щеше да зарежда Уин-а и т.н.
Кутията лесно се отваря, но самото устройство се вади и разглобява трдно, а някое от парчетата, или дори станиолче от покритието на диска, може да даде на късо и да ти прецака всичко. Ако имаш под ръка някой, който си разбира, по-добре го помоли да види.

# 4
  • Мнения: 4 665
ShockedЗначи по-добре да не го ползвам, а?!

# 5
  • Мнения: 27 524
Пак драми, пак...  Tired

# 6
  • Мнения: 9 865
Е, не сега като работи - ОК, но не знаеш какво, къде, колко и как е попаднало.
Хубаво е да се види, ако изгори, сменяш го и всичко е ток, но все пак.
Да не звуча драматично?!

# 7
  • Мнения: 4 665
Оф, Блонди. Какъв е проблема, моля за малко помощ...

Благодаря, Beth!

# 8
  • Мнения: 27 524
Оф, де да знам и аз, Кас, мъж няма ли до гъзО ти  Hug Аз обикновено намирам за редно тях да товарим с подобен род неща  Simple Smile

# 9
  • Мнения: 4 665
Ще ми тежи на съвестта, че съм те натоварила.

# 10
  • Мнения: 2 550
взимаш една отвертка и отваряш кутията (за моя примерно не е необходима отвертка, но предполагам, че при теб са болтчета)
вадиш сд рома, не е толкова трудно
оправяш кутията и пускаш нова тема  Wink Mr. Green   bouquet

Последна редакция: вт, 03 юли 2007, 20:45 от Марчето

# 11
  • Мнения: 27 524
оправяш кутията и пускаш нова тема  Wink Mr. Green  

 Joy

# 12
  • Мнения: 9 865
Марче, кутията лесно се отваря и сидито се вади лесно, но самото устройство се разглобява трудно, в него има лазер и дори не е препоръчително, а ако дискът се е пръснал вътре някоя фина частица наистина може да направи сериозен проблем. Казвам може, не е задължително.

# 13
  • Мнения: 2 550
е, тя да направи място за новото устройство  Laughing

# 14
  • Мнения: 9 865
е, тя да направи място за новото устройство  Laughing
ъхъм  Thinking
Може да се наложи  Peace

Общи условия

Активация на акаунт