топка от тел

  • 1 869
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 883
А аз съм ги правила от лотарийни билети...  Embarassed Мама работеше в ДСК и като си проверят билетите хората и обикновено ги оставяха по гишетата...

# 16
  • София
  • Мнения: 6 743
И това е много яко, но аз имах друго предвид   Cry
Никой ли не се сеща  Sad
Наподобяват тези, уффф, ще се опитам по-късно да нарисувам и да пусна снимка  Peace

# 17
  • Мнения: 575
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=150379

Снимките не станаха много добре, мисля че не може да се добие много представа. Утре пак ще снимам на дневна светлина, някой детайл, ако имаш нужда Simple Smile

# 18
  • под тепетата
  • Мнения: 149
Ането, голямо благодаря! Снимките са перфектни, няма нужда от други. Припомних си идеята, това беше най-важното, сега трябва да намеря подходяща тел. Още веднъж благодаря за труда!  bouquet

# 19
  • Мнения: 575
 Wink
Успех! И после снимай произведението да видим как е станало. Много пипкава работа ми се вижда.

# 20
  • Мнения: 8 505
Дамаянти,сещам се и за едни други топки,точно от кръгове.Но не се сглобяват,а се лепят.Ще се опитам да ги обясня,защото качването на снимки ще ми е невъзможно за неопределен период.
Изрязват се еднакви по размер кръгове.в тях се вписва равностранен многоъгълник (най-често съм ги правила с петоъгълник и шестоъгълник).Картонът/картичката се прегъва по линиите на многоъгълника и се получава точно нещо като цвете."Венчелистчетата" на цветята се залепват залепват едно за друго-ако е шестоъгълник например,кум всяко кръгче/цвете се залепват още 6,за всяко от венчелистчетата му (дали го обясних разбираемо Thinking ).Големината на готовата топка зависи от многоъгълника и от големината на кръгчетата.

Общи условия

Активация на акаунт