Отчет на набор 2003 - 8

  • 11 802
  • 311
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 15 216
Привет  Hug
С Калин бяхме на море 10 дена, вчера го заведох при бабите за ваканцията и сега съм фриистайлър  Mr. Green
Ще ходите ли на купона утре? Аз да  Flutter

Аз се каня да ходя.

# 31
  • Мнения: 811
Момичета на децата помагат ли тези прахчета? Щото на моите абсолютно нищо- нито Смекти, нито Ентероли, нито разни сиропи.

Аз лекувам разстройство с чай от салвия,препоръча ми го Лада-билките на Талодерма.Изпробвала съм го върху Калин-действа безотказно и бързо.Ето рецептата:

Градински чай (Салвия). 1 чаена лъжичка листа се запарват с една чаена чаша вряла вода. След 10 мин. се прецежда и се пие по 2-3 глътки на всеки час.

Vivi,драго ще ми бъде да те видя!

# 32
  • Мнения: 687
Да се оплача... и Румен лепна от градината летния вирус. Вчера е имало масово повръщане и разстройство в съседната група и преди няколко часа и него го събори.
Той не беше повръщал никога до сега и доста се стресна първи път (то и аз се стреснах, че направо на фонтан повърна), но после му обясних защо повръща и че ще му олекне и се успокои.
Преди половин час заспа. Дано поне през нощта да е спокоен.
Като чета, че някои деца ги държи по седмица, че и в болница влизат и не ми се мисли Sad Дано се разминем по-леко.

# 33
  • София
  • Мнения: 15 216
И Иво е с разстройство. Днес се обадиха да ходя да си го прибера от градината.
Давам му хомеопатични капки и мисля, че работата върви на оправяне. Надявам се утре да е добре.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 530
И мойто гардже е в дъъъъълга ваканция. Аз го гледам. Горкият, навсякъде го влача с мен. На обяд спи, но вечер е ужасен.
Сега е в някакъв период- мрази всички по- малки деца и даже им посяга. Кога ли ще отмине? Наскоро каза че иска пушка, за да застреля бебето на сестра ми, което бях гушнала  ooooh!
Надявам се да е период, а не характер.

# 35
  • Мнения: 605
Здравейте! И аз се включвам в тази тема от време на време  Simple Smile А мен вчера ме изненадаха в детската градина с предсрочна ваканция от 18 юли, защото ще сменят дограмата на цялата сграда /уж трябваше от 1-ви август, ама спори ли се ...../. Аз съм съм си пуснала отпуск от 30 юли до 3 септември /добре, че шефа ме разбира/, но какво ще правим през времето до 30 юли ума не ми го побира  newsm78. Баща й обеща, че той ще я поеме, т.е. ще работи с нея, ама като си я познавам бързо ще му писне.
Бързо оздравяване на всички деца с летни вируси! Аз се моля да ни подмине, защото края на зимата лежах  с Ивана в болница заради обезводняването - ужасно преживяване да гледаш детето с абокат и бледо и отпаднало  Sad

# 36
  • Мнения: 7 821
И мойто гардже е в дъъъъълга ваканция. Аз го гледам. Горкият, навсякъде го влача с мен. На обяд спи, но вечер е ужасен.
Сега е в някакъв период- мрази всички по- малки деца и даже им посяга. Кога ли ще отмине? Наскоро каза че иска пушка, за да застреля бебето на сестра ми, което бях гушнала  ooooh!
Надявам се да е период, а не характер.
Не е характер и най-вероятно не е и период. Просто ревнува от бебето на сестра ти. Поговори с него обясни му, че независимо че се радваш и гушкаш бебето ти все още много го обичаш, той е твоето малко, добро и любимо момченце. Не отминавай проблема, може да се задълбочи.
Успех  Hug .

# 37
  • София
  • Мнения: 15 216
bifana , и Иво преди няколко дни ми изпляска, че всички бебета били гадни.  Shocked А доскоро казваше, че са много сладички.
Сега ходи в сборна група и е от най-малките. "Големите" казват на децата от първа група "бебета". Чудя се, дали в градината го е чул? 

# 38
  • София
  • Мнения: 2 530
Говоря му. Винаги го целувам, всеки ден по сто пъти му казвам, че го обичам, навсякъде сме заедно. Той много обича да се гушка, а аз никога не съм отказвала прегръдките си. Сигурен е, че е обичан. Но много ревнува. И на децата, които са по- малки от него в градинката посяга.
Vivi, най- вероятно е от градината. Там ги заплашват, че ако не слушат ще ги пратят в яслата, при бебетата.

# 39
  • Мнения: 3 211
ето ме и мен в новата тема
аз съм в отпуска и Габи не е на градина, ходим почти всеки ден на плаж, последните 2 дни-не, защото малко слънчаса преди 3 дни и чакам да мине време пак до плажа
Габи няма да ходи целия юли на градина, ще я пусна август, к'ъв зор ще е, не ми се мисли
племенникът ми от София е тук за лятото при майка ми, а Габи го обожава и реве все за баба си Sad

# 40
  • Мнения: 696

... ходим почти всеки ден на плаж, ...

 Whistling това можеше и да не го пишеш...

# 41
  • Мнения: 953
Днес влизам и виждам че много от дечицата са болни, дано  бързо да оздравеят. Сави го кара вируса по-миналата седмица всичко изброено от вас плюс и температура 39.
И ние сме вече в "отпуска" така казала на госпожата, свеки ще я води една седмица на плаж, а после ние с баща й.

# 42
  • Мнения: 687
плюс и температура 39
Днес и Румен е с такава температура. Поне не е повръщал от снощи и разстройството чувствително намаля. През нощта беше някакъв кошмар, но се е изчистил стомахът явно.
При тези обстоятелства се очертава и ние да сме една седмица в "отпуска", макар принудителна. Само дето ще се наложи да го мъкна с мен на работа, вместо на плаж, но няма начин. Трябва да е на диета.

# 43
  • София
  • Мнения: 7 673
Момичета на децата помагат ли тези прахчета? Щото на моите абсолютно нищо- нито Смекти, нито Ентероли, нито разни сиропи.
На големия ми син не му действат изброените по-горе илачи. Каквото и да изкара, почти винаги го удря в стомаха - я разстройство, а повръщане.
Споделям веднага част от тежката артилерия:
- Хомеовокс и Деган при повръщане (за съжаление, май само второто действа - засега- ЧУК ЧУК - безотказно.
- Кока-Кола - топла и отгазирана
- активен въглен
- банка физиологичен разтвор (през 5-10 миниути по лъжичка)
- АЦЦ
- строга диета, като първия половин-един ден най-често пълен глад.
Иначе за протокола, моето наборче 2003 е във ваканция от средата на юни. Баба му идва вкъщи да го гледа. След седмица заминаваме в Бургас при пра-баба. Wink

# 44
  • Мнения: 4 966

... ходим почти всеки ден на плаж, ...

 Whistling това можеше и да не го пишеш...
Споделям мнението на Бъчи! Laughing
Косето изкара някакъв вирус, но нямаше повръщане и т.н. - само два дни вдига температура. Не знам какво беше, гърлото му изобщо не беше зачервено.
Много се радвам, че Косьо не се оказа ревнив. Изобщо не ревнува от бебето. Често иска да го целува и гушка. Напоследък обаче, тъй като бебето расте и почна да навлиза в пространството му, се появяват конфликти. Тя му пипа играчките, взима му ги - понякога почна да я бута, да я пошляпва и хич не ми харесва накъде отиват нещата. Уж много му говоря никога да не я бие и да я пази, като голям брат, пък ще видим!

Общи условия

Активация на акаунт